Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Krawiące ranki na żołędziu.
Autor Wiadomość
nindustrialny 

Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 10
Skąd: Lubin
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2016   Krawiące ranki na żołędziu.

Witam.
Napisze w skrocie.
Dermatolog stwierdzil rzekomo opryszczke narzadow plciowych.
Uzywalem. Clocktrimazolu. Travocortu. Przemywalem borasolem.
Pozniej jak plamy z zoledzia zeszly to kilka dni straszmnie mnie swedzialy pachwiny i jadra.

OBECNIE jestem w fazie gdzie dzieje mi sie nastepujaca rzecz:
Kiedy sciagam napletek to przykleja sie do niego jakby kawalek skorki ktora zrywa sie z zoledzia na ktorym powstaje pekniecie i krawiaca ranka.

Czy ktos mial podobny problem ?

To trwa juz od polowy lutego. Zaczynam czuc sie jak impotent. Heh. Pozdrawiam.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2016   

Myślę, że możesz rozważyć ponowną wizytę u lekarza. Być może nastąpiło jakieś nadkażenie bakteryjne gojących się miejsc i trzeba wlączyć w leczenie jakieś dodatkowe specyfiki.
Poza tym z mojego doświadczenia, osobnika który miewa opryszczkę w okolicach ust, zdarzało się że chorobowo zmienione okolice długo się goiły i robiły się tam jakby sączące, odrywające się, strupy.
Uważam, że jeśli sytuacja nie poprawi się za kilka dni, to powinieneś pokazać się jeszcze lekarzowi. Trochę zastanowiło mnie to swędzenie moszny i pachwin, ale nijak nie potrafię tego powiązać z opryszczką żołędzi. Chyba, że i te miejsca czymś smarowałeś lub przemywałeś. Wtedy możliwe jest, że wystapiła jakaś skórna reakcja na któryś ze środków.
Pozdrawiam

[ Dodano: Sob 09 Kwi, 2016 ]
PS. Umknęło mi, że "wozisz" się z tym od połowy lutego. Wobec tego, uważam że sytuacja już dojrzała aby jeszcze raz obejrzał cię lekarz.
 
 
nindustrialny 

Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 10
Skąd: Lubin
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2016   

Witam.
Poczytalem troche o opryszce i nie wiem czy nie popelniam podstawowego bledu, czyli dopasowywania objawow.

Jednakze z tego co znalazlem na portalu medycznym to opryszczce towarzysza jeszcze np:
bole szyi
bole miesni
bole w okolicach miednicy
To takze u mnie wystepuje.
POdobnie klucie w cewce moczowej i okolicy krocza.

A to wlasnie takze mi dolega. Doswiadczam bolu szyi - codziennie. Boli mnie w krzyzu i po bokach. Nie caly czas ale jednak. W cewce moczowej i kroczu klulo dwa dni temu.

Wychodzi na to ze wirus powrocil ze zdwojona sila.
Szczesliwie jestem umowiony na poniedzialek.
Zobaczymy.

PS. CO do swedzenia co takze odnalazlem informacje ze moze wystepowac swedzenie/mrowienie itp.

Hmmm. Dam znac w poniedzialek. Moze nasza dyskusja pomoze komus innemu.

[ Dodano: Sob 09 Kwi, 2016 ]
Per Rectum napisał/a:
Myślę, że możesz rozważyć ponowną wizytę u lekarza. Być może nastąpiło jakieś nadkażenie bakteryjne gojących się miejsc i trzeba wlączyć w leczenie jakieś dodatkowe specyfiki.
Poza tym z mojego doświadczenia, osobnika który miewa opryszczkę w okolicach ust, zdarzało się że chorobowo zmienione okolice długo się goiły i robiły się tam jakby sączące, odrywające się, strupy.
Uważam, że jeśli sytuacja nie poprawi się za kilka dni, to powinieneś pokazać się jeszcze lekarzowi. Trochę zastanowiło mnie to swędzenie moszny i pachwin, ale nijak nie potrafię tego powiązać z opryszczką żołędzi. Chyba, że i te miejsca czymś smarowałeś lub przemywałeś. Wtedy możliwe jest, że wystapiła jakaś skórna reakcja na któryś ze środków.
Pozdrawiam

[ Dodano: Sob 09 Kwi, 2016 ]
PS. Umknęło mi, że "wozisz" się z tym od połowy lutego. Wobec tego, uważam że sytuacja już dojrzała aby jeszcze raz obejrzał cię lekarz.


Zastanawia mnie tez to ze za pierwszym razem jak wypisano mi Heviran to tylko 200. A podobno jest nawet 800.
 
 
penis.com.pl
andropenis
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2016   

Na pewno nasza dyskusja może się komuś przydać. Zresztą sam, jako nosiciel tego wirusa, jestem zainteresowany tym, co jeszcze powie ci lekarz. Czy potwierdzi twoją diagnozę o nawrocie choroby ze zdwojoną siłą, czy też pojawi się w sprawie jakiś nowy wątek. Masz rację, dopasowywanie objawów bywa zwodnicze, dlatego lepiej porządnie się zdiagnozować, omijając z dala doktora Googla.
Życzę powodzenia i czekam informacje.

PS. Nie wiedziałem, że wirus może powodować również takie objawy jak swędzenie czy mrowienie. To mogłoby tłumaczyć twój świąd moszny i pachwin.
 
 
nindustrialny 

Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 10
Skąd: Lubin
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2016   

Jestem.
No i jest problem. NIe wiadomo. Bede musial jechac do Wroclawia do kliniki.

Wiem jedno, ze do moich wczesniejszych objawow czyli:

klucia i pieczenie w cewce moczowej
klucia w kroczu
swiadu w pachwinach
swedzenia jade i ud w okolicach narzadow intymnych
plamach na penisie - czerwonych
takiej jakby szklanej swiecacej czesci skory na penisie - NIE MATOWEJ tylko takiej blyszczacej
bolow w okolicach miednicy i krzyza

dolaczyl teraz uwaga

DYSKOMFORT zwiazany z oczami. tak jakby te oczy byly zmeczone. jakbym gubil ostrosc.

cudownie. nie bede ukrywal ze zaczynam sie martwic.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2016   

O rany! Trzymaj się! Czy są choćby jakieś mgliste podejrzenia, co wywołuje te liczne objawy? Bardzo to niepokojące wszystko i rozumiem, że się mocno denerwujesz. Teraz i ja się zmartwiłem...
Pozdrawiam i trzymam kciuki za Ciebie.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2016   

nindustrialny, daj znać później co zdiagnozował lekarz. Powodzenia trzymaj się.
 
 
nindustrialny 

Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 10
Skąd: Lubin
Wysłany: Sro 04 Maj, 2016   

Witam. NIestety bledne bylo zalozenie ze to opryszczka. Poczytalem cos na zagranicznych forach o sytuacji gdzie:
"podczas sciagania napletka z zoledzia to wraz z napletkiem schodza/luszcza sie kawaleczki skory z zoledzi i to krwawi"
Jest tylko jedna diagnoza:
Chlamydia albo grzyb candida.
Wiec jezeli ktos ma podobne problemy to odrazu radze robic badanie mykologiczne. i Juz nie bede sie wahal ani stawial na inne rzeczy tylko w sobote jade robic wymazy. Powinienem zrobic to juz dawno. Ehhh.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group