Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Krosta na penisie
Autor Wiadomość
pejlbref 

Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 4
Skąd: Mława
Wysłany: Nie 17 Lip, 2016   Krosta na penisie

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć, co może "sugerować" krostka z białym czubkiem właśnie na napletku. Niestety na razie nie mogę zapodać zdjęcia, ale opowiem co nieco.

Miesiąc temu około wyskoczył taki jakby mały "torbiel" nie wiem, coś co wyglądało jak biała krostka z CZYMŚ białym w środku. Dwa dni temu, kiedy zaczęło mnie to miejsce pobolewać, zobaczyłem, że jest to miejsce jakby podrażnione, pewnie czymś to przetarłem. Ten guzek się powiększył LEKKO, stał się czerwony i w zasadzie tyle. Następnie źle zrobiłem, ponieważ próbowałem coś wycisnąć, bo miałem wrażenie, że konkretnie jest tam jakaś wydzielina. Zauważyłem później taką w tej kroście małą dziurkę, w której była krew (miało to może z pół milimetra, ledwo zauważalne). Dzisiaj wyglądało to lepiej, ale podczas dotykania z krosty wypłynęło coś, przetarłem wacikiem z wodą i tak zostawiłem. Aktualnie to wygląda jak pryszcz właśnie z białym czubkiem. Dodam, że jestem w wieku dojrzewania, zacząłem się mocno pocić, pojawiły się krostki na twarzy, może to ma coś wspólnego? Coś z gruczołami łojowymi? Bardzo często się masturbuję i nie wiem, odczekać z tą krostką?

P.S. Aktualnie boli CZASAMI przy dotknięciu, ale tak to spokojnie da się to wytrzymać, jedynie ból "nieprzyjemny", tak to nazwę.

Teraz wydostało się wszystko z tej krosty chyba. Całe białe wnętrze, został ślad do zagojenia RACZEJ, ale chciałbym się upewnić co to mogło być. W sensie nie wyciskałem z tego z całej siły, ale samo z siebie trochę wyszło, byłem ciekawy, lekko tylko ścisnąłem i zaraz wszystko wyszło. Boję się, żeby nic się nie zakaziło.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pon 18 Lip, 2016   

Nie wiem co może "sugerować" taka krostka, ale jeśli pozbyłeś się jej zawartości i miejsce wygląda na gotowe do zagojenia, to powinno być wszystko ok. Na drugi raz jednak bardzo uważaj z wyciskaniem/przekłuwaniem czegokolwiek na genitaliach. Tym razem chyba udało Ci się nie zakazić tego miejsca, jednak mogło do tego dojść. Jeśli już będziesz coś "majdrować", to przynajmniej nie przemywaj tego miejsca wodą, tylko odkaź czymś do tego stworzonym, np. spirytusem salicylowym lub preparatem o nazwie Octenisept (ten drugi jest znacznie lepszy).

Tak, to możliwe że krostka jest związana z wiekiem dojrzewania. Skoro się więcej pocisz, to mogą występować problemy z gruczołami łojowymi. Takie pryszcze z białą zawartością, to może być zatkanie takiego gruczołu. Wedle mojej wiedzy, rzecz jasna. Nie jestem lekarzem.
Jeśli Twoje problemy ze skórą będą się nasilać, to pójdź do dermatologa, który pomoże Ci z tym walczyć i zaleci odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji.

Pozdrawiam

PS. Tu przeczytasz więcej o rozmaitych przypadłościach dermatologicznych męskich genitaliów: http://www.zdrowemiasto.p...ml#.V41DZWjwHbU
 
 
wiesiekk 

Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 4
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 11 Sie, 2016   

Kiedy dojrzewałem też miałem taki sam problem i to nie z jedną krostką tylko kilkoma dużymi, białymi krostami. Też to wyciskałem i na szczęście nic gorszego się z tego nie zrobiło. Aktualnie chyba "wyrosłem" z tego i nic nowego się nie pojawia od kilku lat.
 
 
penis.com.pl
masturbator
erycc 

Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 21 Wrz, 2016   

Widocznie masz skłonność, że na Twojej skórze pojawiają się kaszaki. I rzeczywiście lepiej, aby to obejrzał specjalista dermatolog niż samemu brać się za usuwanie tego na siłę.

www.dobretarasy.com.pl/deska-kompozytowa
  
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 07 Paź, 2016   

wiesiekk, według mnie to nie pownno się usuwać/wyciskać samemu nic na siłę. najlepiej iść skonsultować się z lekarzem. Po to są tacy specjaliści aby pomagali w takich sytuacjach.
 
 
Alaneks32

Dołączył: 05 Lis 2016
Posty: 4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Nie 06 Lis, 2016   

Myślałem, że ja mam tylko taki problem, ale ja mam ze trzy takie krostki. Na razie nie rosną więc nie ruszam, bo sam się boję. A do lekarza jakoś się wstydzę iść. Może samo zniknie..
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 08 Lis, 2016   

Alaneks32, to jest dorosłe podejście?
Alaneks32 napisał/a:
A do lekarza jakoś się wstydzę iść. Może samo zniknie..

po to są lekarze żeby nam pomagać..
 
 
marek40 

Dołączył: 13 Sie 2016
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Lis, 2016   

Onesa ma rację przecież facet też ma problemy z intymnymi częściami ciała, nie tylko kobiety. Już nie są te czasy, co kiedyś, żeby się wstydzić pójść do dermatologa.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 06 Gru, 2016   

marek40, no ale widać niektórzy panowie nadal wstydliwie boją się lekarzy.. zamiast szybko zareagować i sobie pomóc to zwlekają.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group