Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Idealny penis według Kobiet
Autor Wiadomość
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 20 Sie, 2015   

A o kolejnych razach nic koleżanka nie wspominała ? To jest właśnie ciekawe jak kobiety pochwa z czasem przystosowuje się do penisa.Oglądając kiedyś filmy z penisami około 25 cm widać było,że jednak do końca nie wchodzą,ale to już właśnie zależy tak jak piszesz,od długości pochwy danej kobiety.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 21 Sie, 2015   

mony1212, mówiła, że potem już było bardzo przyjemnie.
Z jednej strony sprawa dotyczy długości pochwy, ale trzeba też patrzeć na to, czy jest luźna, czy raczej ciasna. Różnie to bywa.
 
 
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 21 Sie, 2015   

Tylko teraz pytanie ile sobie liczy ten "naprawdę duży penis " Każda kobieta inaczej na to patrzy.Te mniej doświadczone widząc penisa 15 cm mogą powiedzieć,że jest wielki,a z biegiem dobieranego doświadczenia normą może być 20 cm... Jak ty to widzisz ?Jaki rozmiar jest według Ciebie idealny,a jaki za duży rozmiar według twoich dotychczasowych preferencji ? :)
 
 
penis.com.pl
andropenis
radek0909 


Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 39
Skąd: Poznan
Wysłany: Pią 21 Sie, 2015   

Z mojej relacji wygląda to tak. Moja żona twierdzi że wcześniejszy partner mial dużo większego. I dziś czytając te posty uświadomiłem sobie że macie racje z tym pisaniem. Otóż na początku naszego współzycia jej "dziurka" była naprawde luźna. Po jakimś czasie nawet zaczęło sie robić przyjemnie i ciasniutko. Niestety kiedy przyszedl czas pracy za granicą po Moich powrotach po miesiącu dziurka znów luźna (nawet zacząłem podejzrewać zdrade). Okazało sie jednak ze moja żona używała dilda dośc pokaźnego w obwodzie. Dziś po odstawieniu "dodatków" są dni, kiedy naprawdę mam problem z wlożeniem go do tej ciaśniutkiej szpareczki :D To tyle z Moich obserwacji.
 
 
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 21 Sie, 2015   

Dużo większego ?? No to faktycznie nie ciekawie,z tego co widzę masz dosyć pokaźnego penisa,to o ile większego musiał mieć jej ex... lepiej się nie pytaj :D
Niestety,wszystko zależy od genetyki danej osoby....a raczej od tego,jak wyposażeni byli przodkowie (ojciec,dziadek),jednemu się poszczęści bardziej na starcie,a innemu mniej :)
 
 
radek0909 


Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 39
Skąd: Poznan
Wysłany: Pią 21 Sie, 2015   

mony1212, własnie ile większy był skoro ja naprawde jej nie czułem :) ale dziś już sie rozmiarem nie martwie
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 22 Sie, 2015   

Radek0909 ma racje i mi coś przypomniał. Wcześniej jak miałem mniejszego w długości i obwodzie jej szparka była zawsze w sam raz ale pamiętam początki gdzie musiałem ja rozluźnić by wszedł a miał wtedy 14,2cm obwodu i długości około 16cm. Z czasem jak zacząłem go ćwiczyć i powiększać to jej szparka wraz z moim penisem poprostu się przystosowała i rozumiecie i nadal była w sam raz dla mnie oczywiście zauważyła że jest większy powiedziałem że to przez trening na siłce i zdrową diete moje erekcje nabrały na sile i z tym nie skłamałem bo to pól prawdy nie wie że powiększam hehe. Teraz mam 19,4cm długości i obwodu 17,5-7cm zależy od dnia. I jej szparka nadal jest w sam raz oczywiście ja rozgrzewam przed włożeniem fakt są dni kiedy jest ciaśniejsza a to dla tego że przed okresem tak ma po prostu. Ale do czego zmierzam jakiś czas temu mieliśmy spora przerwę od seksu około 3 tyg i po tym czasie skurczyła się jej szparka i nawet po bardzo długiej grze wstępnej musiałem powolutku się z nią kochać ale po kilku stosunkach wszystko wróciło do normy:).
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 22 Sie, 2015   

Czyli podsumowując abstynencja od seksu na jakiś czas wpływa na rozmiar pochwy :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 24 Sie, 2015   

mony1212, ten duży penis koleżanki miał ponoć 21 cm, bo mierzyli.
Dla mnie taki to chyba byłby za duży, uważam, że tak z 17 cm to już jest dużo, a większy po prostu by cały nie wszedł. A coś takiego jak ;idealny penis' dla mnie nie istnieje, bo się nigdy nie skupiam na tym, jak sprzęt chłopaka wygląda, tylko raczej jak nim operuje ;)
 
 
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 26 Sie, 2015   

Słaby wojownik z dobrym mieczem nic nie zwojuje :) Rozmiar ma znaczenie co tu dużo pisać... Mając penisa średnio-duzego,dużego można mieć więcej pozycji do dyspozycji.Co komuś po penisie 20-25 cm skoro może on być np słabo wytrzymały w lozku(czytaj,wytrzyma max kilka min) lub może miec problem,aby wypełnić te 20 ..-25 cm krwia. Mówiąc wprost nie będzie mu na 100% stał lub będzie po prostu zachowywał się jak pi#da w łóżku,a nie mężczyzna .Myśląc,że wielki penis wszystko w seksie zalatwi, a partnerką będzie się ciągle lalo po nogach ;)
 
 
masak911 

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 30
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 26 Sie, 2015   

mony1212, najbardziej chyba jednak dla nas facetów ma znaczenie. Duży penis to kropla w morzu.
 
 
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 26 Sie, 2015   

Pod względem psychicznym oczywiscie,facet mający dużego penisa czuje się pewniej chociażby właśnie nago przed kobieta,ale jak już wspominalem lepszy chyba sprawny sredni penis niż wielki flak,który kończy po kilku minutach :)

[ Dodano: Sro 26 Sie, 2015 ]
Gdyby nie aspekt psychologiczny nie bralbym się za ćwiczenia penisa,gdyż według statystyk 16 cm,które posiadam to średnio duży rozmiar,ale mając "większego" bede się lepiej czul, a przede wszystkim sprawność seksualną pójdzie do gory.Ci co pisza że jelq nie polepsza erekcji są w bledzie, gdyż poprzez jelq do penisa są wprowadzane składniki odżywcze,które wzmacniają penisa,chyba że ktoś go maltretuje po 1000 powtórzeń,to się nie dziwie,że ma słabą erekcję...Mężczyzna mający chęć i ambicje nauki seksualnej np tantra nigdy nie będzie słabym kochankiem dlatego ,ze ciagle Sie rozwija.Podam przykład mojej ex ,która miała wielu facetow,ale nigdy Nie byla spelniona seksualnie,a ze MNA mną miała po kilka orgazmów jak i również żeński wytrysk :) w kazdym stosunku .Po takich wyczynach moja była dokształcała się seksualnie l,aby mi dorównać,ale biedulka nie dawała rady :D Pewnego razu ,gdy siedzialem przy jej komputerze,gdyz musialem cos zrobic a moj byl komputer byl w naprawie,natknalem Sie na jej post na jakims kobiecym forum,w ktorym pisala,ze ma idelnego kochanka oraz to...ze chcialaby mi zrobic glebokie gardlo.Szukala informacji na ten temat.Na drugi dzien podczas ogladania meczu,sciagnela mi bokserki I zaczela wykonywac,to co miala zamiar.Wrazenia Nie zapomniane,gdyz ona nigdy czegos takiego Nie robila,wrecz byla kiedys przeviwko "lodzikowi"a przy mnie Sie odblokowala I robila to pozniej nawet przez godzine :) Najbardziej podobalo mi Sie,to Jak emocjonalnie do teho podchodzila.To bylo cos pieknego ..Taki dluzszy post z mojej przeszlosc:) Milego dnia zycze .
  
 
 
masak911 

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 30
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 26 Sie, 2015   

16 cm to dużo powyżej średniej. Ciekawe jest to, że faceci mający 20 cm też chcą ćwiczyć, podobnie jak Ci z 16 cm, 12 cm, czy 10 cm... Mówi samo za siebie :) Zawsze chce się więcej :) No, ale bez wykładania filozofii, każdy wie, jak to jest :) Ze swojej strony też chcę poćwiczyć by moje 12 cm NBPEL poprawić.
Na końcu pewnie okaże się, że to głównie była dla mnie i dla mojego lepszego samopoczucia...
 
 
penis.com.pl
viamax
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią 28 Sie, 2015   

Cytat:
A coś takiego jak ;idealny penis' dla mnie nie istnieje, bo się nigdy nie skupiam na tym, jak sprzęt chłopaka wygląda, tylko raczej jak nim operuje ;)


A co sądzisz o penisach oscylujących w okolicach 12 cm długości ?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 28 Sie, 2015   

Szkwał, 12 cm to nie jest dużo, ale i z tym można ciekawe rzeczy wyczyniać. jak pisałam wiele zależy od inwencji 'operatora' penisa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group