Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     pewnie to wielu z Was zainteresuje- test
Autor Wiadomość
kioba 

Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   pewnie to wielu z Was zainteresuje- test

Słuchajcie tak sobie czasami tu zglądam, domyślam się, że bardzo dużo osób szuka jednoznacznej odpowiedzi na pytanie czy kremy/tabletki na powiększenie działają- powiem tak zakupiłem wczoraj na allegro ( produkty tanie bo to eksperyment i nie miałem zamiaru wydawać dużo kasy) Krem Penis XL oraz tabletki Penis Power- nie bede podawal linkow bo jeszcze mnie ktos posądzi o to, że to tekst sponsorowany i chce namówić kogoś na zakup u danego dostawcy.
Powiem tak na moje "rozmiary" generalnie nie narzekam- w zależności od stopnia jak bardzo się podniecę penis oscyluje w granicach 15,5-16,5 cm obwód- raczej standard żaden z niego grubas. Zdjęc "przed" nie chce zamieszczać, zrobie sobie za chwilę i pokażę gdy eksperyment się powiedzie wtedy będzie "przed" i "po" jeżeli chodzi o czas eksperymentu- nie wiem- aż mi się nie skończy krem i tabletki :P
Proszę wszystkich ciekawskich o cierpliwość, będę czasami zaglądał i ewentualnie informował o efektach.
Ah bym zapomniał "kuracje" rozpocznę jak tylko mi to przyjdzie poczta :P

Pozdrawiam gorąco

[ Dodano: Wto 15 Lis, 2011 ]
ah oczywiście jeśli macie jakieś pytania/sugestie to piszcie

P.S.
Ja podchodze do tego sceptycznie-wole być miło zaskoczony- partnerka i ja nie narzekamy ale dobrego nigdy zbyt wiele dlatego też jak faktycznie zadziała płakał nie będę ;)

[ Dodano: Pią 18 Lis, 2011 ]
no to zaczynamy dzisiaj odebrałem przesyłkę :)

[ Dodano: Pon 21 Lis, 2011 ]
Tak więc moi mili,
W skrócie- krem zapach całkiem przyjemny (trochę przypomina Niveę), wchłania się całkiem ok.
Tabletki- moim zdaniem takie "byle co"

Sposób dawkowania:
Krem rano i wieczorem nakładam na rozgrzanego penisa.
Tabletka- 1 dziennie biorę po południu

Efekty: jeszcze nie zauważyłem żadnego przyrostu, co prawda po posmarowaniu kremem erekcja jest nieco mocniejsza przez co penis jest "nieco" większy/twardszy/grubszy jednak uważam że to raczej wpływ psychiki ("to może zadziałać")
Nie poddaję się i zobaczymy co przyniosą kolejne dni ;) oczywiście nie ma się co spodziewać że po kilku dniach z 16 cm zrobi się 32 ;)
A 1cm przyrost to wg mnie żaden przyrost bo to przecież kwestia podniecenia i czasami można "wykrzesać" z penisa trochę więcej niż dotychczas i ta cała kuracja wg mnie tak działa.

Ale cóż zobaczymy za ok miesiąc, i tak jak wspominałem macie jakieś sugestie pytania to nadawajcie

[ Dodano: Nie 27 Lis, 2011 ]
Minął już nieco ponad tydzień- czas na małe podsumowanie:

Generalnie większych bądź też istotniejszych zmian jak na razie nie widzę, zobaczymy co pokaże kolejny tydzień :) zastanawia mnie ogólnie fakt "rozszerzania ciał jamistych"- czy np. gorąca woda nie działa podobnie lub nawet lepiej :> po posmarowaniu kremem penisa nie odczuwam by te ciała jamiste się jakoś poszerzyły a przecież nie biegam z erekcją 24h/7 ;) może gorące okłady na penisa mogą przynieść ten sam (jak na razie) mizerny efekt ? zobaczymy co bedzie dalej, postanowiłem że po wyczerpaniu zapasów uzyję jeszcze nieco droższych specyfików.

[ Dodano: Wto 06 Gru, 2011 ]
Opis kolejny :)

Tak więc tabletki mi się skończtyły, używam teraz samego kremu w dalszym ciągu rano i wieczorem, powiem szczerze, że "widoczne" efekty są ... jednak bardzo małe, penis w stanie spoczynku nie powiem tutaj że jest większy ale nie kurczy się aż tak bardzo nawet podczas zimnych dni ;) jeżeli chodzi o wzwód ciężko stwierdzić miałem około tygodniową przerwę od seksu i wczoraj podczas zabaw faktycznie był bardziej ukrwiony (nie mylić z "większy"!) zrobił się nieco bardziej żylasty (to akurat mnie nie cieszy bo przywiązuję szczególną uwagę do estetyki mojego przyjaciela).
Podsumowując jak na razie uważam że nie jest to warte - na tym etapie mogę ewentualnie polecić to osobą które mają z jakiś powodów kompleksy (niekoniecznie słuszne) i to pomoże im odzyskać wiarę w siebie. Efekty mizerne (jak się przypatrzeć są widoczne) ale uwierzcie mi partnerka stała lub nie i tak tego nie zauważy. Zrobiłem zdjęcie ale na zdjęciu różnicy "Po" nie widać także cóż walczymy dalej- dostane w piątek wypłatę kupię droższy specyfik (nieco droższy ;P )

Chciałbym jeszcze dodać jedną rzecz:
Psychologiem nie jestem jednak apeluję do wszystkich szczególnie młodych ludzi- wiem że penis jest bardzo ważną sprawą dla każdego faceta jednak uważajcie na te specyfiki bo stosowanie ich działa bardziej na psychikę niż na ciało (nie mówię że na ciało nie działa) i tutaj może ktoś mądrzejszy się wypowiedzieć ale wydaje mi się że stosowanie tego przez dłuższy czas może doprowadzić do "uzależnienia" psychicznego- brak pewności siebie podczas stosunku gdy np. nie posmarowałem specyfikiem penisa rano bo nie zdązyłem, nie wziąłem tabletki itd... myślenie w ten sposób z pewnością nie poprawi erekcji. Traktujcie to na luzie bez żadnego spięcia.

Cóż walczę dalej może inny specyfik podziała lepiej

[ Dodano: Czw 05 Sty, 2012 ]
Tak więc skończyła się i maść... efekt sam nie wiem, ciężko ocenić- 10 biorę wypłatę także kupię coś droższego generalnie mam zdjęcia zrobione "przed i po" ale jakość zdjęć "przed" jest gorsza i chyba będzie ciężko ocenić czy faktycznie coś to dało, jeśli jest ktoś zainteresowany (ale faktycznie efektami a nie zdjęciem mojego przyrodzenia) to piszczcie pod postem
 
 
Adam67 

Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 9
Skąd: polska
Wysłany: Nie 12 Lut, 2012   

napisz czy kupiłeś coś innego i jakie są efekty
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Wto 28 Lut, 2012   

Kup sobie lepiej pompke..
Prznajmniej sa efekty i masz opisane jak stosowac a tutaj nikt jeszcze nie napisal, ze tabletki i krem to dobry sposob na powiekszenie..
Sam wiem co mowie bo bralem penilarge 3 miesiace z kremem i efektow nie bylo.
A wczesniej jeczcze xtrasize i tez efektow nie bylo.
Kupilem pompke wodna i cwicze 20 dni, jak na razie jestem zadowolony i czekam na pierwsze efekty
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
tommie 

Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 14 Mar, 2012   

Xanad1 napisał/a:

Kupilem pompke wodna i cwicze 20 dni, jak na razie jestem zadowolony i czekam na pierwsze efekty


skoro jeszcze nie ma pierwszych efektów to z czego jesteś zadowolony ?

odradzam i tabletki i pompki. Jak pompki powodują CZASOWĄ opuchliznę (!) tak tabletki nie powodują niczego. Nie ma ani jednego wiarygodnego badania udowadniającego skuteczność tychże produktów - szok ?
 
 
DJM89 

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 78
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 14 Mar, 2012   

tommie napisał/a:


skoro jeszcze nie ma pierwszych efektów to z czego jesteś zadowolony ?

odradzam i tabletki i pompki. Jak pompki powodują CZASOWĄ opuchliznę (!) tak tabletki nie powodują niczego. Nie ma ani jednego wiarygodnego badania udowadniającego skuteczność tychże produktów - szok ?


Stosowałeś tabletki, pompki skoro odradzasz?
 
 
tommie 

Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 30 Mar, 2012   

DJM89 napisał/a:
tommie napisał/a:


skoro jeszcze nie ma pierwszych efektów to z czego jesteś zadowolony ?

odradzam i tabletki i pompki. Jak pompki powodują CZASOWĄ opuchliznę (!) tak tabletki nie powodują niczego. Nie ma ani jednego wiarygodnego badania udowadniającego skuteczność tychże produktów - szok ?


Stosowałeś tabletki, pompki skoro odradzasz?


Tak stosowałem, paru moich kolegów również. Potem zacząłem czytać jak zbudowany jest penis, co jest w składzie tabletek i jak działają pompki, "wydłużacze" i ćwiczenia. Nie chcę Cie na siłę przekonywać do swojej racji, ale czy nie zapala Ci się w głowie lampka że na penisowym forum gdzie jest milion zdjęć męskich fjutów nie ma ani jednego zdjęcia przed używaniem tabletek i miesiąc po ich odłożeniu ? Gdyby te specyfiki działały nie byłoby nas tutaj.... Odwołuje do zdrowego rozsądku
 
 
DJM89 

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 78
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Rzuciłeś hasło, że stosowałeś i Twoi znajomi również.
Może coś więcej o tym? Pompowaliście po 10 minut, po 100 minut dziennie?
Każdy wie, że pompki wywołują podciśnienie i wciągają płyny do penisa( krew, limfa).

Nie chcesz mnie na siłę przekonywać, tylko odwołujesz do zdrowego rozsądku.
Nie przekonujesz, bo w Twojej wypowiedzi nie padły żadne argumenty. Tylko hasło "nie".
Ja osobiście stosowałem jelq przez kilka mcy i przyrosło mi 1cm w obwodzie. Jestem tego pewien, ponieważ między obecną pompką, a ćwiczeniami miałem jakieś 4 mce przerwy, a wtedy każda sztucznie wywołana opuchlizna by zeszła.
 
 
kioba 

Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 16 Maj, 2012   pompka

Tutaj z tą opuchlizną troszeczkę się zgodzę, gdy pierwszy raz pompowałem (pompuję od niedawna) byłem nawet zaskoczony efektem jednak z penisa faktycznie robi się flak" napletek jest mocno opuchnięty i wygląda to nieestetycznie, szczerze mówiąc gdyby taki efekt miał pozostać na stałe, zrezygnowałbym z pompowania, wielkość kosztem"wyglądu" raczej mnie nie bawi, jednak wydaje mi się że może po prostu przesadziłem z ciśnieniem lub długością pompowania.
Jest to fajna opcja generalnie np. przed wyjściem na basen, opalaniem itd., przyrodzenie schowane w majtkach, kąpielówkach boskerkach, z pewnością przyciągnie uwagę płci przeciwnej ;)
 
 
justynakos

Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 18 Cze, 2013   

a pomaga to ??? czy nie ? bo narazie to widze ze pisales tylko o spuchnieciu praktycznie...
 
 
a4b5rs4 

Wiek: 40
Dołączył: 24 Sie 2015
Posty: 10
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 25 Sie, 2015   

Pompki nie pomagają jedyny efekt jest tylko po użyciu a drugi efekt to uszkodzone naczynka krwionośne zsiniały penis i słaba erekcja, dlaczego tak sie dzieje?
To proste pompka wymusza sztuczna erekcje w penisie co za tym idzie normalna erekcje pózniej jest trudno uzyskać
Pozdrawiam
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 26 Sie, 2015   

a4b5rs4, Czyli to właściwie niebezpieczne jest?
 
 
Powiększony
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group