Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Przedwczesny wytrysk płata figle
Autor Wiadomość
Czerczil20 

Wiek: 28
Dołączył: 01 Lut 2015
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 23 Sty, 2016   Przedwczesny wytrysk płata figle

Cześć, mój problem jak w temacie dotyczy przedwczesnego wytrysku. Dlaczego płata figle? Ponieważ raz się pojawia a raz nie. Właściwie mój problem z przedwczesnym wytryskiem nierzadko jest taki że przed wprowadzeniem penisa do pochwy mojej dziewczyny już się pojawia, tzn prezerwatywa założona chcę wejść czuje że ocieram się już o wejście a tu wylatuje sperma. Nie zawsze tak jest, udało nam się kilka razy odbyć normalny stosunek kilka całkiem dobrych. Pamiętam jak udało się w końcu normalnie odbyć stosunek pare miesięcy temu był naprawdę dobry zrobiliśmy to kilka razy na drugi dzień moja dziewczyna miała wyjeżdżać do pracy i wyjechała na miesiąc, nastapiła abstynencja od seksu po czym zaczelismy znów go uprawiać po jakiś 2 miesiacach, problem z PW znów się pojawił i potem kilka razy znów udało nam sie w miare normalnie odbyć stosunek. Wiem że powinna być systematyczność w poniedziałek wprowadziłem normalnie penisa do pochwy i jakiś czas uprawialismy seks (za pierwszym razem doszedłem własnie w sposób opisany powyżej czyli przy wejściu dopiero za drugim i trzecim razem sie udało normalnie odbyć stosunek) nastepnie przyszła do mnie w piątek i nie udało się ani razu, 2 razy doszedłem właśnie w taki sposób za 3 założyłem prezerwatywę ze środkiem znieczulającym ale mój penis był tak zmęczony po tych 2 razach w dodatku znieczuliła mi ta prezerwatywa żołądź że nie chciał stanąć. Dlaczego tak jest? Dlaczego raz się udaje a raz nie? Co z tym zrobić? Chciałbym uprawiać seks normalnie za każdym razem
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 23 Sty, 2016   

Tu masz odpowiedz zapoznaj się z poradnikiem:

http://www.penis.com.pl/f...pic.php?t=16446
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 25 Sty, 2016   

Nie myślałeś, żeby zgłosić się z tym problemem do seksuologa?
 
 
penis.com.pl
viamax
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group