Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Sina żołądź ? Zmiany skórne
Autor Wiadomość
Waldek18 

Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro 13 Sty, 2016   Sina żołądź ? Zmiany skórne

Witam,
ostanio moja partnerka skarżyła się na jakieś krosty w pochwie, potem zaczęło coś krwawić.Początkowo myśleliśmy że to lateks bo był podobny problem ale bez krawienia i chwilowy.Udała się więc do ginekologa który przypisał jej leki bo to jakaś infekcja i przy okazji przypisał leki mi bo ponoć takie zmiany jakie ona miala tam "w środku" są szczególnie przez faceta. Ginekolog powiedział że uczulenie na lateks wygląda troche inaczej i powiedział jej zebym zobaczył swojego napletka i czy nie mam problemów z sikaniem. A więc zaczałem ogladać swoj napletek i szczególnego nic nie zauważyłem niby zdrowy, ale przy głębszym przypatrzeniu się zauważyłem jakby sine miejsca, wręcz mikroskopijne... Sam nie wiem bo na zdj tego nie będzie widać ale jedno sine miejsce jest praktycznie obok wyjscia cewki moczowej i czubek penisa jest chyba sińszy. Ale naprawdę ciezko to zauważyc. A z oddawaniem moczu nie mam problemów, ale byl raz ze podczas sikania mnie piekło ale czasami tak mam,sporadycznie.
Mam tu jeszcze kawałek zdj tej recepty bo nie moge się rozczytać jaki to lek jest napisany, mzoe wam sie uda. Może bo jego rozpoznaniu coś wiecej sie dowiem. Jakieś pomysly? Do urologa raczej nie oplaca mi sie isc bo nic nie stwierdzi moim zdaniem.

recepta
http://zapisz.net/view.ph...29_imag0272.jpg
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 13 Sty, 2016   

Mówisz że lepiej ktoś ci tu na wyczucie powie że wszystko jest okej niż urolog?
 
 
Waldek18 

Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro 13 Sty, 2016   

Mam dużo przejść z penisem, jeżeli jesteś ciekawy mogę Ci napisać na pw tylko daj znać. Nie mówię że mi pomożecie, że macie mi pomóc tylko pisze ten temat bo może ktoś się spotkał z takim przypadkiem. Szkoda mi wydawać kolejnych 100zl żeby nic się nie dowiedzieć. Najbardziej mnie teraz interesuje nazwa tego leku.
 
 
penis.com.pl
bathmate
zbycho68 

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 16
Skąd: Lubelszczyzna
Wysłany: Czw 14 Sty, 2016   

W aptece Ci rozszyfruja ta nazwe .te. Drugi to chyba pimafucort dawna nromycyna poxzytaj wnecie o mim
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 14 Sty, 2016   

Nie umiem wysłać pw :l
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 15 Sty, 2016   

Heretyk, Jakie dokładnie masz problemy z wysłaniem pw?

Recepta jest dla mnie nie rozczytywalna, jak to w aptece rozczytają, to im gratuluję.
 
 
zbycho68 

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 16
Skąd: Lubelszczyzna
Wysłany: Nie 17 Sty, 2016   

Heretyk napisał/a:
Nie umiem wysłać pw :l



w czym maszproblem piszeszwysyłąsz pojawi co w do wysłania jakktosodzyta przejdzie do wysąłnych sprobuj do mnie teraz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group