Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Masturbacja... rekordowa liczba?!
Autor Wiadomość
kris6661991 

Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: B-stok
Wysłany: Nie 12 Paź, 2008   Masturbacja... rekordowa liczba?!

Witam.

Chciałem się zapytać czy masturbacja może wpłynąć na bezpłodność... jeśli w ciągu ok 2 lat robiłem to ... z 600 razy?! Kocham się teraz z dziewczyną dość regularnie, niekiedy bez prezerwatywy, oczywiście polucja następuje za jej organizmem lecz wiem jak łatwo o ciążę, do tąd nie zaszła w ciążę z czego się bardzo raduje. Mam 18 lat i powiedzcie mi czy mogło to wpłynąć w moim organizmie na aktywność produkcji plemników?

Oraz czy istnieją jakieś sposoby antykoncepcji dla mężczyzn pomijając prezerwatywy i sterylizację? Możliwie 100% skuteczne, jakieś tabletki może?
Nie chce żeby moja dziewczynka cokolwiek brała :| A jak ktoś ma utracić na zdrowiu to wyłącznie JA :)

Pozdrawiam!
 
 
szuszu 

Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 61
Skąd: town
Wysłany: Wto 14 Paź, 2008   

Myślę że możesz spać spokojnie 600 razy w ciągu dwóch lat to mniej niż raz dziennie, czyli z tego co tu piszą ludzie, do rekordzistów ci trochę brakuje...
Jeśli masz normalne wytryski podczas stosunków, to raczej jest wszystko ok, i możesz byc spokojny
A drugie założenie jest błędne, NIKT nie powinien tracić na zdrowiu. 100 % skuteczności i bez ryzyka i efektów ubocznych to tylko prezerwatywa
Pozdrawiam
 
 
tournament
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Gru, 2008   

ja to robie codziennie od 2 lat (czasami 2 razy dziennie) najbardziej boje sie tego ze jak bede uprawial sex z dziewczyna to nie dojde do rgazmu;/ bo jestem bardzo przyzwyczajony do masturbaji reka;p
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
maciex23 

Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: w-w
Wysłany: Wto 09 Gru, 2008   

chyba każdy facet jest przywyczajony do masturbacji ręką i do okreslonej techniki, siły nacisku...każdy to robi trochę inaczej
ale i tak seks z kobieta jest bardziej podniecajacy wiec ja bym się o brak orgazmu nie martwił...
 
 
dupacz 

Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 37
Skąd: penisolandi
Wysłany: Czw 11 Gru, 2008   

masturbacje niesie ze soba mysli erotyczne tzn jak robimy pamieciowke to myslimy np o dziewczynie jakiejs z klasy i pewnie MARZYCIE zeby zrobic to z dziewczyna a nei z reka a gdy juz dochodzi do obcowania z dziewczyna czyli te marzenie sie spelnia to raczej wytrysk bedzie przed wczesny a nie brak wytrysku ale to sie unormuje w miare czasu


w ciagu 2 lat 600 razy to i tak duzo nie ktorzy robia po 3000 razy w ciagu 2 lat
 
 
mikola 

Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: skierki
Wysłany: Sro 19 Sie, 2009   

niby sperma jest najlepsza po 2 dniach od ostatniej erekcji, także jak nie musisz to się nie masturbuj przez ten czas;)
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Czw 20 Sie, 2009   

ooo, jakie ciekawostkiiii

2 dni od ostatniej erekcji? a jak mam erekcję poranną codziennie?

:|
 
 
Mattii 

Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 04 Maj, 2016   

nigdy nie ma 100% pewności oprócz abstynencji.
Najskuteczniejszy jest kalendarzyk dni płodnych i prezerwatywa.

O ciąże raczej trudno, jak ktoś nie chce wpaść to nie wpadnie, chyba, że naprawdę ciężko mu przychodzi myślenie.
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 04 Maj, 2016   

Za odkopanie tematu z 2008 roku zostajesz odznaczony złotą łopatą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016   

Mattii, łooo kolego żeś się dokopał :D
redman32, a już myślałam że to tylko ja rozdaję złote łopaty :P
 
 
Dziurex96x 

Wiek: 25
Dołączył: 18 Wrz 2017
Posty: 1
Skąd: brytania
Wysłany: Pon 18 Wrz, 2017   

Kolega Kris6661991 już pewnie nie jedną panią zapylił przez te 9 lat tym bardziej, że wprowadzili teraz 500+ ;)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 19 Wrz, 2017   

Dziurex96x, nigdy się tego pewnie nie dowiemy gdyż kris6661991 był tutaj ostatni raz Pon 13 Paź, 2008
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group