Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nagosc na basenie / szatni / przebieralni
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Czw 13 Paź, 2005   Nagosc na basenie / szatni / przebieralni

Mam pytanko??? Czy kiedy jestescie na basenie to wstydzicie sie sie swojej nagosci. Kryjecie swoje klejnoty, czy przebieracie i myjecie sie bez skrepowania. Pytam bo kiedy bylem na basenie i mylem sie bez kąpielowek pod prysznicem poczulem na sobie wzrok innych. Jak jest z wami? :wink:
 
 
cinek666

Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 1
Wysłany: Czw 13 Paź, 2005   

Słuchaj to normalne ze masztakie dziwne uczucie. Moje pierwsza nagie kapiela pod prysznicem na basenie były takie same. Wydaje ci sie tak dlatego ponieważ myślisz że masz małego ptaszka i każdy sie dlatego na niego patrzy. Tak nie jest. Ja nie przejmuje sie juz niczym i prezentuje mojego małego w całej okazałości. Pozdro :D
 
 
damiano_szek

Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 10
Skąd: szczecinek
Wysłany: Nie 16 Paź, 2005   Re: Nagosc na basenie

Michae_1988 napisał/a:
Mam pytanko??? Czy kiedy jestescie na basenie to wstydzicie sie sie swojej nagosci. Kryjecie swoje klejnoty, czy przebieracie i myjecie sie bez skrepowania. Pytam bo kiedy bylem na basenie i mylem sie bez kąpielowek pod prysznicem poczulem na sobie wzrok innych. Jak jest z wami? :wink:



Jezeli nie ma tam gejów, to nikt nie patzry. ja lubie zerkac ;)
_________________
Damian
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Gość

Wysłany: Nie 16 Paź, 2005   

To, że patrzą to normalne, ciekawośc ludzka nie zna granic (podobnie jak głupota :P ) A jeżei na Twój widok któremuś z nich dyngnie albo zacznie polerować sobie torpede to można zacząć się tym martwić :D Ablo z tamtąd uciekać hehehe :lol:
 
 
damiano_szek

Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 10
Skąd: szczecinek
Wysłany: Pon 17 Paź, 2005   

Dexter napisał/a:
To, że patrzą to normalne, ciekawośc ludzka nie zna granic (podobnie jak głupota :P ) A jeżei na Twój widok któremuś z nich dyngnie albo zacznie polerować sobie torpede to można zacząć się tym martwić :D Ablo z tamtąd uciekać hehehe :lol:


czyżbyś był homofobem????
_________________
Damian
 
 
Gość

Wysłany: Pon 17 Paź, 2005   

Z tym uciekaniem to był żart, chociaż za pedałkami - delikatnie mówiąc - nie przepadam :twisted:
 
 
damiano_szek

Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 10
Skąd: szczecinek
Wysłany: Pon 17 Paź, 2005   

Dexter napisał/a:
Z tym uciekaniem to był żart, chociaż za pedałkami - delikatnie mówiąc - nie przepadam :twisted:


to własnie sie nazywa homofobia
_________________
Damian
 
 
Gość

Wysłany: Pon 17 Paź, 2005   

To jest chyba najdelikatniejsza forma jaką można opisać dyskryminacje homoseksualistów :lol:
 
 
damiano_szek

Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 10
Skąd: szczecinek
Wysłany: Pon 17 Paź, 2005   

Dexter napisał/a:
To jest chyba najdelikatniejsza forma jaką można opisać dyskryminacje homoseksualistów :lol:



wiem, bo doswiadczylem slownie i na wlasnej skorze...
A pamiatke mam do dzisiaj w postaci krzywego zgryzu...
_________________
Damian
 
 
Gość

Wysłany: Wto 18 Paź, 2005   

Przykre...
 
 
damiano_szek

Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 10
Skąd: szczecinek
Wysłany: Czw 20 Paź, 2005   

Dexter napisał/a:
Przykre...


Niestety w takim państwie żyjemy, a lepiej nie bedzie...
_________________
Damian
 
 
montifox

Dołączył: 29 Lip 2005
Posty: 7
Wysłany: Wto 25 Paź, 2005   

ja szczerze mowiąc tez lubie sie CZASAMI popatrzec jak sie kąpia faceci ale to tylko dlatego ze moze.... skoro ja mam małego to lubie poogladać troche wiekszych =/ ale gejem <chyba> nie jestem. to moze tylko fascynacja wiekszymi penisami :]
_________________
12,5 cm HELP!!!
 
 
damiano_szek

Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 10
Skąd: szczecinek
Wysłany: Sro 26 Paź, 2005   

montifox napisał/a:
ja szczerze mowiąc tez lubie sie CZASAMI popatrzec jak sie kąpia faceci ale to tylko dlatego ze moze.... skoro ja mam małego to lubie poogladać troche wiekszych =/ ale gejem <chyba> nie jestem. to moze tylko fascynacja wiekszymi penisami :]




Wpadnij to przetestuje ta orientacje :P :oops: :oops:
_________________
Damian
 
 
penis.com.pl
masturbator
Gość

Wysłany: Sro 26 Paź, 2005   

:|
 
 
Dugi Jo

Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 4
Wysłany: Czw 27 Paź, 2005   Re: Nagosc na basenie

Michae_1988 napisał/a:
Mam pytanko??? Czy kiedy jestescie na basenie to wstydzicie sie sie swojej nagosci. Kryjecie swoje klejnoty, czy przebieracie i myjecie sie bez skrepowania. Pytam bo kiedy bylem na basenie i mylem sie bez kąpielowek pod prysznicem poczulem na sobie wzrok innych. Jak jest z wami? :wink:


ja bardzo sie troche wstydze,bo mam strasznie zarosniete genitalia,a jak obetne(wlosy,nie genitalia)to mi urosna 2 razy wieksze i wtedy dopiero bym mial przechlapane
_________________
Dugi Jo żońdzi hej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group