Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Spodziectwo
Autor Wiadomość
Borys0123 

Wiek: 42
Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 26 Sie, 2010   Spodziectwo

Witam,

mam 29 lat i chyba spodziectwo. Współżyję już z kobietą od dłuższego czasu ale denerwują mnie dwie dziurki obok siebie w penisie. Cewka moczowa w normalnym miejscu a poniżej druga cewka którą oddaje mocz. No i nie schodzi do końca napletek w związku z czym penis jest skrzywiony w dół. Poza tym wytrysk to jest wyciek nie ma w ogóle ciśnienia. Macie może jakieś porady gdzie się skierować lub co dalej z tym fantem zrobić. Do tej pory u żadnego lekarza się nie leczyłem na to chyba już trochą za późno. W razie "w" mogę wrzucić fotki. No i penis ma jedyne 14 cm. Czekam na konkretne podpowiedzi.
  
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 27 Sie, 2010   

Ale gdzie dziurki? Do urologa się zgłoś chociaż on może powiedzieć, że do rekonstrukcji się to nie nadaje bo nie utrudnia czynności fizjologicznych. Więc napewno zrobią taki zabieg prywatnie jeśli odpowiednią kwotę zapłacisz.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
satellite 

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 27
Skąd: nibylandia
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011   

powiem Ci że ja mam to samo, dwie dziurki jedna obok drugiej i w niczym to nie przeszkadza, byłem u lekarza to powiedział że ewentualnie można naciąć tą błonę pomiędzy dziurkami, ale mowi że to w niczym nie przeszkadza i jest to lekka forma spodziectwa gdzie się tego nie operuje. ja też mam taki sam wymiar penisa jak Twoj. u mnie tez czasami sperma tylko wypływa ale tylko kiedy się słabo podniecę.ja zostawiam mojego małego w spokoju, tak go natura stworzyła to niech tak będzie, jesli oczywiście to w niczym nie przeszkadza.
 
 
penis.com.pl
andropenis
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011   

Borys0123, możesz pokazać zdjęcia? jestem po operacji spodziectwa, wytrysk także mam rzadko, głównie wyciek. Co poradzę, 4 zabiegi zrobiły swoje 12,5cm i muszę z tym żyć.
 
 
wesolystudent 


Wiek: 32
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 48
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sro 02 Lis, 2011   

No i nie schodzi do końca napletek w związku z czym penis jest skrzywiony w dół.
Mam tak samo zreszto swoje zdjęcia, już dodaałem, czy to wina spodziecta-raczej nie

Sam miałem młodości jedną operację na spodziectwo... ale wytrysk mam bardzo obfity pod dużym ciśnieniem, czasmi słychać jak "strzela"


Co poradzę, 4 zabiegi zrobiły swoje 12,5cm i muszę z tym żyć.
Gordon sugerujesz, że mogło wpłynąć na wielkość?? W jakim wieku miałeś te zabiegi
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Sro 02 Lis, 2011   

wesolystudent, większość odbyła się do 15l wtedy miałem ostatnią, zabieg raczej nie wpłyną na wielkość, jest to wynikiem spodziectwa samego w sobie.
 
 
wesolystudent 


Wiek: 32
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 48
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sro 02 Lis, 2011   

Ja miałem jedną w wieku 5czy6 lat.
Czytałeś o tym gdzieś w internecie, masz jakieś ciekawy artykuły związane z rozmiare penisa a spodziectwem??

[ Dodano: Sro 02 Lis, 2011 ]
W niektórych przypadkach przewód moczowy może nie rozwinąć się dalej niż podstawa penisa, a w tym przypadku żołądź penisa może być wygięta w dół, ponieważ bruzda, w której rozwinęłaby się cewka jest krótsza niż sam penis.

coś o zgięciu
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Sro 02 Lis, 2011   

wesolystudent, nic nie czytałem, wiem to z własnego doświadczenia, co do zgięcia nie mam takowego, jest w 99% prosty.
 
 
wesolystudent 


Wiek: 32
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 48
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sro 02 Lis, 2011   

znam osoby po spodziectwie które mają penisa po 16cm
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Czw 03 Lis, 2011   

wesolystudent, raczej w to nie wierzę, ale mogą być wyjątki, ludzie którzy mają spodziectwo w większości mają penisy nie większe niż 13,5cm.
 
 
wesolystudent 


Wiek: 32
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 48
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw 03 Lis, 2011   

czyli tyle co ja.
Dlaczego tak się dzieje??Jest jakieś naukowe wyjaśnienie?
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Czw 03 Lis, 2011   

wesolystudent, Genetyka.
 
 
dd58 

Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 23
Skąd: z\g
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2015   

ja mam spodziectwo rowkowe i mam 14,5 cm :)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group