Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Megasizer lub Andro-penis - CO SĄDZICIE?
Autor Wiadomość
activity
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Sty, 2007   Megasizer lub Andro-penis - CO SĄDZICIE?

Na allegro pojawiły się drogie urządzenia do powiekszania penisa. Czy ktoś coś może o tym powiedziec? wyglada bardzo prosto, nie wiem skad taka cena (400 zł czy 700 zł). Czekam na wasze opinie.
 
 
Mocarz

Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 14
Wysłany: Pią 26 Sty, 2007   

Mam wrażenie, że to nie wygląda za solidnie, nie kupiŁbym tego za taką cenę, niech wypowiedzą się inni użytkownicy, pzdr
 
 
GLghgvp@neostrada.pl

Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 3
Skąd: POLAND
Wysłany: Pią 26 Sty, 2007   urzadzenia

[quote="Mocarz"]Mam wrażenie, że to nie wygląda za solidnie, nie kupiŁbym tego za taką cenę, niech wypowiedzą się inni użytkownicy, pzdr[ /quote] sluchaj dostaniesz fajne urzadzenie polecane przez wszystkich i niemiecki wynalazek na dzien dzisiejszy to najlepsze urzadzenie polecam sam to urzywam
_________________
aron
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
dick.ens

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 67
Wysłany: Sob 27 Sty, 2007   

Jak dla mnie ceny są stąd, ze celowo dzialaja podswiadomie chwytami marketingowymi.
Celem są zakompleksieni gostkowie, ktorzy maja manie na tym punkcie i zrobia wszystko by zwiekszyc o iles tam cm.
Jako ze tacy nie jedno probowali i nic nie pomoglo, szukaja dalej. A tu jakies urzadzenie za kupe kasy. podswiadomie sie mysli - tak to musi byc to!. Drogie, bo to co dobre musi kosztowac. I sami sie tak przekonywujemy. Zawiedlismy sie na tanszych specyfikach, i mowimy sobie - do bani byly bo to tanie podroby. A tu mam drogi sprzet, ten to na bank pomoze i profesjonalny (o czym swiadczy cena). Bledne kolo. Kto chce wydawac kase, pol swojej pensji czy wiecej - jego sprawa.
 
 
dick.ens

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 67
Wysłany: Nie 28 Sty, 2007   

wlasnie mowie skad taka kwota... Bo ci zdesperowani probowali wszystkiego i tlumacza sobie - nie pomoglo mi bo tanie badziewie... To kosztuje 800 wiec na bank to profesjonalny sprzet. Cena wysoka jest dla niektorych jak list uwierzytelniajacy skutecznosc...

Na moje oko, PM z zyskiem dla producenta i sprzedawcy - powinien miec cene koncowa ok 150zl. To i tak duzo jak na cene wyprodukowania, ale jest dla kazdego zysk. Wiecej ludzi by kupilo i w rezultacie mieliby jeszcze wieksze ogolne zyski niz sprzedawac dla garstki za 600 czy 800. A potem ludzie szukaja urzywanego... Firma juz nie zarabia, jakby byly po 150 kazdy by kupowal nowke a nie urzywany..
 
 
pronciebardzo

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 14
Wysłany: Pon 29 Sty, 2007   

hehe - i wszyscy by chodzili z wielkimi ;) nie ma lekko, chcesz sie pochwalic pannie - odkladaj ;)
 
 
zenobiuszek

Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 1
Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   

Pwiem wam panowie tyle ze skusielem sie na ten megasizer z allegro za 400 zl
ale pogadalem z tym gosciem co to sprzedaje gdyz zauwazylem ze w necie na stronach zagranicznych to kosztuje kawalek ponad 200 zl
i tak po negocjacjach kupilem megasizer ktory kosztuje na allegro 400 zl za 300 zl poza allegro od tego goscia zgodzil sie szybko i sam do mnie pisal co znaczy ze zakupil te megasizery po naprawdde niskiej cenie ale tzreba sprawdzis jak to dziala sprawdze go i powiem wam czy jest cos warty pozdro
 
 
Gość

Wysłany: Czw 22 Lut, 2007   

DZIALA MEGASIZER DDZIALA tez tak kupilem poza alegro od niego gluio tylko ze jest jedna sikionowa rureczka a tak to wszysko jak nalepiej fajnie sie nosi i w stanie spoczynku jest wiekszy ale przy wyzwodzie nie ma roznicy no coz dopiro miesiac tpo mam ale spoko jest TYLKO CZEMU TEN GOSC JUZ TEGO NIE SPRZEDAJE ?? pewnie dobrali mu sie do tylka ze tak tanio
 
 
Gość

Wysłany: Wto 27 Lut, 2007   

To nie jest forum reklamowe ani forum do reklamowania swoich produktów. Jeżeli ktoś w 15 postach w różnych miejscach forum mówi o tym samym urządzeniu i opisuje jakie ono jest wspaniałe nie wnosząc przy tym nic do forum, to takie posty są usuwane i będą usuwane.
 
 
Gość

Wysłany: Wto 27 Lut, 2007   

ja nie sprzedaje tylko kupilerm i wyrazam swoja opinie na ten temat a to co ludzioe z tym zrobią to splywa po mnie jak po kaczace o ewentualnych efektach moge napisac LATEM :)
 
 
bodziu75

Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 2
Wysłany: Czw 03 Maj, 2007   

Tez uzywam megasizera - juz chyba 3 miesiace - efekt - 2cm do przodu !
Cena chyba ok - 400zl - zawsze to taniej ! Pozdrawiam
 
 
Przemo777

Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 12
Wysłany: Nie 06 Maj, 2007   

Bodziu75 ile dzienie nosisz megasizera i jak mocno go naciagasz srubami??? I po ilu tak dniach zobaczyles pierwszy wiekszy efekt??? Ja nosze megasizera 10 dni i narazie bez efektow,no moze pare mm. A co do ceny to jest idetyczne urzadzenie co andro penis za ktory trzeaba o wiele wiecej zaplacic. Ja kupilem od lebka na allegro za 380zl!

Pozdrawiam!
 
 
Adam4171 

Wiek: 51
Dołączył: 21 Gru 2014
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 21 Gru, 2014   

Tabletki na powiększenie penisa - http://naturalxl.pl Używam go tylko przez 6 tygodni. Mój penis jest 2 cm większy.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
addamek1988

Wiek: 35
Dołączył: 14 Maj 2016
Posty: 4
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 14 Maj, 2016   

Nie korzystałem, ale mam wrażenie że się nie sprawdzi, nie wygląda to zbyt solidnie
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 14 Maj, 2016   

addamek1988, trochę stary temat odświeżyłeś:P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group