Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jelq moje efekty Ćwiczeń
Autor Wiadomość
Don Vito 

Wiek: 47
Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 10 Maj, 2016   

Kadeon, spróbuj raz sobie tak - Najpierw rozgrzewka, później pompka 2x15 a dopiero na koniec jelq. Moim zdaniem (sprawdzone na sobie żeby nie było) to najlepsza konfiguracja bo samo jelq mocno jednak ingeruje tkankę a stosowanie pompki na nieco rozerwanych naczynkach jest troche nie halo dla penisa. Zastosowanie ograniczenia 2x15 min. gwarantuje że penis nie zdąży się zastać krwią i będzie w miarę że tak napiszę drożny żylnie a jednocześnie mocno rozciągnięty i rozgrzany. Wtedy mi osobiśćie jelq najlepiej wchodzi i ryzyko kontuzji jest stosunkowo niewielkie (zwłaszcza po twojej przygodzie powinieneś na to uważać).

MrFallus, każde trzymanie w tubie powyżej punktu niedotlenienia, będzie powodować zaburzenia w krążeniu krwi i przesiąkanie limfy, stąd te ekstra wymiary ale nie ma nic za darmo... naczynka sukcesywnie będą ulegały degradacji aż się zatkają na dobre. Kropki i strupki to pierwsze objawy! jeśli nie schodzą szybko, zalegające w nich martwe krwinki doprowadzają do upośledzenia i zapychania naczynek.
_________________
Natura nie dała wiele, ja naturalnie wiele dam by to odmienić ;)
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 12 Maj, 2016   

Don Vito napisał/a:
Kadeon, spróbuj raz sobie tak - Najpierw rozgrzewka, później pompka 2x15 a dopiero na koniec jelq. Moim zdaniem (sprawdzone na sobie żeby nie było) to najlepsza konfiguracja bo samo jelq mocno jednak ingeruje tkankę a stosowanie pompki na nieco rozerwanych naczynkach jest troche nie halo dla penisa. Zastosowanie ograniczenia 2x15 min. gwarantuje że penis nie zdąży się zastać krwią i będzie w miarę że tak napiszę drożny żylnie a jednocześnie mocno rozciągnięty i rozgrzany. Wtedy mi osobiśćie jelq najlepiej wchodzi i ryzyko kontuzji jest stosunkowo niewielkie (zwłaszcza po twojej przygodzie powinieneś na to uważać).

MrFallus, każde trzymanie w tubie powyżej punktu niedotlenienia, będzie powodować zaburzenia w krążeniu krwi i przesiąkanie limfy, stąd te ekstra wymiary ale nie ma nic za darmo... naczynka sukcesywnie będą ulegały degradacji aż się zatkają na dobre. Kropki i strupki to pierwsze objawy! jeśli nie schodzą szybko, zalegające w nich martwe krwinki doprowadzają do upośledzenia i zapychania naczynek.

robię bardzo podobnie
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 16 Maj, 2016   

bear834 napisał/a:
Kadeon tak czulem ze Cie ciagnie do pompki :) kto raz doswiadczyl tego uczucia wyciagania wielkiego obrzmialego penisa z klosza ten juz na zawsze bedzie uzalezniony ;)

wiedze w temacie masz duza, obys znow nie przecholowal - sam wiesz jak to wciaga i nigdy dosc


Jednak odpuściłem sobie pompkę dla czego na mnie marnie działa te 15min i małe bać średnie ciśnienie ja muszę miedz wysokie ciśnienie a nie mogę nie chce ryzykować i po pompce penis tak jakoś bardziej flakowato wygląda wracam do jelq będzie dobrze:).
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Ron80 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 3
Skąd: Mars
Wysłany: Wto 17 Maj, 2016   

Zapraszam do tematu: Rozciągacz z podciśnieniem czy ma potencjał?
http://www.penis.com.pl/f...pic.php?t=17586
 
 
MrFallus 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 13
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto 17 Maj, 2016   

Witam

Nie sądzę żeby było aż tak źle, po tygodniu penis wrócił do normy a efekt został.

Nie wiem za bardzo jak dalej ćwiczyć, mój target to 15 cm obwodu.

Nie będę wspominał jak bardzo ważne są dla mnie te ćwiczenia... dla nich zmieniłem pracę

oraz przyjąłem awans, żeby mieć więcej czasu dla siebie.

Więc pytam was Panowie co dalej? Może podwieszanie...

Pozdrawiam
 
 
Kamill_tak 

Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 121
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 18 Maj, 2016   

MrFallus to jak z czasem nie ma problemów i zapał jest to trzeba działać. Extender może sobie kup i z extenderem na penisie przez kilka godzin dziennie np. 3h i jelqing przez 1h delikatny i penis będzie rósł :) . Ale z tymi plamkami to może za mało go rozgrzewasz i w tubę wkładasz i ciśnieniem forsujesz. Ja mam plamki jak Uli robię na nierozgrzanym to też mi wyskakują małe kropki ale dzień dwa i znikają. Też mi się wydaje, że obwód jest bardziej pożądany od długości!. Długość też ciężko wypracować samym jelq i rozciąganiem ręcznym tu by wyjść poza przyrost 2cm to trzeba bardziej konkretne metody wieszanie albo ten extender przez kilka godzin. Ale obwód tez nie jest tak prosto, zwłaszcza ten maksymalnej erekcji. Przez rok i te 2cm przyrostu przy odpowiedniej intensywności może można zrobić. Kadeon jest wyjątkiem ale on też startował z większym obwodem ma do obwodu tendencje a Kadeon a obwód w żołędziu Ci się też powiększył?. Ja też mierzę w obwód 15cm i nie spocznę dopóki taki obwód nie będzie na miarce i zwłaszcza zaraz za żołędziem mierzony.
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 19 Maj, 2016   

a jaki konkretnie extender bedzie najlepszy - najskuteczniejszy? cos co nie bedzie lipa jak pompki z gruszka za 20zl
zwiekszenie obwodu to nie jest problem - jest to o wiele latwiejsze niz dlugosc, przyrost rzedu 1-2cm mozna osiagnac tymczasowo nawet w ciagu 1 dnia ze sprawna sesja z pompka
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Czw 26 Maj, 2016   

Kamill_tak napisał/a:
MrFallus to jak z czasem nie ma problemów i zapał jest to trzeba działać. Extender może sobie kup i z extenderem na penisie przez kilka godzin dziennie np. 3h i jelqing przez 1h delikatny i penis będzie rósł :) . Ale z tymi plamkami to może za mało go rozgrzewasz i w tubę wkładasz i ciśnieniem forsujesz. Ja mam plamki jak Uli robię na nierozgrzanym to też mi wyskakują małe kropki ale dzień dwa i znikają. Też mi się wydaje, że obwód jest bardziej pożądany od długości!. Długość też ciężko wypracować samym jelq i rozciąganiem ręcznym tu by wyjść poza przyrost 2cm to trzeba bardziej konkretne metody wieszanie albo ten extender przez kilka godzin. Ale obwód tez nie jest tak prosto, zwłaszcza ten maksymalnej erekcji. Przez rok i te 2cm przyrostu przy odpowiedniej intensywności może można zrobić. Kadeon jest wyjątkiem ale on też startował z większym obwodem ma do obwodu tendencje a Kadeon a obwód w żołędziu Ci się też powiększył?. Ja też mierzę w obwód 15cm i nie spocznę dopóki taki obwód nie będzie na miarce i zwłaszcza zaraz za żołędziem mierzony.




Kamill nie do końca się z tobą zgodzę długość właśnie jest łatwiej wypracować samym jelq niż obwód przy jelq mówię o sobie ja najwięcej obwodu wypracowałem pompką przełamałem pewną granice przy której jelq już nic nie dawał a teraz obwód to stoi w miejscu chyba osiągnąłem swój limit i jedynie długość od jelq coś tam idzie ale tego się dowiem ile co i jak jak będę na redukcji i dojdę do podobnego poziomu tkanki tłuszczowej co przed masą wtedy będę mógł stwierdzić ile powiększyłem w długości.

Tak na to wygląda że obwód żołędzia też poszedł do przodu ja mam taki lekko większy niż obwód reszty członka po zejściu całej opuchlizny po jelq czyli proporcje pozostały takie same a więc żołędziu też w obwodzie urósł.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Kamill_tak 

Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 121
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 31 Maj, 2016   

Tu pojawia się problem z intensywnością. Bo ruchy jelq robimy takie same i energia jaką przekazujemy na penisa i cały przepływ krwi jest bardzo porównywalny w każdym ruchu i kierunek jej jest taki sam. Możemy zwiększać tylko liczbę powtórzeń czas wykonywania ruchu lub siłę. Tkanki penisa szybko się do tego przyzwyczajają i z czasem efekt jest minimalny albo całkowicie przestaje to działać. Przestają się komórki mnożyć dzielić od takiej stymulacji. Właściwie to stymulujemy tylko ciało jamiste wraz z przepompowywaniem krwi przez penisa, ciało jamiste może się powiększa ale dalej jest ograniczone przez zewnętrzne partie penisa. Ja wręcz doszedłem do tego ze penisa mam twardego jak skała masakra, nawet zauważyłem pewien problem bo po erekcji dłuższej mój penis robi się obolały. Tak jakby ciało jamiste napiera na ścianki penisa które nie mogą się dalej rozszerzać i tworzy się ucisk na ciało jamiste i inne warstwy struktury co powoduje ból. Myślę ze taka sytuacja może prowadzić do jakiś zaburzeń w penisie a czego nie chce, macie może podobnie?. Ja chyba robię przerwę i trzeba się zastanowić jak podejść do tematu inaczej.
 
 
MrFallus 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 13
Skąd: Kielce
Wysłany: Sro 01 Cze, 2016   

Witam

Na zagranicznych stronach czytałem, że w momencie utraty przyrostu należy zrobić 1-2 miesiące przerwy a potem znowu zacząć. Sam dobrze pamiętam jak penis mi pulsował od środka po 40 minutach jelq na początku mojej przygody z powiększaniem, lecz teraz wyrobił sobie tolerancje i nie wiem co dalej robić.

Czy jest ktoś z doświadczeniem kto się przez to przebił i może doradzić?

Może faktycznie trzeba pierścień sobie zakładać na 4 godziny dziennie, po każdym treningu?

z góry dziękuję, czekam na wszelkie sugestie.
 
 
karol212 

Wiek: 31
Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 01 Cze, 2016   

MrFallus może po prostu zmień ćwiczenie, ja jelq robiłem bardzo długo i systematycznie i nie mam kompletnie żadnych przyrostów.
Ron wrzucił ciekawy temat z rozciągaczami próżniowymi, zapoznaj się ja też zamierzam spróbować. POzdro
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 16 Lip, 2016   

Kamill_tak jestes kolejnym dowodem że ćwiczenia na ciebie działaja inaczej ja nie mam takiego problemu penis nie boli u mnie sie przyzwyczaił zmieniłem metode wykonywania jelq na jeszcze bardziej hardkorową ziwekszyłem intensywnosc zacisku tak mocno ze moj penis po treningu jest mocniej napuchniety masz racje że penis sie przystosowuje i trzeba kombinowac odawac powturzen czasu lub dawać z intensywnością ja też zmieniłem sposob wykonywania pierscienia wczesniej sie starałem jak by cała dłonia po penisie wraz z pierscieniem jezdzic ale przestało to dobrze działać teraz robie jedynie sam miesrciek ktory obejmuje mojego penisa i zaciskam go naprawde mocno i przesuwam efekt swietnie działa penis rośnie po ty przyspieszył ale to naprawde już hardkor jest mogłbym mocniej ale spokojnie mam czas na razie to działa i umnie zewnetrzne warstwy penisa skora itd rorrazstja sie w raz z ciałami jamistymi. SORKA ZA BŁENDY POPRAWIE PISZE Z SMARTFONA.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
agentmax 

Wiek: 35
Dołączył: 06 Lip 2016
Posty: 4
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 17 Lip, 2016   

kadeon proste pytanie
po rozgrzewcie pierw pompka potem jelq i pierścień czy pierw jelq potem pompka a na koniec pierścień??
 
 
penis.com.pl
bathmate
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 18 Lip, 2016   

Prosta odpowiedz przetestuj i sam zobacz co na CIEBIE NAJLEPIEJ DZIAŁA. Ja pompki nie używam i pierścienia logiczne jest że pierścień na koniec.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 01 Sie, 2016   

Kadeon, jak tam wyniki? mam do Ciebie pytanie odnosnie pompowania - uzywales roznych kloszy czy jednego? standardowe najtansze klosze sa ok 19cm (maja podzialke do 18cm i nieco wolnego miejsca) - czy udalo Ci sie taka wypelnic do konca? i do ilu max na podzialce dobiles? wiadomo ze to zalezy od cisnienia - im wieksze tym mocniej sie wbija w cialo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group