Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     wydzielina z moszny
Autor Wiadomość
Mikix 

Dołączył: 11 Sie 2015
Posty: 8
Skąd: Radom
Wysłany: Pią 21 Sie, 2015   

Ja się z żadnych słów nie wycofuję, a będąc bardziej konkretny to maź ma brzydki zapach, ale dopiero jak się wchłonie w bieliznę jeśli chcesz wiedzieć. I nie wybadałeś sprawy, tylko stwierdziłeś, że mam iść do lekarza. To brzmiało tak jakbyś ogłosił wszem i wobec zakończenie tematu, bo znalazłeś jedyne słuszne i możliwe rozwiązanie. Po co my się w ogóle tu kłócimy? Chciałbym, żeby ktoś, kto zna ten problem się wypowiedział. I będę czekał, ale wolałbym, żeby mi nic w tym nie przeszkadzało.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 21 Sie, 2015   

Nie wykłócam się - szkoda, że tego nie zauważyłeś w swoim zacietrzewieniu. Grzecznie i cierpliwie odpowiadam na Twoje posty. Za to Ty bez sensu ciągle mnie atakujesz i zachowujesz się jak zwolennik jednej z naszych rodzimych partii. Przemyślałem Twój problem, wyraziłem swoje zdanie i je uzasadniłem. Ty nazwałeś to teraz "przeszkadzaniem", co jest, nazywając rzecz po imieniu, zwykłym chamstwem.

Nie ogłosiłem też zakończenia tematu - wyraźnie napisałem, że moja opinia niczego nie zamyka. Chcesz innych opinii, to musisz poczekać aż wypowiedzą się inni (to też wcześniej napisałem).

A zdanie jednak zmieniasz (nawet jeżeli nazwiesz to, że jesteś w danej wypowiedzi "bardziej konkretny"). Na początku napisałeś, że to maź brzydko pachnie, teraz że dopiero jak wsiąknie w bieliznę. Logicznie rzecz biorąc, nie ma to zresztą większego sensu. Czy wysięk zaczyna zalatywać, bo wchodzi w reakcję chemiczną z bielizną?
To jest pytanie retoryczne, absolutnie mi na nie odpowiadaj, ani też na żadne inne poruszane sprawy, bo ja nie będę już z Tobą rozmawiał. Szkoda więc Twojego czasu, bo trafisz już teraz z jedynie w próżnię.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group