Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     jakie tabletki
Autor Wiadomość
michal2342 

Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 56
Skąd: Slask
Wysłany: Nie 31 Maj, 2015   jakie tabletki

czesc znacie jakies tabletki na PW chyba ze inne specyfiki pozdro
_________________
hehe...
 
 
DuzeBerlo 


Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 135
Skąd: Z Polski
Wysłany: Nie 31 Maj, 2015   

Zamiast tabletek przeczytaj lepiej poradnik kadeona.
_________________
A może herbatki na erekcję?
http://www.penis.com.pl/f...p?p=84450#84450
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 31 Maj, 2015   

Żadne tabletki!!! Chyba że masz jakiś problem na tyle poważny, że lekarz Ci je zapisze. Sam z siebie nie truj się żadnymi magicznymi specyfikacji rozwiązującymi wszystkie problemy świata, bo tylko kasę zmarnujesz kupując nie wiadomo co.
 
 
 
penis.com.pl
viamax
concept22 

Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 9
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 31 Maj, 2015   

Tabletek jest cała masa... ale generalnie przedwczesny wytrysk nie leczy się tabletkami, ale siłą woli i ćwiczeniami, tzn. częstym seksem :) W myśl: nauka czyni mistrza.
 
 
grubssson 

Wiek: 33
Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 12 Paź, 2015   

Ja mogę polecić tabletki vialafil. Ja bardzo się cieszę, że w tak krótkim czasie mi on pomógł. Dobrze, że nawet partnerka się nie zorientowała :) ) Aczkolwiek nie wstydzę się tego. Przedwczesny wytrysk moim zdaniem spowodowany był ciągłym stresem, jaki mam w pracy. Szkolenia, konferencje, wredny szef... :)
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 21 Paź, 2015   

Suplementów dostępnych bez recepty na rynku jest sporo. Na przykład Orgasm Control. Jeśli jednak okazałoby się,że nie działają to warto byłoby porozmawiać na ten temat z lekarzem. Nie musisz się od razu umawiać na stacjonarną wizytę. Jest możliwość porozmawiania sobie z lekarzem online. Może Ci nawet w taki sposób wypisać receptę.
Daję kontakt:
https://dimedic.eu/
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 22 Paź, 2015   

W sumie niezły pomysł, taki lekarz przez internet. Ciekawe tylko czy to prawdziwy lekarz a nie dowolny użytkownik internetu.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 08 Lis, 2015   

Z tego co patrzyłem to na stronie są to prawdziwi lekarze. Tak jak prawdziwi farmaceuci, którzy realizują receptę
 
 
kalafior88 

Wiek: 37
Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 02 Mar, 2016   

właśnie waham się czy kupić jakieś bez recepty.. ale nie polecacie widzę.. ktoś stosował środki dostępne w internecie? 8)
 
 
Mark4153 

Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 22 Cze, 2020   

Tabletki na przedwczesny wytrysk - climaxcontrol.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.
  
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 23 Cze, 2020   

Faktycznie są polecane ale jedynie w patologicznych sytuacjach, w których przedwczesny wytrysk jest naprawdę nasilony i nic innego nie pomaga. Normalnie nie powinno sie ich przyjmować. Szczególnie,z e nie u kazdego działaja
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 11 Sie, 2020   

Jakieś opinie o serii orgasm control?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 12 Sie, 2020   

Seria dość popularna. Nie wiem jak z tabletkami ale kiedyś z facetem testowaliśmy chusteczki orgasm control. Są nasączone środkiem, który nieco znieczula członka i tym samym można o wiele dłużej.
Nie są takie tanie ale moim zdaniem jeśli chce się podkręcić atmosferę i jeśli nastawia się na dłuższy seks to dobrze jest zobaczyć.
 
 
penis.com.pl
andropenis
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group