Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     operacja wydlużania klinika Brazylia
Autor Wiadomość
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Pią 03 Lut, 2012   

wrzucam kolejne foty z postepow ale latwiej nazywajac ich braku.....

DSC01687m.jpg
założony extender ktory nosze calymi dniami i ktory nic a nic nie daje oprocz otarc bolu i wyrzuconej kasy, przynajmniej na ta chwile, odkad wyszedlem z kliniki stosuje do instrukcji, dolozylem w sumie 6,5 cm i to jest max jaki moge go wyciagnac, jesli do
Plik ściągnięto 259 raz(y) 71,19 KB

DSC01690m.jpg
porównując do zdjecia na pierwszej stronie ktore zostalo wykonane w klinice nie ma absolutnie ani jednego mm wiecej
Plik ściągnięto 217 raz(y) 67,47 KB

DSC01691m.jpg
Plik ściągnięto 195 raz(y) 67,39 KB

 
 
masterp 

Wiek: 39
Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 206
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Lut, 2012   

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuje ale dopiero zobaczyłem w skrzynce wiadomość od ciebie jesli to jest w ogóle twoja wiadomiość ? Prosze cię uprzejmie o wyjaśnienie dlaczego zadajesz takie dziwne pytania i jaki jest ich cel ? Czy to jest ważne najważniejsze, że zostałem oszukany i mój kolega tak jak i ty !
_________________
masterp
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Wto 14 Lut, 2012   

jakie dziwne?? moj mail jest z tego samego loginu co tu na forum, byc moze ktos jescze pisal do Ciebie bo ja nie przypominam sobie abym pisal cos dziwnego, zadalem zwykle pytania dotyczace operacji, przebiegu, terminu itd z ciekawosci poprostu, oraz prosilem o wiecej szczegolw dot kliniki Brazylia o ktorcyh wspomniales we wczesniejszej wiadomosci. Wiem ze najwazniejsze jest to ze my i nie tylko zostalismy oszukani ale na to potrzebne sa dowody oraz zgormadzenie jak najwieskzej liczby osob itd, dlatego prosze o odpowiedz na maila i tam wszytko uzgodnimy bo tu na forum wiem ze czyta to Tatiana z kliniki Brazylia i Dariusz A z New Look poniewaz dzwonili do mnie i pisali w tej sprawie jakis czas temu, wiec zbyt wielu szczegolow dot zebranych materialow nie chcialbym tu zdradzac
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
masterp 

Wiek: 39
Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 206
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 15 Lut, 2012   

Wole to omówić telefonicznie to poważne sprawy jeśli traktujesz sprawe poważnie to lepiej jak byś podał mi numer telefonu chyba to nie jest problem ! A jeśli chodzi o dowody to się nie martw ja na prawie znam sie bardzo dobrze więc wiem co robie !!!
_________________
masterp
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Sro 15 Lut, 2012   

nr wyslalem Ci tu na PW
 
 
gumaxl 

Wiek: 45
Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 07 Sie, 2013   Klinika Brazylia

No cóż. Właściwie wszystko, co tutaj Panowie (?) napisaliście jest zgodne z tym, czego i ja doświadczyłem. Zabieg miałem w 2007 roku. Łącznie kosztowało mnie to chyba 950 EUR. Podczas konsultacji w Wawie zbadano mnie i powiedziano "No można". Sam pobyt w Kaliningradzie wspominam z dużym rozczarowaniem. Przed operacją zabrakło ciepłej wody, myłem się zatem w zimnej. Pani tłumaczka była sympatyczna. Mówiła, że wkrótce wyda książkę o klinice. Jak dotąd się chyba nie ukazała. Lekarze mnie uprzedzali, że maksymalne efekty, jakich się mogę spodziewać to 2-2,5 cm. Poddałem się operacje wyłącznie po to, aby udowodnić samemu sobie, że zrobiłem wszystko, co było można, aby wreszcie pogodzić się ze swoim "małym" problemem. Rzeczywiście po operacji penis wydawał mi się krótszy, ale dlatego, że był grubszy i przez to optycznie wyglądał na krótszego. odczuwałem kłucie gdzieś tam w okolicach miednicy. Po raz pierwszy, jak używać ekstender pokazał mi chirurg, który też mi go założył. Po zdjęciu szwów miałem problem z raną, bo okazało się, że szwy co prawda mi zdjęto w klinice, ale supeł zostawiono. Dopiero chirurg w Polsce mi go wyjął i prawie natychmiast się wszystko wygoiło. Ekstender nosić miałem przez 6 miesięcy od zabiegu po kilka godzin dziennie. Nawet w pracy, co było bardzo niewygodne. Musiałem nosić bardzo luźne spodnie. Przy wydłużaniu wykorzystałem właściwie wszystkie dodatkowe nakładki do ekstendera, jakie były do niego dołączone w zestawie. Niestety, chociaż w ekstenderze penis wydawał się olbrzymi, aż taki nie był we wzwodzie. Rzeczywiście 2 cm więcej jest. każdy urlolog, jaki mnie badał od razu wiedział, że coś było w mosznie robione. Wystarczy przyłożyć rękę i odnaleźć w mosznie penisa, który normalnie jest sztywno przyczepiony do miednicy. Po zabiegu już taki nie jest i można nim poruszać na boki. Właśnie w mosznie, bo cięcie szło przez mosznę. I bardzo dobrze, bo przynajmniej nie ma blizn, nawet dzisiaj sam już nie wiem, w którym miejscu było robione. Penis po zakończeniu zabawy z ekstenderem był bardziej wrażliwy na dotyk, lepiej ukrwiony. W ogóle odbierałem go lepiej niż przed zabiegiem. Chociaż jakichś specjalnych efektów nie mam. W Polsce są kliniki robiące takie zabiegi. Jeszcze inną operacje proponuje dr Perdzyński, który nacina osłonkę mielinową, czy jakoś tak, w kilku miejscach. Ale jest to bardziej niebezpieczna operacja, bo penis może się skrzywić, poza tym efekty są jeszcze bardziej mizerne, bo maksymalnie 1 cm.
_________________
Jacek
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

foty ew dowody jakieś są na to co piszesz? bo wybacz ale 1 post? specjalnie się zalogowałeś żeby to napisać? u mnie czas minał dosyć długi od operacji extender nosiłem prawie rok, nie ma żadnej róznicy przed a po poza blizną na mosznie
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

lgood, a tak z czystej ciekawości, duża jest ta blizna? bardzo widoczna?
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

normalnie jak stoję to jej nie widać, ale jeśli dokładnie wiesz gdzie to sie znajduje to widać bliznę, jest długości ok 3-4 cm wzdłuż moszny, jutro mogę fotę zrobić i wrzucić jeśli jest taka potrzeba
 
 
PatrykTester 

Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 21
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro 04 Wrz, 2013   

A czy to boli?
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Sro 11 Wrz, 2013   

w tej chwili nic nie boli

[ Dodano: Nie 17 Maj, 2015 ]
minęły kolejne prawie 2 lata od ostatniego wpisu i powiększenia jak nie było tak nie ma....
 
 
Micał 

Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Mar, 2016   

Jestem w seks biznesie od 8 lat i znam temat bardzo dobrze bo jest dla mnie bardzo interesujący (większy penis, większy zysk :) , mój kolega też eskort robił operację w Krakowie, zapłacił 6000zł słownie: sześć tysięcy złotych. Znalazł klinikę chirurgii plastycznej w internecie, była promocja. Penisa wydłużyli mu z 18cm do 20,5cm we wzwodzie, oczywiście powiedział że jest średnio zadowolony bo bólu było sporo przez 2 miesiące a chciałby mieć pół metra a nie 20cm. Polecam polskie firmy !!!
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Mar, 2016   

No kolega to ma jeszcze długa drogę do tego pół metra:) witam ponownie po długiej przerwie Micał!
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Mar, 2016   

do psychiatry się leczyć
 
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 12 Maj, 2016   

A co psychiatra niby powie? Nie martw sie . kobiety lubia male penisy?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group