Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Krótka piłka. Czy chlamydią albo rzeżaczka mozna zarazic sie
Autor Wiadomość
nindustrialny 

Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 10
Skąd: Lubin
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2016   Krótka piłka. Czy chlamydią albo rzeżaczka mozna zarazic sie

na basenie?

[ Dodano: Pią 15 Kwi, 2016 ]
Oto oj wczesniejszy post.

http://www.penis.com.pl/f...314a90714#93554

Opisuje tam wszystkie objawy ktore mam od konca lutego. Generalnie 2 tygonie wczesniej bylem 2 razy na basenie z 250 innymi osobami . I w normalnym i w jacuzzi.
Nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy nie. Wiem jedno. Nie bylem z zadna inna kobieta.

Jestem po kuracji. Keflexem. Heviranem. Cipronexem. Nadal wystepuje klucie w cewce. Bol zoledzi.
Moze moje pytanie to juz efekt desperacji.

Czy mozna zarazic sie tymi bakteriami na basenie ? Moze nie w wodzie ale np dotykajac czegos a pozniej zalatwiajac sie i dotykajac pracia ?!?!

Pozdrawiam.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2016   

Woda w basenie jest oczyszczona i zdezynfekowana, ale nie idealnie czysta, ponieważ ciągle wchodzą do niej dziesiątki osób. Pozostawiają po sobie nie tylko złuszczony naskórek, pot czy kosmetyki, ale także ślinę i inne wydzieliny, a wraz z nimi zarazki. Im więcej ludzi, tym trudniej utrzymać dobrą jakość wody. Dlatego wraz z nami pływają w niej różne drobnoustroje, np. bakterie kałowe (głównie Escherichia coli), rzęsistek czy grzyby. Pełno ich także na brzegu basenu, w przebieralniach, pod prysznicem.

Możemy zakazić się chlamydią czy rzęsistkiem nie tylko podczas seksu, ale także w basenie, gdyż te bakterie lubią wilgoć.
 
 
nindustrialny 

Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 10
Skąd: Lubin
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2016   

No to nie pozostaje nic innego jak zrobic te badania na chlamydie. Rzerzaczke. Ogolny wymaz z cewki moczowej.
Jestem tutaj anonimowy wiec gdybym poszedl do jakiegos domu publicznego to przyznalbym sie. Jednak jestem czysty. Nie bylem z zadna inna. Wiec jezeli naprzyklad dostalem cos z basenu typu chlamydia itp to nie wiem jak zona zareaguje. Juz teraz codziennie slysze ze bylem z jakas k*rwa.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2016   

Zrób badania i jak możesz podziel się z nami wynikami. My tutaj nie oceniamy nikogo, staramy się pomóc. Trzymam kciuki za Ciebie!
 
 
nindustrialny 

Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 10
Skąd: Lubin
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2016   

Witam po przerwie.
Doszedłem do wniosku, że zanim pojde na badania to sprobuje jeszczze kuracji HEVIRANEM 800. 5 razy dziennie.
NIe wiem czy wczesniej pisalem ale 2/3 tygodnie przed wystapieniem objawow uprawialem z zona sex oralny gdzie brala do ust moje pracie. A pamietam ze kilka razy wczesniej miala problem z opryszczka na ustach.
Postawilismy zatem na to. Nie na chlamydie czy rzezaczke.
ZObacze za 10 dni.
Dam znac.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2016   

To możliwe, że opryszczka z ust przeniosła się na penisa. Spotkałem się już z tym. Nie wydaje mi się, że by to była chlamydia albo rzeżączka. To byłby aż zbyt niesamowity traf. Jak wygrana w totolotka.
Pozdrawiam, powodzenia
 
 
nindustrialny 

Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 10
Skąd: Lubin
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2016   

Per Rectum napisał/a:
To możliwe, że opryszczka z ust przeniosła się na penisa. Spotkałem się już z tym. Nie wydaje mi się, że by to była chlamydia albo rzeżączka. To byłby aż zbyt niesamowity traf. Jak wygrana w totolotka.
Pozdrawiam, powodzenia


Słuchaj a spotkales sie moze z czyms takim jak zaczerwieniona, jakby lsniaca - pomalowana lakierem bezbarwnym skora na zoledzi ?
Czesc zoledzia jest matowa a mam taka plame ktora tak jak pisze, jest lsniaca, jakby blyszczy pod swiatlem.

[ Dodano: Pon 25 Kwi, 2016 ]
onesa napisał/a:
Woda w basenie jest oczyszczona i zdezynfekowana, ale nie idealnie czysta, ponieważ ciągle wchodzą do niej dziesiątki osób. Pozostawiają po sobie nie tylko złuszczony naskórek, pot czy kosmetyki, ale także ślinę i inne wydzieliny, a wraz z nimi zarazki. Im więcej ludzi, tym trudniej utrzymać dobrą jakość wody. Dlatego wraz z nami pływają w niej różne drobnoustroje, np. bakterie kałowe (głównie Escherichia coli), rzęsistek czy grzyby. Pełno ich także na brzegu basenu, w przebieralniach, pod prysznicem.

Możemy zakazić się chlamydią czy rzęsistkiem nie tylko podczas seksu, ale także w basenie, gdyż te bakterie lubią wilgoć.


Słuchaj a spotkales sie moze z czyms takim jak zaczerwieniona, jakby lsniaca - pomalowana lakierem bezbarwnym skora na zoledzi ?
Czesc zoledzia jest matowa a mam taka plame ktora tak jak pisze, jest lsniaca, jakby blyszczy pod swiatlem.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2016   

nindustrialny napisał/a:
Słuchaj a spotkales sie moze z czyms takim jak zaczerwieniona, jakby lsniaca - pomalowana lakierem bezbarwnym skora na zoledzi ?
Czesc zoledzia jest matowa a mam taka plame ktora tak jak pisze, jest lsniaca, jakby blyszczy pod swiatlem.

Nie, niestety nie. Ale może to jednak opryszczka. Skóra żołędzi może różnie reagować na wirusa. Nie musi to wcale wyglądać jak opryszczka w okolicach ust. Gdybam oczywiście. Myślę, że jeśli Heviran nie przyniesie poprawy, to będziesz musiał znowu pobiec do lekarza.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2016   

Opryszczka na penisie ? nigdy o czymś takim nie słyszałem:) ale widać człowiek uczy się całe życie :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 28 Kwi, 2016   

nindustrialny, i coś więcej wiesz już od lekarza?
 
 
nindustrialny 

Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 10
Skąd: Lubin
Wysłany: Pią 29 Kwi, 2016   

Witam.
A teraz moi drodzy juz mowie co sie dzieje. Po pierwsze. Mysle ze mialem pecha. Jednoczesnie zalapujac i opryszczke narzadow plciowych i grzybice. Jezeli chodzi o opryszczke to lykalem prawie 10 dni HEVIRAN 800 5 razy dziennie. I to teoretycznie zalatwilo sprawe.
Jednakze. Nadal odczuwam pewien dyskomfort. Mianowicie swedzi mnie czubek zoledzia. Piecze nadal przy oddawaniu moczu. Czuje od czasu do czasu jakies zaklucie w praciu. Mam delikatnie zaczerwienione jadra ale nie sa nadwrazliwe na dotyk . Troche mnie swedzialy uda. No i przedewszystkim kilka dni swedzial mnie odbyt. Jednak wczoraj posmarowalem CLOCKTRIMAZOLEM i przeszlo dziwnym trafem.
Po majowce ide zrobic jeszcze raz posiew moczu - pierwszy nic nie wykryl. I poprostu wymaz na grzybice. Powinienem tego typu diagnostyke zrobic juz dawno temu.
Zobaczymy. Dermatolog kiedy bylem u niego drugi raz powiedzial ze moze to byc cos powazniejszego albo zwykla pierdola. Aha. jezeli chodzi o oczy to bylem u okulisty i bol oka to podobno zmeczenie. Nie ma zadnych wirusowych (opryszczka itp) zmian. Zadnego zapalenia rogowki ani spojowki. Bo o tym tez sie naczytalem przy opryszczkach i chlamydiach.

ZObaczymy. Walcze dalej. AHa. Wiem ze sex to nie wszystko ale nigdy nie mialem tylu mysli o tym co sie stanie z malzenstwem jezeli np przestalbym byc w pionie. Moze i dziecinne ale ...

[ Dodano: Pią 29 Kwi, 2016 ]
PS
Wiecie co wam powiem. Ze powoli zaczynam wpadac w zalamanie. Nie mowie juz o tym ze 3 miesiace nie wspolzyje z zona. Ze nie dotykam jej ani nie pieszcze bo odczuwam bol w trakcie wzwodu. Ale nie mam juz pojecia co mi dolega. Raz diagnoza na opryszczke. Raz na zapalenie prostaty. Nalykalem sie lekow i nic. Wszyscy z otoczenia zaczynaja uwazac mnie za rozpieszczonego dzidziusia ktory udaje i zwraca na siebie uwage. Za jakiegos hipochondryka, ktory szuka choroby na sile.
Chyba wezme poprostu kredyt i zrobie sobie komplet badan na te wszystkie chlamydie i inne bzdury ktore zona mi usilnie wmawia nie moga mnie zaatakowac w basenie, od wizyty po ktorym zaczal sie ten koszmar!!!!

[ Dodano: Pią 29 Kwi, 2016 ]
PS2.
OK wiem. Nie powinienem sie zalic gdyz inni ludzie cierpia na o wiele gorsze dolegliwosci. Jednak to juz zaczyna przeszkadzac w normalnym funkcjonowaniu. Chodze sztywno jakbym mial igly w majtkach. Nie wykonuje juz szybkich ruchow itp bo sie boje ze cos zakluje.
Wiem juz tez ze chyba nigdy nie wejde do zadnego basenu. Ani sauny.

OK DOSC .
Bede szukal dalej.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH czlonkow :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 29 Kwi, 2016   

nindustrialny, trzymamy za Ciebie kciuki, oby udało się Tobie to przezwyciężyć. Czasem tak jest że lekarz przypisuje jakiś antybiotyk czy lek ale nie zadziała i trzeba próbować dalej...
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sob 30 Kwi, 2016   

Bardzo Ci współczuję. Spotkał cię wyjątkowy pech i zbieg różnych dolegliwości. Dołączam do ściskających za Ciebie kciuki.
Mam nadzieję, że lekarz w końcu trafi z właściwym leczeniem. Aha, i olewaj tych, co uważają cię za wariata-hipochondryka. Rób dalej swoje wytrwale, aż wrócisz do zdrowia.
Trzymaj się, pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
nindustrialny 

Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 10
Skąd: Lubin
Wysłany: Sob 30 Kwi, 2016   

chcialem jeszcze tylko powiedziec ze wczoraj mialem kolejny objaw. Nie bede ukrywal ze doprowadzilem sie do ejakulacji poniewaz chcialem sprawdzic zapach ejakulatu. No i pozniej sie zaczelo. Pieczenie cewki. Klucie penisa. Cieplo i klucie i bol w kroczu. Mysle ze to konkretny objaw.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group