Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Poradnik o przedwczesnym i wczesnym wytrysku i nie tylko.
Autor Wiadomość
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2015   

masak911 witaj i dzięki tak dokładnie zbyt mocny pc to szybki wytrysk przedwczesny wtrysk bo nie można zapanować nad nim myk polega na rozluźnianiu nie zaciskaniu. A co to odwrócone kegle możesz wytłumaczyć ja słaby z anglika. O co w tym chodzi dokładnie jak to ćwiczyć i co daje?.



Btw. Są osoby co maja zbyt słabe PC i też maja przedwczesny wytrysk ale to żadkosc choc było kilku takich co pisali do mnie jak zaczeli ćwiczyć problem zaczął znikać. Ale większość tego NIE POTRZEBUJE!.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
masak911 

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 30
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 07 Wrz, 2015   

Odwrócone kegle robisz wtedy, gdy zamiast zatrzymywać mocz/kał, przyspieszasz jego oddawanie.
Wg pegym to kwestia odpowiedniego balansu. Jeśli masz silne mięśnie PC (które ćwiczysz poprzez robienie kegli), a BC i IC (które ćwiczysz przez robienie odwróconych kegli) słabe, wówczas porcjujesz ćwiczenia np. 80% odwrócone kegle, 20% normalne kegle. Kwestia indywidualna, co jest dla Ciebie dobre. Jeśli potrafisz długo bez wystrzału i nie masz problemu z rozluźnieniem PC, to nie wiem, czy potrzebujesz odwróconych kegli...

To może działać też w drugą stronę. Jeśli za dużo będziesz robił odwróconych kegli w stosunku do zwykłych kegli, wtedy Twoje mięśnie PC będą zbyt rozluźnione i poza wydłużeniem czasu stosunku, możesz mieć problem z utrzymaniem erekcji.

To tak w skrócie.
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 20 Wrz, 2015   

Dokładnie skoro nie mam problemu to nie majstruje przy tym bo już wiem ile kosztuje ćwiczenie kegla pc i pogłembienie problemu przedwczesnego.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penis.com.pl
viamax
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 29 Wrz, 2015   

A wy macie też tak że: ją mogę rozluźnić mięśnie PC całkowicie nie czuje wtedy żadnego podniecenia ale mam wrażenie jakby mi miał wtedy oklapnac. Tez tak macie ?
 
 
Waldek18 

Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią 02 Paź, 2015   

Gdy napinam penisa podczas erekcji to on robi sie twardszy i pozornie wiekszy, wtedy tez automatycznie napina sie miesien PC prawda(nie jestem w tej kwesti pewien z pc)? I nie wiem czy tak ma byc ,ale gdy napinam penisa i wale to szybciej czuje ze dochodze i ten wytrysk jest mocniejszy... A przy zaciskaniu miesni PC powinno byc chyba odwrotnie? HELP! Zauwazłym również że, gdy juz czuje że dochodze to zamiast napiać penisa staram się robić te odwrotne mięśnie kegla jakbym chciał sikać xD i dzieki temu czuje mniej wiecej tą kontrole ;d
 
 
masak911 

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 30
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 07 Paź, 2015   

Heretyk, jak robisz odwrócone kegle, to rozluźniasz PC. Zauważyłem, że jak zrobię taki odwrócony kegel i przytrzymam przez dłuższą chwilę, to wtedy penis niesamowicie napełnia się krwią. Fajny widok i uczucie! Po kilku takich razach i nie robieniu żadnych kegli penis opada i nie ma erekcji. Trzeba wtedy porobić kilka mocnych zwykłych kegli i wtedy już erekcja się pojawia.
Zauważyłem też, że jak uprawiam seks w trakcie, gdy mam uruchomiony odwrócony kegel, to wcale nie wydłuża mi się czas stosunku. Wręcz przeciwnie, penis napełnia się krwią jeszcze bardziej i kończę szybciej. Zatem w moim przypadku to nie działa tak, że jak mam włączony odwrócony kegel w tarkcie seksu to mogę dłużej. Dla mnie to wyraźnie kwestia częstszych ćwiczeń odwróconych kegli, by PC się tak nie napinał.
 
 
PPP13 

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 35
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 07 Paź, 2015   

Czyli mam rozumieć, że jak przed orgazmem rozluźnię penisa, jakbym miał sikać, to nie będzie orgazmu?
_________________
Jeżeli nie masz nic mądrego do powiedzenia, lepiej milczeć, niż powiedzieć coś głupiego.
 
 
Gandalf88 

Wiek: 35
Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Z kosmosu
Wysłany: Pią 04 Gru, 2015   

kadeon, a Brunet prosił żeby nie udostępniać jego materiałów . 😈
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 07 Gru, 2015   

Gandalf88, co mocne nogi mają wspólnego z dobrym seksem?
 
 
Gandalf88 

Wiek: 35
Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Z kosmosu
Wysłany: Sro 09 Gru, 2015   

onesa napisał/a:
Gandalf88, co mocne nogi mają wspólnego z dobrym seksem?

mowa o kobiecych nogach? Mocne nogi - trening nóg - mięsień PC - ciasna szparka :) a u facetów wzmaga produkcje testosteronu😃

A jaka jest opinia kobiety?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 10 Gru, 2015   

no taka, że mięśnie kegla można ćwiczyć bez potrzeby ćwiczenia również nóg.
 
 
Gandalf88 

Wiek: 35
Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Z kosmosu
Wysłany: Pią 11 Gru, 2015   

Mówi to kobieta która na męskim forum jest od 2011 roku 😃 Pewnie ze można, robiąc to świadomie. ale nie wszyscy wiedza o korzyściach jakie daje mięsień PC;)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 11 Gru, 2015   

np. łatwiejszy poród :)
 
 
penis.com.pl
bathmate
KVCPER 

Wiek: 29
Dołączył: 13 Lis 2015
Posty: 13
Skąd: Włocławek
Wysłany: Czw 21 Sty, 2016   

Witajcie! :D

Na wstępnie chciałbym podziękować kadeon'owi za podzielenie się swoją wiedzą, to naprawdę dużo znaczy dla osób z tym problemem.

Czytałem wszystkie komentarze i jednak dalej nie jestem pewien...
Te wszystkie kegle, odwrócone kegle, trochę mi się to myli dlatego chciałbym zadać parę pytań, żeby być pewien tego co robię.

1. Nie jestem pewien czy powinienem robić normalne kegle czy odwrócone :/ Gdy sikam nie mam problemu z zatrzymaniem moczu, ale... ostatnio zauważyłem, że nie potrafię się do końca wysikać, czasem uleci mi parę kropli już po oddawaniu moczu i jest to bardzo deprymujące :/

2. Zawsze uprawiałem seks z zaciśniętym keglem, łatwiej wtedy było mi dojść do erekcji i wydawałem się twardszy, ale tutaj czytam, że powinienem robić to z rozluźnionym, ale boję się, że nie doprowadzę do całkowitej erekcji, jak mógłbym z tym walczyć?

3. Ogólnie czuję, że nie umiem kontrolować właśnie tych skurczów mięśni PC podczas seksu czy masturbacji, aczkolwiek sądzę, że umiem je uspokoić, chwilkę przestać wykonywać ruchy, przez co się rozluźniam, ale... chciałbym uniknąć takich postojów, co powinienem robić, moi drodzy?

Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam :mrgreen:
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 23 Sty, 2016   

Musisz nauczyć się kontrolować to masz mój poradnik wszystko jest tam napisane. Co do ćwiczeń mięśni PC i tego że się boisz czy będziesz miał erekcje bez zaciśniętego mięśnia PC sprawdź po prostu rozluźniaj go inaczej się nie dowiesz możliwe że ćwiczenie mięśnia PC jest Ci nie potrzebne.

MOJA RADA POSTĘPUJ ZGODNIE Z MOIM PORADNIKIEM I ROZLUŹNIAJ MIĘŚNIE PC NIE ZACISKAJ BO ZACISKANIE DOPROWADZIĆ MOŻE DO WYTRYSKU SZYBSZEGO TAK JAK U MNIE. MUSISZ PRZETESTOWAĆ CO DZIAŁA ODDECH PRZEPONOWY+ROZLUŹNIANIE TEGO MIĘŚNIA I UTRZYMYWANIE SIĘ NA GRANICY PRZED WYTRYSKIEM JAK NAJ DŁUŻEJ TO KLUCZ DO SUKCESU MUSISZ TO TRENOWAĆ I PRZETESTOWAĆ.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group