Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Herezje Heretyka-MALE EDGE dziennik (hanging)
Autor Wiadomość
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 10 Lis, 2015   

Trochę lipa bo chory jestem i nawet mi porządnie stanąć nie chce :( prosze zdjęcie :
http://images77.fotosik.p...f5899357med.jpg
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 11 Lis, 2015   

to teraz pytanie, przynajmniej ja tak uważam i zastanawiam, czy napletek nie powinien być za urządzeniem? na pewno masz dosyć mocno napiętą skórę przy podbrzuszu, co nawet widać.
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 11 Lis, 2015   

Nie zaloze go tak żeby napletek był za. I i tak mi się potem skóra z powrotem zsowa
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 11 Lis, 2015   

Wszędzie piszą, że to penis ma być rozciągany, a nie napletek. Gadałem trochę z BigAl'em, on mi doradził użyć silikonowego kawałka (chociażby z wkładki do butów) aby trzymał się sock hanger albo owinąć taśmą theraband napletek. Uważam, żeby to coś działało jest potrzebna "podpórka" pomiędzy urządzeniem a żołędziem.

PS. Nic tylko zrobić sobie obrzezanie xD
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 11 Lis, 2015   

Spróbuje jutro jakoś odciągnąć ta skore. Ty też wieszasz ? A i nie mam gdzie właśnie kupić tego theraband
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 12 Lis, 2015   

Próbowałem tego sock, ale mi się zsuwa, a aktualnie nie mam skąd wziąć tą właśnie brakującą część. Co do theraband to może allegro? z tego co widziałem to chyba proponują silver.

Pytanie, czy jak robiłeś squeeze to próbowałeś palce przy żołędziu jakby przycisnąć w stronę podstawy penisa? tak jakbyś dociskał tą krew :)
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 12 Lis, 2015   

Tu masz filmik jak się powinno wieszac www.mattersofsize.com/for...o-tutorial.html
Ten theraband niby można kupić w jakiś sportowych sklepach , ją myślę że to moze by szło nawet dostać w aptece
Napisz tu jakieś ciekawostki sugestie co do wieszania może akurat czegoś nie wiem i się poducze ;)
https://www.google.pl/sea...QjpHBRndlVCIsM:
Tu jest obrazek jak prawidłowo obwinac penisa i ty mowiles żeby obwoazac tak żeby bandaz był na circumisation scar ( umnie uznam to za miejsce granicy gdzie odciagne skórę)

[ Dodano: Czw 12 Lis, 2015 ]
Nie probowalem z tym squezze umnie ono nie zadzialalo
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 12 Lis, 2015   

zauważyłeś, że ten typek na wideo jest obrzezany? już taki ma łatwiej ze wszystkim :)

ale faktycznie jemu też ten napletek się zsuwa, tak jak Tobie hmm.. dla mnie tak nie powinno być :)

co do mnie to kupiłem sobie ten zacisk ślimakowy i do tego http://hurtowniaizolacjip...aminowane-1.jpg , będę musiał pomyśleć jak to zrobić.

Jeśli chodzi o to co mówiłem, to dla mnie powinna sie ta zabawa opierać na żołędziu, czyli tak jak robisz side2side, dokładniej pomiędzy circumisation scar a coronal ridge :)
Dla mnie to jest taki domowy extender a jak popatrzysz to extender "łapie" za żołądź.

Ja sam się uczę, dlatego mnie się nie słuchaj haha xD
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 12 Lis, 2015   

Obrzezanie to moze kiedyś :) udało mi się założyć tak że ciagne bardziej penisa niż skórę. Tak to wyglądało :
http://images76.fotosik.p...698daa36med.jpg
Już pisalem na pegymie czy jest okej jak mi bandaz bandaz nachodzi na zoladz pisali że moze .
To jak zaczniesz to też się przylacz do tego tematu :) co dwa łby to nie jeden ;)
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 12 Lis, 2015   

Także udało mi się swój wynalazek założyć, nawet założyłem obciążenie 1kg ;) ale potrzymałem 10 min i przestałem, bo to był tylko test. Może od jutra spróbuję.

Co do mojego wynalazku to nałożyłem gaze na penisa, potem rurke izolacyjną 4cm długości zakręciłem zacisk, potem nałożyłem skarpetę i zrobiłem sock hanger, ale w planach mam zmianę ze skarpetki na rurkę pcv :) Całkiem trzymało i nawet przyjemne :D haha
A jeśli chodzi o trening:
15 min edging
20 min squeeze
20 min s2s
i do tego hanger wg. Twojego pierwszego posta

Co do ciekawych tips&tricks to podobno zalecają usiąść na krześle tak, żeby wacław wystawał z tyłu, ale to chyba dla zaawansowanych.
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 12 Lis, 2015   

Nie zaleca sie robienia innych rutyn, Jak wieszasz to tylko wieszaj. Zaczynac najlepiej jest na kacie BTCh
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 13 Lis, 2015   

Zastanawiam się co daje BTC, skoro walczymy o to, aby ukrwienie było największe w miednicy. Natomiast przy BTC te ukrwienie będzie w tułowiu.
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 13 Lis, 2015   

Gdzieś to było opisane nie chce mi się szukać wpisz w google hanging 101 pierwszy link i tam jest cały opis wieszania i jest wspomniane o BTC.
 
 
penis.com.pl
masturbator
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 16 Lis, 2015   

a od takiego wieszania, to penis nie zrobi się cieńszy?
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 17 Lis, 2015   

Onesa może zyskać nawet na grubości przy zoledziu że względu na nacisk hangera. Jeszcze podczas treningu robię około 30 minut jelq między przerwami więc powinnien obwód pozostać bez zmian ewentualnie na plus ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group