Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Naturalne obrzezanie.
Autor Wiadomość
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 18 Lip, 2016   

onesa, skoro chciał się wypowiedzieć w tym temacie to musiał. Gdyby założył nowy temat zarzuciłabyś mu nieumiejętność korzystania z opcji "szukaj" ;)
co innego gdy ktoś hurtowo odkopuje stare tematy byle tylko nabić sobie ilość postów a co innego gdy ktoś w pojedynczych tematach wypowiada się konstruktywnie.
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016   

legolas1, istnieje na forum wiele podobnych tematów poruszających tematykę obrzezania. Wystarczy wpisać hasło: obrzezanie w wyszukiwarce, wyniki ustawiają się w kolejności od najnowszego. Oczywiście że może się wypowiedzieć w temacie, ale jeżeli ma do dyspozycji najnowszy topic nosicie zsuniety napletek - ostatni wpis Wysłany: Pią 15 Kwi, 2016, to mógłby wypowiedzieć się właśnie tam - bo według mnie ten wpis pasowałby by tam idealnie.
 
 
arma118 

Wiek: 29
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 9
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016   

Comenius napisał/a:
Chodzę z odsłoniętym napletkiem 2 rok i żadnych negatywnych skutków nie zobaczyłem. Wręcz przeciwnie, lepiej dba mi się o higienę i napletek zrobił się krótszy. Teraz nawet kiedy jest w spoczynku trudno mi go naciągnąć i jak już go naciągnę to sam się odsłania.



Ile masz lat? A Dlugi miales wcześniej? Ja chodzę tak od kilku miesięcy, ale niestety jeszcze napletek mi się nie skrócił :(
Pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
masturbator
Comenius 

Wiek: 37
Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 51
Skąd: Cieszyn
Wysłany: Pon 25 Lip, 2016   

Lat mam 29. Wcześniej napletek miałem normalnej długości :-)
 
 
bigay2016 

Wiek: 27
Dołączył: 20 Lut 2016
Posty: 64
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 01 Sie, 2016   

onesa napisał/a:
legolas1, istnieje na forum wiele podobnych tematów poruszających tematykę obrzezania. Wystarczy wpisać hasło: obrzezanie w wyszukiwarce, wyniki ustawiają się w kolejności od najnowszego. Oczywiście że może się wypowiedzieć w temacie, ale jeżeli ma do dyspozycji najnowszy topic nosicie zsuniety napletek - ostatni wpis Wysłany: Pią 15 Kwi, 2016, to mógłby wypowiedzieć się właśnie tam - bo według mnie ten wpis pasowałby by tam idealnie.


No dobrze, ale może on nie szukał tematu o obrzezaniu, tylko po prostu przeglądał forum? Ja też przeglądając ten dział znalazłem ten temat, który był na 2 miejscu, więc nie trudno można się pomylić, że jest to nowy temat. ;)
 
 
sayenmet 

Dołączył: 01 Sie 2016
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 02 Sie, 2016   

Bo trzeba sikac w kabinie i wycierac interes papierem, to mocz nie bedzie zalegal pod napletkiem.
Poza tym facet ma o tyle latwo ze jak zachodzi potrzeba to i w zlewie sie umyje. To odnosnie higieny.

Obrzezanie moze pomoc jak ktos ma problem z przedwczesnym wytryskiem. Zmniejsza czulosc zoledzia wiec powinno sie wolniej dochodzic. Ja bym zatem juz w ogole nie doszedl bo i bez tego moge tyle ile chce :) Nie moge za to dojsc szybko. Minimum to tak z 10 minut.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Sie, 2016   

bigay2016, w momencie w którym Comenius pisał swój post ten dział wyglądał tak:

nosicie zsuniety napletek - ostatni wpis Wysłany: Pią 15 Kwi, 2016
Naturalne obrzezanie. - ostatni wpis Wysłany: Pon 19 Paź, 2015

Patrząc na daty nie ma opcji żeby ten dział był na drugim miejscu.

bigay2016 napisał/a:
Ja też przeglądając ten dział znalazłem ten temat, który był na 2 miejscu

Jeżeli temat zostanie odświeżony (czyt. zostanie dodany nowy post), to automatycznie wskakuje na pierwsze miejsce w dziale. Zrozumiałeś?

Podsumowując - Koniec rozmowy offtopic - kolejne posty nie na temat zostaną skasowane.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group