Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jelq moje efekty Ćwiczeń
Autor Wiadomość
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2016   

Kadeon, szkoda ze juz tak czesto nie robisz wpisow - Twoj temat jest najwieksza kopalnia wiedzy na tym forum, dzieki za swietna robote.
u mnie w watku nikt nie odpisuje ale jade dalej z cwiczeniami. skupiam sie na pompce - srednie cisnienia nie szaleje, glownie idzie na grubosci - po dobrej sesji mam 15-16cm dlugosci w opadzie i z15 w obwodzie, jak postawie (co jest nieco problematyczne) na 100% jest 17,5dlugosci i 16 w obwodzie.
naprawde widac roznice i czuc w dloni.

kiedys pisales ze mozesz wskazac aktorow ktorzy kiedys mieli mniejsze niz obecnie i powiekszyli-fajnie jakbys podal.
przegladasz zagraniczne fora? jest tam wiele opisanych przemian (nawet kilkuletnich) popartych fotami - przed i po,
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2016   

kadeon, pisz częściej!ja całego wątku jeszcze nie doczytałem ale boję się że potem nie będę miał co czytać:/
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2016   

Mam tyle spraw na głowie obecnie że nie mam czasu odpisać przepraszam odezwę się jak czas znajdę.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penis.com.pl
andropenis
holownik 

Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2016   

kadeon, Siema chciałem zapytać czy Twój przyrost penisa nie wpłynąl negatywnie na twardość erekcji.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 30 Kwi, 2016   

holownik, musisz się uzbroić w cierpliwość z czekaniem na odpowiedź :)
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 01 Maj, 2016   

lghealth napisał/a:
Kadeon mam do Ciebie pytanie: Powiedziałeś, że tkanka tłuszczowa zalała Ci trzon penisa na dodatkowe 2,5 cm.Ogólnie chodzi mi o to czy Ty przyciskając palcem do kości łonowej przyciskałeś palec gdy penis był w stanie spoczynku czy w erekcji?
Sam borykam sie z nadmiarem tłuszczu i nurtuje mnie to pytanie.U mnie jest tak, że palec mi wchodzi w stanie spoczynku na 3 cm do kości łonowej, a zaś w erekcji skóra w trzonie penisa jest tak naciągnieta, że ani palec ani linijlki nie da sie docisnąć.Jak to w końcu jest ?


Ja mam tak że czy to w stanie wiotkim czy w erekcji wciskam na tyle samo, ale wiem o czym mówisz po prostu u Ciebie skóra bardziej się naciąga jest bardziej połączona z trzonem penisa sztywniejsza ale to nie zmienia faktu że jak schudniesz ona bardziej będzie przylegać do kości łownej wiec coś zyskasz na pewno ile to nie mam pojęcia bo to zależy od budowy ciała skory penisa itd itd, radze sprawdzać w czasie wiotkim gdy się nie naciąga i chudnąc sprawdzać na ile tam wciśniesz palec czy linijkę.

[ Dodano: Nie 01 Maj, 2016 ]
bear834 napisał/a:


kiedys pisales ze mozesz wskazac aktorow ktorzy kiedys mieli mniejsze niz obecnie i powiekszyli-fajnie jakbys podal.
przegladasz zagraniczne fora? jest tam wiele opisanych przemian (nawet kilkuletnich) popartych fotami - przed i po,


Musiał bym poszukać gdzieś na dysku miałam linki jak znajdę zapodam na priva ci.

[ Dodano: Nie 01 Maj, 2016 ]
holownik napisał/a:
kadeon, Siema chciałem zapytać czy Twój przyrost penisa nie wpłynąl negatywnie na twardość erekcji.


Nie i nie raz o tym mówiłem ćwiczę pc do tego wiec erekcja jest lepsza jest taka jak być powinna tak długo ćwiczę że nie pamiętam dokładnie jaka była przed ale wiem jedno penis jest naprawdę twardy i masywny(jak robie jelq czuje ta masę i twardość) w łapie jak stanie na maksa więc na pewno na +.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
MrFallus 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 13
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon 02 Maj, 2016   Po 2 latach ćwiczeń...

Hej, witam wszystkich...

Dzisiaj mija 10 miesięcy odkąd używam pompki i ok. 2 lata od pierwszego jelq.
Na wstępie chciałbym podać moje aktualne wymiary:
długość: 18cm
obwód: 14,2cm

2 lata temu:
długość: 16cm
obwód: 12cm

Problem w tym, że od kiedy używam pompki mój przyrost jest bardzo niewielki (jakieś 0,3cm w obwodzie)... nie wiem, może za bardzo i za często go męczę, a on nie ma czasu na regenerację.

Moje pytanie:
Jakie powinny być odstępy między ćwiczeniami, seriami oraz całymi treningami?
Czy możliwe jest, że osiągnąłem już swój maksymalny pułap?
Czy stosować pierścień po pompowaniu?

Dodam jeszcze, że moja pompka ma 21cm długości i 6cm średnicy... wypełniam ją po 1h całą, ale na drugi dzień wszystko wraca do normy. Używając pompki bardzo się rozleniwiłem i widząc efekty pompowania bardzo mało ćwiczę.

Z góry dziękuję

P.S. Penis po wyciągnięciu z pompki ma 19cm długości i 17cm obwodu.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 02 Maj, 2016   Re: Po 2 latach ćwiczeń...

MrFallus napisał/a:
Hej, witam wszystkich...

Dzisiaj mija 10 miesięcy odkąd używam pompki i ok. 2 lata od pierwszego jelq.
Na wstępie chciałbym podać moje aktualne wymiary:
długość: 18cm
obwód: 14,2cm

2 lata temu:
długość: 16cm
obwód: 12cm

Problem w tym, że od kiedy używam pompki mój przyrost jest bardzo niewielki (jakieś 0,3cm w obwodzie)... nie wiem, może za bardzo i za często go męczę, a on nie ma czasu na regenerację.

Moje pytanie:
Jakie powinny być odstępy między ćwiczeniami, seriami oraz całymi treningami?
Czy możliwe jest, że osiągnąłem już swój maksymalny pułap?
Czy stosować pierścień po pompowaniu?

Dodam jeszcze, że moja pompka ma 21cm długości i 6cm średnicy... wypełniam ją po 1h całą, ale na drugi dzień wszystko wraca do normy. Używając pompki bardzo się rozleniwiłem i widząc efekty pompowania bardzo mało ćwiczę.

Z góry dziękuję

P.S. Penis po wyciągnięciu z pompki ma 19cm długości i 17cm obwodu.


Witaj i gratuluje wytrwałości i dobrego wyniku ćwiczysz ogólnie trzy lata masz spore doświadczenie pisz więcej i jeszcze raz GRATULACJE!!. Dodam że jesteś żywym przykładem że na każdego trening działa inaczej to po pierwsze dobra teraz odpowiem na twoje pytania a przynajmniej pomogę.

1. opisz dokładniej swój trening jak używasz pompki jak długo dzielisz to na serie ćwiczysz raz czy kilka razy dziennie?. Możliwe że potrzebuje czasu na regeneracje.
2. Możliwe jest że osiągnołes swój pułap w obwodzie skoro nic już więcej nie idzie ja uzyskałem 17,2cm i ni cholery już więcej nie mogę widać to mój limit w obwodzie. Ale powodem może być również używanie tylko i wyłącznie samej pompki na Ciebie mogą bardziej działać ćwiczenia ja radze zrobić miksa połączyć ćwiczenia z pompką i sprawdzić co się będzie dziać ja tez kombinowałem.
3. To zależy od Ciebie od twoich upodobań i predyspozycji ja nie używałem i nie używam nic mi to nie daje i nie chce mi się z tym bawić. Tym bardziej przy jelq. Aha i ja raz na tydzień daje mu odpocząć od treningu to musi być moim zdaniem.


Aha i skoro wypełniasz cały klosz to potrzebny Ci większy!!! to też może być powodem że juz nie ma przyrostów po prostu musisz miedz większy klosz by dalej progresować ale ostrożnie z pompką mowie odrazu.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Don Vito 

Wiek: 47
Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 03 Maj, 2016   

MrFallus, zapraszam do podzielenia się wiedzą w moim temacie o pompkach! Też jestem entuzjastą pompki i pomimo młodego stażu z pompowaniem mam kilka ciekawych obserwacji. Myślę że świeże komentarze pomogłyby tylko w temacie na nieco przyschniętym forum, w końcu pompka to moim zdaniem wyższa szkoła jazdy a Kadeon na pewno coś już o tym wie ;)
_________________
Natura nie dała wiele, ja naturalnie wiele dam by to odmienić ;)
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 06 Maj, 2016   

Tak Don Vito coś już o tym wiem:). Cholera pokusiło mnie uzycie pompki:). Ale tym razem na małych ciśnieniach i przestrzegając czasu jaki opisuje Don Vito max 15 min na sesje cholera i moj penis znów dobrze reaguje na pompkę i teraz nie wiem co dalej używać jej po jelq na 15 min przynajmniej czy nie.

Dobra a teraz czas na efekty ale na efekty jeszcze nie widoczne gołym okiem ale namacalne że tak powiem trochę się roztyłem przed tą masę ale sprawdziłem ile ja mogę wcisnąć linijke do kości łonowej i za głowę się złapałem wyszło że w pozycji stojącej z wcisnienta linijka mam penisa gdzie długiego na 19,2cm i to na luzie jeszcze myślę sobie o kur.... a chce jeszcze ćwiczyć na pewno do października czy listopada tylko teraz pytanie czy jak zejdę do dojść niskich wartości tkanki tłuszczowej czyli 10-12% na ile zejdzie to na kośći łonowej ale powinno sporo czuje przy jelq że sporo tam siedzi trzonu penisa pod tkanką tłuszczową. Ognie mam sporo spostrzeżeń co do tycia i robienia masy i redukcji mając więcej mięśni inaczej to wszystko wygląda niż wcześniej ale nie będę się zagłębiał czas pokaże:). Koniec końców po tej masie i redukcji powinienem uzyskać szczupła ale umięśnioną sylwedke z dobrze prezentujący się penisem:).
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Martin37 

Wiek: 48
Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 07 Maj, 2016   

Dobry Wszystkim, trochę się nie odzywałem ale nawał pracy i inne sprawy...
Zauważyłem u siebie pewną rzecz, mianowicie cykl 3 miesięczny jest stanowczo za długi.
Po 2 miesiącach nie ma progresu, czyli wniosek jest jeden ZMIENIAĆ CYKL CO 2 MIESIĄCE.
Kadeon, jak to wygląda u Ciebie, z tego co pamiętam to robisz rutynowe ćwiczenia JELQ I POMPKA, a masz progres, nie kumam jak Ty to robisz?
_________________
Martin
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 07 Maj, 2016   

Martin37 Martin37 co ja powtarzam od początku tego tematu pomyśl lub przeczytaj jeszcze raz ale napisze. KAŻDY JEST INNY TO CO DZIAŁA NA MNIE NIE MUSI DZIAŁAĆ NA CIEBIE MÓJ TRENING TO METODA PRÓB I BŁĘDÓW DOSTOSOWAŁEM GO POD SIEBIE WNIOSEK>>>ZRÓB TO SAMO I NIE WZORUJ SIĘ TYLKO NA MNIE!!!.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 08 Maj, 2016   

Kadeon tak czulem ze Cie ciagnie do pompki :) kto raz doswiadczyl tego uczucia wyciagania wielkiego obrzmialego penisa z klosza ten juz na zawsze bedzie uzalezniony ;)

wiedze w temacie masz duza, obys znow nie przecholowal - sam wiesz jak to wciaga i nigdy dosc
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
karol212 

Wiek: 31
Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 08 Maj, 2016   

Witam, dawno tutaj się nie udzielałem ale dzisiaj się wkur...em aż muszę się pożalić.

Zacząłem od grudnia 2015 roku nową sesje z powiększaniem, robiłem jelq i rozciąganie. Zacząłem od 3 min jelq i 3 min rozciągania i i wydłużałem co tydzień o pół minuty potem trochę mniej i tak doszedłem do 13min czyli razem 26 min treningu. Dodam że rozciąganie robiłem dwiema rękami dosyć mocno w różne strony.
Założenie miałem takie żeby nie robić pomiarów aż do 1 czerwca żeby lepiej odczuć różnice ale dziś mnie jakoś podkusiło i zmierzyłem. Startowałem z 14,5-14,8cm i liczyłem na jakieś 15,5-16cm bo wizualnie wydawał się jakby większy ale jak zobaczyłem wynik pomiaru to doznałem szoku nie przybyło ani milimetra :evil:
Przecież to jest technicznie nie możliwe żeby przy takim mocnym rozciąganiu nie wydłużył się ani trochę, tyle mnie to kosztowało czasu i energii a tu nic... kiedyś jak ćwiczyłem to przybyło 1,5cm a teraz kompletnie nic.
Chyba już więcej nie urośnie i muszę się z tym pogodzić:(
 
 
MrFallus 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 13
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon 09 Maj, 2016   

Witam

Moje ćwiczenia wyglądają mniej więcej tak:

Wkładam nasmarowanego olejkiem penisa do tuby na około 1h (po 20 minutach robię 2-5 minut przerwy), wyjmuję kiedy wypełni już całą tubę i robię przez 20 minut jelq (pierścienie).

Najgorsze jest to, że na moim penisie pojawiły się czarne kropki w postaci małych strupów i nie wiem za bardzo co trzeba w takim przypadku zrobić...

Macie może jakieś sugestie odnośnie mojego dalszego przyrostu?

Może potrzebuję dłuższej przerwy?

Czekam na wasze opinie.

Z góry dziękuję.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group