Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Grudki w spermie
Autor Wiadomość
mlody2002 

Dołączył: 12 Cze 2016
Posty: 3
Skąd: WAWA
Wysłany: Nie 12 Cze, 2016   Grudki w spermie

Witam
Od jakiegoś roku zauważyłem u siebie jakieś dziwne grudki w spermie . Czasami było ich więcej i zdarzało się że blokowały wytrysk , wyczuwalny był ich ruch w cewce podczas wytrysku. Wcześniej ich nigdy nie miałem , nic mnie też nie boli. Czy jest to normalne ???
Dodaje też foto jak to wygląda
 
 
tajemnica-98 

Dołączył: 21 Mar 2016
Posty: 11
Skąd: Śląsk
Wysłany: Nie 12 Cze, 2016   

A ile masz lat? W wieku dojrzewania takie galaretki mogą występować. U mnie wcześniej też się zdarzały. Były podobne jak u Ciebie, ale mniej więcej od 16 r.ż. już ich nie mam.
_________________
Snap: tajemnica1998
Skype: tajemnica-98
GG: 58566682
 
 
 
mlody2002 

Dołączył: 12 Cze 2016
Posty: 3
Skąd: WAWA
Wysłany: Nie 12 Cze, 2016   

20 mam to mniej więcej o roku nie mogę sobie przypomnieć od kiedy ale przedtem na pewno tego nie miałem nawet w wieku dojrzewania.
 
 
penis.com.pl
andropenis
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Nie 12 Cze, 2016   

A czy poza tymi grudkami masz jeszcze jakieś dolegliwości (np. jakieś pieczenie lub cokolwiek innego)?

Dotykałeś tych grudek? Są wyczuwalne pod palcem? Skoro czujesz je w cewce moczowej, tzn że muszą być na tyle gęste, że może nawet wyczuwalne pod palcem.

[ Dodano: Pon 13 Cze, 2016 ]
PS. Jestem prawie pewien, że tego rodzaju twardawe grudki nie są objawem zdrowia. Na potwierdzenie mam wypowiedź internisty: https://portal.abczdrowie.pl/pytania/co-oznaczaja-grudki-w-spermie

Cytuję: "... obecność grudek może świadczyć o infekcji (na przykład najądrzy lub prostaty), z tego powodu najlepiej odwiedzić urologa, który po zbadaniu zdecyduje czy jest wskazane wykonanie badań dodatkowych (badanie spermy) czy włączenie farmakoterapii."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group