Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Brak czucia po obrzezaniu (rozwiazanie?)
Autor Wiadomość
krzysztofnowak 

Dołączył: 05 Gru 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 05 Gru, 2014   Brak czucia po obrzezaniu (rozwiazanie?)

Witajcie, byc moze jest juz tutaj taki temat ale w zadnym nie znalazlem jakis rad albo rozwiazania.

3 lata temu zostałem obrzezany, w wieku 17 lat zdiagnozowano u mnie stulejke, przeprowadzono mi zabieg i tu zaczely sie problem.

Czytalem tuz przed jak wiele osob wykonuje ten zabieg ze wzgledow zdrowotnych i chigienicznych, jak jest swietnie po, wieksze czucie, wolniej sie dochodzi itd. Same plus jednym slowem.

U mnie jest zupełnie inaczej.. Nie czuje praktycznie nic. Sam jestem w stanie sie masturbowac ale to tez na swoj sposob, sam wiem gdzie jak nalozyc ile nacisku itd. Ale gdy na przyklad partnerka uprawia ze mna seks oralny nie czuje praktycznie nic.. Nawet gdy ona robi mi dobrze nic czuje za wiele... Moj penis jest poprostu uszkodzony. Z seksu tez za wiele przyjemnosci nie wynosze. Ochota mi sie pojawia i nagle znika.. jak u kobiety... Moja partnerka chce seksu 10x wiecej i czesciej niz ja.. To jest chore!

Czy zabieg zostal u mnie wykonany niepoprawnie? Da sie cos na to zaradzic, brac jakies leki i poprostu przegrane zycie i nigdy nie juz w stanie nic odczuc z zycia seksualnego?
 
 
obrzezany1 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Cze 2015
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 03 Paź, 2015   Cześć!

Cześć!
Czy nadal masz problem z czuciem i erekcją?
Jak długo to trwa? Ile masz lat?
Pozdrawiam
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

Raczej wątpię, żeby odpowiedział po takim czasie, ale rzeczywiście nieciekawa sytuacja.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group