Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Phallomax - jakie macie wyniki?
Autor Wiadomość
Super_Baloo 

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 15
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   Phallomax - jakie macie wyniki?

Pisałem wcześniej gdzieś tutaj o phallomax, ale nikt nie chce bądź nie lubi odpowiadać na moje posty :/ Cóż takie życie :/ Postanowiłem zatem założyć swój włąsny temat :P

Zakończyłem kurację max w dokładnie 3,5 miesiąca (wcześniej już miałem jedną 3 miesiące), a co za tym idzie, nie brałem całych 4 miesięcy bo mój piesek Czaruś dopadł pudełko i zeżarł resztki w 95% :P Czaruś żyje nadal, tylko ja jestem stratny na mniej więcej pół opakowania :P

Ale do rzeczy - na pewno stosowaliście, dlatego chciałbym się dowiedzieć, jak u kogos innego to zadziałało. Ja przy pierwszej kuracji 3-miesięcznej wyciągnąłem mniej wiecej 1,5-2 cm bez ćwiczeń. Teraz przy drugiej dołożyłem trochę jelq'a i oficjalnie mam 2,5-3 więcej, jednakże prawie 1000 złotych na to poszło. Jestem ciekaw, jak u innych, którzy też to stosowali ? Ja w sumie jestem zadowolony, ale jak ktoś nagle uzyskał 5+ to jestem skory na rozmowę i nauki :P
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 19 Maj, 2014   

Żadnych bo to ściema.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Super_Baloo 

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 15
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 24 Maj, 2014   

kadeon napisał/a:
Żadnych bo to ściema.


kadeon Ciebie to chyba na tym forum nikt nie słucha bo piszesz pierdoły. Przejrzałem kilka twoich postów i dochodzę do wniosku, że ty albo jesteś nawiedzony, albo nie masz zniżki w biedronce.

Prośba do innych (normalniejszych) o odpowiedź.

P.S. Kadeon nie stać cie pewnie na te tabletki, nie kupiłeś a i tak marudzisz, bo to część twojej natury. Idź gdzieś indziej biadolić, bo jak dotąd swoją głupotą niczego nie wniosłeś pożytecznego. Nie musisz odpisywać. Wystarczająco słów użyłem, aby się do ciebie odnieść.
 
 
penis.com.pl
viamax
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 25 Maj, 2014   

Super_Baloo napisał/a:
kadeon napisał/a:
Żadnych bo to ściema.


kadeon Ciebie to chyba na tym forum nikt nie słucha bo piszesz pierdoły. Przejrzałem kilka twoich postów i dochodzę do wniosku, że ty albo jesteś nawiedzony, albo nie masz zniżki w biedronce.

Prośba do innych (normalniejszych) o odpowiedź.

P.S. Kadeon nie stać cie pewnie na te tabletki, nie kupiłeś a i tak marudzisz, bo to część twojej natury. Idź gdzieś indziej biadolić, bo jak dotąd swoją głupotą niczego nie wniosłeś pożytecznego. Nie musisz odpisywać. Wystarczająco słów użyłem, aby się do ciebie odnieść.


Właśnie że mnie słucha i to wiele osób. A ja przeglądając twoje posty nic nie widzę poza słowami że to działa daj konkretne dowody to po pierwsze. Przeglądając całe forum nie znajdziesz takich dowodów to wszystko to pierdzielenie że mi powiększyło idiota by się domyślił że teksty o takich specyfikach piszą sprzedawcy tych produktów. Wiec nie pierdziel mi tu. Wpadasz na forum piszesz kilka postów że coś niby działa to tyle a tak naprawdę nic nie wiesz. Ale jedz sobie te swoje tabletki i rób co chcesz jak za jakiś czas będziesz miał problemy to cóż.... I stac mnie na tabletki tylko że ja używam rozumu w przeciwieństwie do Ciebie wiec nie namawiaj ludzie że coś działa puki nie masz konkretnych dowodów każdy tak może napisać dowodzenia i więcej nie pisze mów se co chcesz.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Super_Baloo 

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 15
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 01 Cze, 2014   

kadeon napisał/a:
Super_Baloo napisał/a:
kadeon napisał/a:
Żadnych bo to ściema.


kadeon Ciebie to chyba na tym forum nikt nie słucha bo piszesz pierdoły. Przejrzałem kilka twoich postów i dochodzę do wniosku, że ty albo jesteś nawiedzony, albo nie masz zniżki w biedronce.

Prośba do innych (normalniejszych) o odpowiedź.

P.S. Kadeon nie stać cie pewnie na te tabletki, nie kupiłeś a i tak marudzisz, bo to część twojej natury. Idź gdzieś indziej biadolić, bo jak dotąd swoją głupotą niczego nie wniosłeś pożytecznego. Nie musisz odpisywać. Wystarczająco słów użyłem, aby się do ciebie odnieść.


Właśnie że mnie słucha i to wiele osób. A ja przeglądając twoje posty nic nie widzę poza słowami że to działa daj konkretne dowody to po pierwsze. Przeglądając całe forum nie znajdziesz takich dowodów to wszystko to pierdzielenie że mi powiększyło idiota by się domyślił że teksty o takich specyfikach piszą sprzedawcy tych produktów. Wiec nie pierdziel mi tu. Wpadasz na forum piszesz kilka postów że coś niby działa to tyle a tak naprawdę nic nie wiesz. Ale jedz sobie te swoje tabletki i rób co chcesz jak za jakiś czas będziesz miał problemy to cóż.... I stac mnie na tabletki tylko że ja używam rozumu w przeciwieństwie do Ciebie wiec nie namawiaj ludzie że coś działa puki nie masz konkretnych dowodów każdy tak może napisać dowodzenia i więcej nie pisze mów se co chcesz.


Ja sobie tak propo zadałem proste pytanie czyli temat na forum - chyba że ty nie umiesz czytać.

"Jakie macie efekty po Phallomax"

1. Nie stosowałeś więc po .... tu wlazłeś ??
2. Jesteś jakiś dziwny w twoich postach - więc po co tu wlazłeś, jak i tak nic nie wiesz ??
3. Po co tu wlazłeś ??

Chodzisz jak jakiś obłąkany i odpowiadasz na posty ludzi, którzy pytają o rzeczy o których ty nie masz pojęcia, jednakże udzielasz im perfekcyjnej odpowiedzi (czytaj "chamskiej odzywki) i zazwyczaj twoje ofiary się zamykają. Jeśli chodzi o mnie, to chyba się nie zamknę "malutki" człowieczku ! Nie trafiłeś jak kupiłeś coś podobnego - sorry - może właśnie nie kupiłeś "tego", co chciałeś - więc nie panikuj przez resztę życia. W skrócie - jęczysz jak stare gacie:/

Za chwilę zacznę usuwać twoje wypowiedzi, ponieważ jak do tej pory nie wniosłeś nic do tematu. Jeszcze raz się powtórzę - brałeś Phallomax, to się ustosunkuj. Nie brałeś - zamilcz.

Kumasz Kadeonku ??
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014   

Nie nie rozumie:P. A jak tak powiększyłeś czyli te 2,5cm do 3cm nie wiem ile miałeś wcześniej dajmy na to że 13 to teraz coś koło 16 lub więcej wiec to całkiem sporo o ile wogole prawdę mówisz wiec jak mi by się tak udało powiększyć pokazał bym foty swojego penisa przynajmniej chłopie na słowa nikt Ci nie uwierzy proste.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Super_Baloo 

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 15
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

kadeon napisał/a:
Nie nie rozumie:P. A jak tak powiększyłeś czyli te 2,5cm do 3cm nie wiem ile miałeś wcześniej dajmy na to że 13 to teraz coś koło 16 lub więcej wiec to całkiem sporo o ile wogole prawdę mówisz wiec jak mi by się tak udało powiększyć pokazał bym foty swojego penisa przynajmniej chłopie na słowa nikt Ci nie uwierzy proste.


Dokładnie 14 i skok na 16,2-16,5cm, ale jak wspomnniałem tutaj gdzieś w postach dokładałem jelqing przez około 1,5 miesiąca, więc ćwiczenia tez coś dały napewno. Zresztą jest na stronie falomaxu że magicznych 7cm nie osiągniesz wierząc w tabletki, więc tak w zasadzie nie wiem o co ta bitwa kadeon w odpowiedzi na mojego posta pytając sie po prostu o wyniki..

Stosowałem niecałą kurację w połączeniu z ćwiczeniami. Wątpię, aby po samych ćwiczeniach samo z siebie tak przyrosło - przeglądałem różne fora i po ćwiczeniach przez 5-6 miesięcy ma się na plus około 1-1,2 cm więc domniemam, że ten falocud coś tam pomógł w tym całym przyroście. Zamiast ćwiczyć ten cały okres ćwiczyłem tylko przez póltora miecha biorąc falocud przez niecałe cztery miechy. Bądź co bądź jest na plus.

P.S. Dawajcie znać na temat jakiegoś paska typu Phallosan czy Penis Plus - który jest waszym zdaniem lepszy. Juz palę sie do kupna, ale nie wiem co i jak, znaczy się nie wiem który jest najlepszy jeśli chodzi o prostowanie, bo mam lekką krzywiznę i chciałbym to poprawić. Dzięki z góry... :)
 
 
Mattii 

Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 04 Maj, 2016   

Mi też pomógł 2 cm do przodu w 3 miesiące i to bez żadnych ćwiczeń, bo to jest dopiero mit, penis to nie mięsień nie powiększy się od ćwiczeń, to nie biceps.
Ogólnie to nie ogarniam tych dyskusji o sposobach powiększania. I tej zajadłości. Ty stosujesz coś, ktoś coś innego i tyle.
 
 
Powiększony
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group