Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Skrzywienie prawo stronne
Autor Wiadomość
UnLimited 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Cze 2016
Posty: 2
Skąd: Bingen am Rhein
Wysłany: Nie 26 Cze, 2016   Skrzywienie prawo stronne

Witam mam 22 lata i od kąt pamiętam mam krzywego Penisa, skrzywienie prawostronne o około 20 stopni(Nie zdiagnozowane). Kiedyś w wieku 15 lat miałem problem z wyciągnięciem żołędzia. Poszperałem w necie i w tedy dowiedziałem się co to jest stulejka. Oczywiście wybrałem się do lekarza, lekarz powiedział ze mój penis wygląda dobrze i stulejka to to nie jest na pewno, ze względu iż mogłem żołędzia wyciągnąć gdy penis był spoczynku i trudności pojawiały się tylko gdy był w zwodzie. Lekarz zalecił mi rozciąganie skóry (napletka) co pomogło(ćwiczenia w wannie pełnej gorącej wody, potrafiłem dziennie około godziny siedzieć w wannie i pracować nad rozciągnięciem skóry, efekty było widać już po tygodniu) Niech Bóg lekarzowi w dzieciach wynagrodzi.

Od dwóch lat jestem w związku z jedna kobietą, mam problemy natury psychicznej(Męczy mnie to, że nie mogę doprowadzić swojej kobiety do orgazmu pochwowego, w większości gdy się kochamy pomagam Jej ręką stymulując łechtaczkę), ponadto moja dziewczyna odczuwa dyskomfort i lekki ból, gdy wkładam jej całego Penisa (zawsze gdy się kochamy staram się uważać, ale różnie to wychodzi, czasami gdy ona już jest blisko orgazmu zrobię jeden nie właściwy ruch, i cały " czar " w piz*u). Chciałbym podkreślić iż nie przeszkadza mi rozmiar mojego członka (16cm) a bardziej jego skrzywienie...

Niniejszy mówiąc chciałbym go wyprostować. nie będę ukrywał, że widzę w tym nadzieję, lecz.. mam pewne obawy co do takich urządzeń.

1. Czy to działa? (nie chce wydać ponad 1000 zł na urządzenie które mi nie pomoże)

2. Czy jeżeli penis po użytkowaniu tego produktu powiększy się to nie straci na twardości? (Chyba lepiej mieć krzywego ale twardego Penisa, niż długiego i miękkiego)

3. Czy za pomocą takich urządzeń jest możliwe tylko wyprostowanie członka? a nie jego powiększenie.(Oczywiście jeżeli Penis nie straci na twardości to mógłbym przy okazji go powiększyć)

Proszę o szybką odpowiedź, najlepiej od kogoś kto stosował tego typu urządzenia i ma już jakieś doświadczenie w tej dziedzinie.

 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Nie 26 Cze, 2016   

Moje doświadczenie mi podpowiada, że skrzywienia penisa likwiduje się wyłącznie operacyjnie. Na dodatek, ten ryzykowny zabieg, dotyczy wyłącznie penisów skrajnie skrzywionych, tzn. takich, że wprowadzenie członka do pochwy jest niemożliwe. Twoje skrzywienie nie jest poważne i, wedle mojej laickiej wiedzy, nie powinno utrudniać prawidłowych stosunków.

Co do orgazmu, to śmiem wątpić, by to właśnie Twój skrzywiony penis był przyczyną jego braku u partnerki. Nie każda kobieta jest zdolna osiągnąć orgazm pochwowy. W każdym razie to bardziej złożona sprawa. Prędzej w zasięgu jest łechtaczkowy, który można wywołać na więcej sposobów, niźli tylko przez stymulację penisem.

Nie uważam też, że to Twój niewłaściwy ruch powoduje, że ten bliski orgazm nagle się ulatnia. Gdyby faktycznie partnerka była tak blisko, to to jedno "fałszywe" pchnięcie nie niwelowało by tego w takim stopniu. Podniecenie u kobiety, to nie coś, co nagle znika. Podobnie jest z fazą po orgazmie. U mężczyzny odprężenie następuje bardzo szybko, u kobiet bardzo wolno (dlatego możliwe są u nich orgazmy wielokrotne).

Myślę, że musicie jeszcze popracować nad Waszym seksem. W końcu dopasujecie się lepiej i poprawicie również tę sferę, związaną z Jej orgazmem. Czego Wam szczerze życzę.

Pozdrawiam

PS. Tak mi jeszcze przyszło do głowy, że to właśnie przekrzywiony penis, może ułatwiać osiągnięcie orgazmu pochwowego. Dlatego, że nieco mocniej stymuluje ściany pochwy. W zalezności od pozycji seksualnej mogą to być różne jej obszary.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group