Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Stulejka
Autor Wiadomość
Marcinn

Dołączył: 10 Sie 2005
Posty: 1
Wysłany: Czw 11 Sie, 2005   Stulejka

Mam problem ze stulejką i przypuszczam że będę musiał się poddać operacji.
Nie wiem jednak jakie są jej skutki. To znaczy czy po operacjii pozostaje jakiś ślad jej przeprowadzenia? (Fajnie by było jakby nie różnił sie niczym od zdrowego Wacka :wink: )
Ile wynosi przeciętnie rechabilitacja?
I ile taka operacja kosztuje?
Czy można pozbyć się stulejki bez operacji?

Niby wiem że takich informacjii udzieliłby mi lekarz ale wolałem najpierw tutaj.

Z góry dzięki za odpowiedź.
Jeśli ktoś zakładał już podobny temat to przepraszam.
 
 
Julian

Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 2
Wysłany: Pią 26 Sie, 2005   

Nie wiem ile masz latek. Ale wiem od pielęgniarki, która asystuje przy operacjach (prącia też) że stulejka ogranicza wzrost penisa i po prostu robi się obrzezanie. (obcina naskórek).
Ponoć później można go odzyskać dzięki urządzeniom rozciągającym (np. PeniMaster).
:wink:
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Sro 29 Mar, 2006   

brednie...
 
 
penis.com.pl
bathmate
Gość

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   

witajcie ja miałęm stulejkę po prostu poszedłem do urologa na zabieg jest praktycznie bezbolesny tzn odczówalny jest zastrzyk na znieczulenie a potem to już po sprawie jest obcinany i zszywany po zabiegu jest wszystko obrzmiałe trzeba zmieniać bandarze itp później (przynajmniej ja ) poszedłem na zdjęcie szwów troszkę to odczówalne jest ale mam problem z głowy co do stulejki Nie ma co się bać i wtydzić
 
 
mkielbasa

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 15
Wysłany: Wto 20 Cze, 2006   Stulejka

Witam
Ja przeszedłem operację "na penisie" jkieś 4 lata temu, a wszystko dlatego że miałem stulejkę i podczas wzwodu napletek pozostawał na żołędzi (miałem tzw. "wąski pierścień") Udałem się więc do urologa który dał mi skierowanie na zabieg usunięcia stulejki co było w moim przypadku równoznaczne z usunięciem napletka. Można kombinować ze skróceniem napletka, jego operacyjnym rozciągnięciem ale najlepiej jest w niektórych przypadkach zdecydować się na całkowite obrzezanie bo później ma się święty spokój i pewność że wszystko będzie ok :wink:
Mój zabieg wyglądał tak: musiałem się dzień wcześniej dokładnie ogolić (nie na twarzy bynajmniej :wink: ) Na sali podczas zabiegu było dwóch lekarzy i... dwie młode pielęgniarki które asystowały i zakładały mi potem opatrunek.
Najbardziej nieprzyjemnym momentem zabiegu było znieczulenie, czyli zastrzyk bezpośrednio w penisa :/ później czułem się już tak jakbym nie miał wacka, lekarze sobie przy nim majstrowali a ja spokojnie czekałem. Dostałem opatrunek i wskazówki jak postępować z ptaszkiem oraz oczywiście receptę na tabletki przeciwbólowe. Nie musiałem jeździć na zdjęcie szwów gdyż założyli mi szwy które same się rozpuściły po pewnym czasie :) Trzeba się jednak powstrzymywać przez jakieś 2 miesiące po zabiegu od aktywności seksualnej aby wszystko się ładnie zagoiło. Kiedy ja kilka dni po zabiegu poprzytulałem się z moją lady i dostałem wzwodu mój wacek bardzo mnie bolał więc doradzam w takich sytuacjach unikać okazji do podnieceń i nawet nie patrzeć na kobiety :wink:
Lekarz mówił mi że po zabiegu moja sprawność sexualna wzrośnie no i faktycznie tak jest. Żołądź bez napletka jest ciut mniej wrażliwa niż zakryta ale za to mogę dłużej sprawiać przyjemność mej jedynej 8)
 
 
mkielbasa

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 15
Wysłany: Wto 20 Cze, 2006   stulejka

A tak wygląda obecnie mój klejnot po obrzezaniu ;)

[img]


I jeszcze jedna fotka:



ciut widać blizny ale jakoś żyję ;)

[img]

:) [/img]
 
 
Katowiczanin18

Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1
Wysłany: Sro 16 Sie, 2006   

a mnie skora nie schodzi calkiem z zaledzia zaeszlaby gdyby nie taki pasek skory z tylu czy konieczna jest operacja czy moze tak zostac??
 
 
s0d

Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 2
Wysłany: Wto 22 Sie, 2006   

Hmm chodzi o taki kawalek skory pod zaledziem od dolnej strony? gdziesz slyszalem ze jest to tzw blaszka ;) tez to mam i mi to nie przeszkadza mi skora schodzi z zaledzia ale nie dokonca sie rozwija....hm to moze byc problem czy to noemalne ??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group