Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Obrzezanie całkowite - dobre i tanie - Warszawa i okolice
Autor Wiadomość
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

ja bym najchetniej zrobil sobie caly komplet za jednym razem, na stronie ten lekarz ma opcje, ze wykonuje tzw. prawidziwe wydluzanie pracia a nie jak inni przecięcia więzadła wieszadłowego. brzmi interesujaco-ciekawi mnie ile by mozna cm wyciagnac przy takiej operacji, jednoczesnym usunieciu wedzidelka i napletka.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

bbb22 napisał/a:
@Per Rectum
Generalnie ludzie obrzezani u niego bardzo go sobie chwalą, ale... zdaje się, że u niego całkowity koszt obrzezania to jakieś 3500 PLN. Biorę go pod uwagę, ale fajnie byloby znaleźć kogoś tańszego.

Tak, z niektórych opinii na tej stronie "Znany lekarz" też wynika, że zabiegi w jego klinice do tanich nie należą. Choć czasem, trzeba się z tym liczyć, że za dobrą usługę, trzeba niestety wybulić. Mam nadzieję, że znajdziesz coś tańszego i na dobrym poziomie.

Nawiasem mówiąc, jedna z opinii gani profesora za zbyt szybką decyzję o koniecznej, pilnej operacji, oczywiście z pominięciem "kasy chorych". Sugeruje to, że profesor, nic nie ujmując jego fachowości, dba o to, aby nie uciekać z zabiegiem do NFZ, bo to gwarantuje szybki wpływ gotówki na konto kliniki.
Mam na myśli ten wpis (pisownia oryginalna): "kompetentny ale UWAGA zbyt szybko zaleca zabieg (wykonywany prywatnie - poza NFZ) sugerujac jego nieodzownosc! podchodzic z Rezerwa. zabieg okazal sie konieczny ale nie pilny, wykonany w ramach NFZ (oszczednosc ok 2 tys)!".

Pytanie tylko, czy NFZ gwarantuje równie wysoki standard wykonania. Jak wiadomo i prosty zabieg można koncertowo spaprać. To chyba pytanie niestety bez odpowiedzi - nigdy nie wiadomo na kogo w ramach NFZ się trafi.

Pozdrawiam, życzę powodzenia w poszukiwaniach
 
 
bbb22 

Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 10 Cze, 2016   

onesa napisał/a:
bbb22, tak jak napisał Kuba85
Kuba85 napisał/a:
Oczywiście, że się dowiesz. Jesteś mało przyjemny i nie wychowany.

Wchodzisz do pewnego środowiska to zachowuj się jak przystało.


Zgadzam się, że @Kuba85 powinien się ogarnąć, zamiast wyjeżdżać z personalnymi uwagami nie na temat (+z błędami ort.) (KROPKA?)

-------------------------------------

@Per Rectum

Zgadza się, również widziałem tę opinię. Niby prof. Perdzynski wydaje sie dobrym wyborem, jeśli idzie o jakośc, niemniej cena trochę "boli", trzeba przyznać...

Czy jest tu ktoś z podobnym dylematem?
Tj. chce się obrzezać w Wwa/okolicach, ale nie wie u kogo?
Można by się zorganizować i każdy by poszedł na konsultacje do wybranego przez siebie lekarza, a potem podzielilibyśmy się wrażeniami na forum i może wyszłoby z tego coś fajnego.
Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji to proszę o wiad. priv, "w kupie siła"!

Co prawda jestem tu świeży i stąd może mało wiarygodny, ale po zabiegu z pewnością szczegółowo opiszę jak poszło, za ile i u kogo - może kogoś to zachęci, żeby doradzić w kwestii wyboru lekarza :) (KROPKA?)
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 10 Cze, 2016   

bbb22 napisał/a:
Zgadzam się, że @Kuba85 powinien się ogarnąć
Faktycznie musisz się obrzezać, bo za mocno ciśnie Cię ta skóra na główkę, to była uwaga do Ciebie, drogi Watsonie.

--------------

Nie przeszło ci nawet na chwilę przez myśl, że wędzidełko można rozciągnąć?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 10 Cze, 2016   

bbb22, Jesteś tutaj od niecałych 4 dni i już zdołałeś wywołać awanturę. Nie będę przychylnie patrzeć na takie zachowanie. W ostatnim poście zwróciłam się do CIEBIE, żebyś pohamował swoje impertynencje! Nie posłuchałeś się i do tego cwaniakujesz.. Leci ostrzeżenie!

Zanim zwrócisz komuś uwagę (odnośnie błędów), sprawdź czy Ty takowych nie popełniłeś. Radzę tobie popracować nad znakami interpunkcyjnymi. Zapomniałeś kropek na końcu zdania?
  
 
 
bbb22 

Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 10 Cze, 2016   

A Kuba85 jest od całych wielu dni i nadal nie zna podstawowych zasad netykiety, że na forach, wypowiadając się w danym temacie, piszemy NA TEMAT. I to ja (sic!!) dostaje ostrzeżenie...
Tak, oczywiście to ja zacząłem - radzę przeczytać, czyj post personalny był pierwszy - mój czy Kuby...

To Sz. P. Kuba pierwszy personalnie zaatakował o "niewychowaniu" samemu popełniając błędy, ja jedynie odparłem zarzut, a uwagę zwraca się mi, kiedy zwyczajnie się tylko bronię. Ciekawa "konsekwencja"...

"Zapomniałeś kropek na końcu zdania?"
Tak, widocznie zapomniałem.

Skąd te wykrzykniki? Czy aby tak emocjonalna osoba powinna być moderatorem :?:
Ostrzeżenie za sarkazm? :shock:

To zabawne stawiać mi zarzut, że "rozkręcam awanturę", kiedy jako jedyny i pierwszy napisałem, że proszę odpowiadać na temat a nie na temat -> priv. (sic!)

Pan "Per Rectum" jakoś potrafił normalnie odpowiedzieć (i za odpowiedzi dziękuję) i wszystko gra - nawiązało się z tego coś konstruktywnego.

Przypominam, że tematem wątku nie jest dziecinne przekomarzanie się a konkretna sprawa w postaci znalezienia dobrych sprawdzonych lekarzy w Warszawie i okolicach...
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 10 Cze, 2016   

bbb22, ostrzeżenie i blokada za całokształt. Życzę powodzenia w szukaniu, do widzenia.
 
 
aaa22 

Dołączył: 16 Cze 2016
Posty: 1
Skąd: Radom
Wysłany: Czw 16 Cze, 2016   

Hej to znowu ja bbb22, tak ten sam nie okrzesany dzieciak, który nie potrafi się zachować na publicznym forum.

Postanowiłem że zamiast obrzezania zafunduję sobie zabieg kastracji. Tak naprawdę nigdy nie byłem prawdziwym facetem.. co widać po moim zachowaniu.. moje niepoważne zachowanie oraz obrażanie innych, sprawiło że słusznie dostałem bana. A dowodem jest to, że ponownie się tutaj zarejestrowałem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group