Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Hemoroidy
Autor Wiadomość
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Sro 09 Sie, 2006   

piszac "mam to i juz" udowadniasz jedynie, ze nie wyleczyles sie bo najwyrazniej nie zastosowales sie do wszystkich zalecen lekarza
zylaki odbytu wykryte dosc wczesnie, przy zastosowaniu profilaktyki i leczenia zachowawczego sa calkowicie wyleczalne, tylko, ze leczenie jest dlugotrwale i wymaga od pacjenta sporo wyrzeczen i poswiecenia
stan wiedzy medycyny nt. powstawania i rozwoju zylakow odbytu jest na wysokim poziomie, rowniez w polsce
a i jeszcze jedno anus w jezyku lacinskim nie oznacza odbytnicy, jesli juz przeklejasz skads nazwy to sprawdzaj trzy razy...
 
 
Chenryk

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 12
Wysłany: Czw 10 Sie, 2006   Re: re....

Hildegrant ...czepiasz sie bzdetów. Mozliwe ze nie do końca wyraziłem sie co do okreslenia "ANUS" precyzyjnie - ale tego sformułowania uzyłem w kontekscie tego schorzenia w tym konkretnym dolnym odcinku przewodu pokarmowego (końcowym odcinku) gdzie chyba najwyrazniej widac to schorzenie. Nie ukrywam ze swojego czasu uczyłem sie dosyc długo Anatomii człowieka i Anus to jest anatomiczne okreslenie ... wiemy o co chodzi ... a Ty robisz z tego filozoficzny problem - czepiasz sie ... chcesz sie popisac elokwencją czy znajomoscią anatomii ? No dobrze zostawmy to ..wiadomo o co chodzi i juz.
 
 
Chenryk

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 12
Wysłany: Czw 10 Sie, 2006   re..

cholera .. zupełnie przypadkowo wlazłem na inne strony tego FORUM i odkryłem ze "hildegrant" to ... EXPERT - niepodważalny dyżurny autorytet w przedmiocie penisa i wyrocznia ,na wszystko ma rade i ach i och ...o k... a ale sie wkopałem - a co bedzie teraz jak się okaże że "hildegrant" jest z LPR-u i WszechPol. Zwiewam stąd na Madagaskar albo na Kamczatkę... Czesc !
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
noddy

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 115
Wysłany: Czw 10 Sie, 2006   

Jakie sa objawy hemoroidow????? bo nie wiem ale czasami mam takie jakies dziwne uczucie w pupie :)
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Nie 13 Sie, 2006   

Chenryk - jeśli chodzi o sex analny - uważam, że nie powinno być większych problemów, natomiast musisz sam zadecydować czy w danym momencie hemoroidy nie będą zbyt bolesne...

Proponuję cowieczór zaaplikowac sobie Hemorektal (czopki) - powinno doraźnie pomóc.
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   Re: Hemoroidy

cezar2 napisał/a:
Witam,
wiem, że temat o którym piszę nie jest związany z penisem (no, może nie dla wszystkich :oops: ), ale dotyczy to również mężczyzn.
Zauważyłem u siebie niepokojące objawy, które wskazują na hemoroidy (lub jak kto woli żylaki odbytu). Czy ktoś ma lub miał coś takiego i jak sobie z tym poradził? Dodam, że nie jest to dolegliwe na codzień, ale nie wiem, czy nie leczone nie spowoduje innych powikłań.

taaaaaak ja!!!! zauważyłam jak byłam z piatym dzieckiem w ciązy!!!!!!a szóste było w drodze buhahahaha
:shock: :shock: :shock: :shock:
 
 
Luctus

Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 5
Wysłany: Czw 31 Sie, 2006   

Żylak odbytu też nie należy do przyjemnych schorzeń, a jednak trafił mi się w 26 roku życia, a przy tym zaznaczam, że dożyję spokojnej starości bez penetrowania mej dziewiczej dupy :D . Procto-glyvenol dostałem i jakiś antybiotyk (nazwa mi umknęła) - przeszło. I chirurg, który mi to ścierwo nacinał, powiedział mi, ż to od "siedzącego trybu życia". Podobno kierowcom zdarza się najczęściej :cry:
_________________
Luctus
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group