Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jakaś podpowiedź ?
Autor Wiadomość
Tomek_Wawa 

Dołączył: 21 Mar 2016
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Mar, 2016   Jakaś podpowiedź ?

Witam!
Sprawa wygląda następująco. W stanie spoczynku wszystko jest ok natomiast kiedy mam wzwód jest tak jak na zdjęciu przy czym niby da się ściągnąć jednakże nieco boli dość mocno uciska po ściągnięciu no i tak jak widać jest nieco zakrzywiony w lewą stronę.
Chciałbym żeby ktoś się wypowiedział na ten temat o co tu chodzi.
Z góry dziękuję

[ Dodano: Pon 21 Mar, 2016 ]
Niewiem dlaczego ale nie mogę dodać zdjęcia. :/
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 21 Mar, 2016   

Tomek_Wawa, z opisu wynika, że może problemem jest zbyt krótkie wędzidełko ale ciężko jednoznacznie stwierdzić. spróbuj wrzucić zdjęcia na jakiś serwer zewnętrzny a tutaj wkleić link.
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Mar, 2016   

Nie widać zdjęcia ale czy podczas wzwodu tworzy Ci się pierścień jak ściągniesz napletek?
Jeżeli tak, to bez problemu da się to rozciągnąć w pół roku żeby śladu nawet nie było.
 
 
penis.com.pl
andropenis
Tomek_Wawa 

Dołączył: 21 Mar 2016
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Mar, 2016   

http://zapodaj.net/e493cd4b7dfa3.jpg.html
http://zapodaj.net/2ae3848a8458d.jpg.html
http://zapodaj.net/f85b3efb2c391.jpg.html
http://zapodaj.net/6920f9fde5e98.jpg.html
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Mar, 2016   

Tomek_Wawa, stulejka jest niewielka i zlikwidowanie jej może zając max 3 miesiące. Wystarczy że nauczysz się chodzić ze ściągniętym napletkiem. skóra sama zacznie się rozciągać i ta ciaśniejsza obręcz zniknie. Dużo więcej pracy (albo i zabieg) to wędzidełko które masz za krótkie. Na to jest tylko rada długiej "zabawy" podczas wzwodu (ale bez finału).
Jeżeli jesteś młody (do 21 roku) to będzie łatwiej bo przyjaciel jeszcze rośnie i ma większą ochotę na pracę nad nim, co nie znaczy że później nie da się tego wyćwiczyć i rozciągnąć.
 
 
Tomek_Wawa 

Dołączył: 21 Mar 2016
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 29 Mar, 2016   

Zrobiłem jak opisałeś. Chodzę praktycznie cały czas ze ściągniętym napletkiem i mam nadzieje ze tak jak twierdzisz samo się rozciągnięte i zniknie.
Natomiast co do wedzidelka to chyba najlepiej będzie jednak udac się do lekarza. Nie sądzę żeby sama to o czym pisałeś pomogło. Chociaż w sumie ja tam się na tym nie znam. 😅
A tak wogole to mam 28 lat także może być trudniej.
Ale mimo wszystko dzięki bardzo za odpowiedz.
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 29 Mar, 2016   

Tomek_Wawa napisał/a:
tak jak twierdzisz samo się rozciągnięte i zniknie.
ja tego nie twierdzę, ja jestem żywym dowodem na skuteczność tego :)
Co do wędzidełka to moje trochę się rozciągnęło.
Napisz za miesiąc o efektach :)
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 30 Mar, 2016   

Tomek_Wawa, popróbuj samemu ale nic na siłę:P zrób jak Kuba85 pisze powoli i najlepiej za jakiś czas napisz czy coś to pomogło czy też nie.
 
 
Richard von Ul 

Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2016   

Ja tam zrobiłem sobie zabieg. Fakt, że z 15 lat temu, ale jestem zadowolony, ze względów higienicznych oraz oczywiście sexualnych np. skóra na żołędzi jest bardziej "chropowata" przez co partnerka ma lepsze odczucia, po za tym przez to ja dłużej mogę wytrzymać bo nie jest taka wrażliwa, same plusy.

[ Dodano: Czw 07 Kwi, 2016 ]
A tak to wygląda dziś
https://zapodaj.net/c962023453256.jpg.html
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2016   

Richard von Ul, Ile miałeś lat jak byłeś na zabiegu i czy robili to w Warszawie?
 
 
Richard von Ul 

Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2016   

Ok 19-20, nie w Warszawie , wtedy mieszkałem zupełnie gdzie indziej, robiłem to prywatnie, koszt wtedy chyba ok 500zł, nie chciałem iść z tym do szpitala i kłaść się na tydzień. Po wizycie lekarz wyznaczył termin zabiegu, musiałem zrobić jakieś szczepienia na żółtaczkę czy jakoś tak, sam zabieg trwał może z godzinę, dostałem znieczulenie miejscowe, szwy miałem założone rozpuszczalne. Po ok mieś szwy się rozpuszczały, po ok 1,5-2 mieś był w pełni sprawny. Nie jest to może masaż w spa ale polecam każdemu facetowi nawet bez stulejki, zadowolenie erotyczne oraz higiena. Moja obecna partnerka nigdy nie miała do czynienia z takim, jak wcześniej miała jakiś uprzedzenia do oralu ze względu na higienę i nie fajny zapach u innych facetów tak tu czasami i z godzinę mi go ciumka) bo jak mówi jest inny lepszy ))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group