Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jelq moje efekty Ćwiczeń
Autor Wiadomość
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 01 Sie, 2015   

U mnie stoi rozmiar w miejscu ale zwiekszam cały czas ilosc powtorzen juz robie po 700 +, chociaż mnie troche zalało troche i brzuch lekki sie zrobił ostatnio to też i może coś lekko ruszyło ale nie widac bo wiecej tłuszczu. Gdy dobije do tych minimum 1500 powtorzen na pewno zacznie cos mocniej rosnac. Ja jestem człowiekem tak silnej wiary, że nawet jeżeli nie mam przyrostów przez jakis czas to i tak bede cwiczył ;)
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Sob 01 Sie, 2015   

Zachariasz napisał/a:
U mnie stoi rozmiar w miejscu ale zwiekszam cały czas ilosc powtorzen juz robie po 700 +, chociaż mnie troche zalało troche i brzuch lekki sie zrobił ostatnio to też i może coś lekko ruszyło ale nie widac bo wiecej tłuszczu. Gdy dobije do tych minimum 1500 powtorzen na pewno zacznie cos mocniej rosnac. Ja jestem człowiekem tak silnej wiary, że nawet jeżeli nie mam przyrostów przez jakis czas to i tak bede cwiczył ;)


Spora liczba powtorzen, powiem szacun i masz racje najwazniejsze to systematycznosc i w koncu ruszy
 
 
patataj 

Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 70
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 02 Sie, 2015   

A ja nie odzywałem się, ale trochę trenowałem.
Teraz jestem głownie na redukcji - to ona jest moim priorytetem. Bo i tak jak nie schudne - to nic z tego nie bedzie.
Aha - mam do was pytanie. Bo próbuję ostatnio takiego ćwiczenia. A nie wiem - czy ono w ogóle na cos jest.
Coś ala masturbacja tylko w 1 stronę.

Tak jakbyście walili konia w jedna stronę do przodu, powoli.
Robicie pierścień OK, chwytacie u nasady, członek na dużej erekcji, i przesuwacie do przodu, ale razem z całą skórą. Czyli taka masturbacja, ale nie ma powrotu, tylko nowy pierścień. widze, przy tym duże nabrzmienie żył na końcu, jak mi skóra zasłania główkę.
Daje to coś? Jest takie ćwiczenie gdzieś opisane?
 
 
penis.com.pl
andropenis
henzel 

Dołączył: 26 Lip 2015
Posty: 7
Skąd: Krk
Wysłany: Nie 02 Sie, 2015   

Panowie wslasnie jak to jest z silka. Jezeli chodze pon sr pt to jelq robic w dni wolne czy silka nie ma na to wplywu?
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Nie 02 Sie, 2015   

henzel napisał/a:
Panowie wslasnie jak to jest z silka. Jezeli chodze pon sr pt to jelq robic w dni wolne czy silka nie ma na to wplywu?


Silownia ma to do tego ze jesli robisz cardio albo interwaly to podczas jelq bedziesz mial lepsze erekcje bo jest dobry przeplyw krwi, mi silownia nie przeszkadza w cwiczeniu i cwicze w dni kiedy mam trening

Patataj : widzialem te cwiczenie na pegym ale co daje to ci nie powiem ale moim zdaniem pompouje podobnie jak ULL
 
 
patataj 

Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 70
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

a możesz opisac to ULL - bo ja i angielski to bieda. No fakt - pompują niesamowicie
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

patataj napisał/a:
a możesz opisac to ULL - bo ja i angielski to bieda. No fakt - pompują niesamowicie


Ja robie tak
Erekcja na 100% , robie pierscien jak przy jelq lapie u nasady robie silny skurcz kegla mocno zaciskam uchwyt i trzymam tak 60s i robie tak 7 seri ale zazwyczaj lacze to z endingiem
 
 
Króliczek92 

Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2015
Posty: 2
Skąd: Lbl
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Witam
Ostatnio zacząłem jelq bo w końcu mam warunki :) słyszałem co nie co wcześniej, ale efekty użytkowników tego forum mnie zmotywowały :D Obecnie robie około 500 pierścieni i ending przed i po. O wymiarach narazie nie będę pisał, po miesiącu ćwiczeń wstawie zdjęcia porównawcze;)

Ale mam dość ważne pytanie (nie wiem czy już było bo nie przewertowałem całego tematu).
Czy ending na koniec sesji kończycie orgazmem czy zostawiacie go w spokoju? Pytam bo wydaje mi się że przez częste orgazmy mam mniejszy poziom testosteronu :?

I jeszcze jak się ma jelq do długości stosunku? wydłuża czas trwania? znacznie?
pozdrawiam
_________________
refleks królika nie tylko w skakaniu ;)
 
 
patataj 

Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 70
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

tu chodzi o spuszczanie się, a nie orgazmy, nie spuszczaj się codziennie - bo to bez sensu.
Dzięki Cycus - spróbuje też to, no mi zależy najbardziej na grubości - bo moje ok 16 cm dł, to jest w miare ok, ale ten obwód 12 cm mnie martwi.
Spróbuje teraz pojechać właśnie takie sesje engingowe i robić to Ull w połączeniu z tym moim ćwiczeniem.
Już czuje pompę :D
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Króliczek92 napisał/a:
Witam
Ostatnio zacząłem jelq bo w końcu mam warunki :) słyszałem co nie co wcześniej, ale efekty użytkowników tego forum mnie zmotywowały :D Obecnie robie około 500 pierścieni i ending przed i po. O wymiarach narazie nie będę pisał, po miesiącu ćwiczeń wstawie zdjęcia porównawcze;)

Ale mam dość ważne pytanie (nie wiem czy już było bo nie przewertowałem całego tematu).
Czy ending na koniec sesji kończycie orgazmem czy zostawiacie go w spokoju? Pytam bo wydaje mi się że przez częste orgazmy mam mniejszy poziom testosteronu :?

I jeszcze jak się ma jelq do długości stosunku? wydłuża czas trwania? znacznie?
pozdrawiam


Jelq nie wydluza czasu stosunku tylko endding, poprzez jelq polepsza sie erekcja i nie koncz trening wytryskiem to kluczowe,jesli ci sie zdarzy to odczekaj 2 dni i zacznij od nowa

[ Dodano: Pon 03 Sie, 2015 ]
patataj napisał/a:
tu chodzi o spuszczanie się, a nie orgazmy, nie spuszczaj się codziennie - bo to bez sensu.
Dzięki Cycus - spróbuje też to, no mi zależy najbardziej na grubości - bo moje ok 16 cm dł, to jest w miare ok, ale ten obwód 12 cm mnie martwi.
Spróbuje teraz pojechać właśnie takie sesje engingowe i robić to Ull w połączeniu z tym moim ćwiczeniem.
Już czuje pompę :D


Ja zaczynalem od 14cm grubosci a teraz jest duzo wiecej co zreszta widac na zdjeciach ktore daje, tak wiec trenuj i wspuchuj sie w organizm swoj
 
 
Króliczek92 

Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2015
Posty: 2
Skąd: Lbl
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Czyli na ogół jakiekolwiek wytryski/masturbacja (nawet w ciągu dnia) jest nie wskazana przy ćwiczeniu jelq?

Pytałem o czas trwania bo na ogół mam problemy z dochodzeniem podczas seksu i nie za bardzo wiem jak to sobie rozplanować żeby jeszcze tego nie przedłużać :?
_________________
refleks królika nie tylko w skakaniu ;)
 
 
patataj 

Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 70
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

No przy takim długim treningu jelq - bedzie Ci opadał. Bo masturbujesz się czesto. A to też raczej niewskazane.

[ Dodano: Wto 04 Sie, 2015 ]
Panowie, na najlepsze ćwiczenia na obwód.
Ja wczoraj zacząłem tego Ull.
Do tego robię tą masturbację w jedną stronę,
Oraz łapię go u podstawy jedną reką i przy główce drugą. Zasiskam palcami ok i pcham do siebie.
CO jeszcze robicie?
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Cycus85 napisał/a:
kadeon napisał/a:
Cycus85 napisał/a:
Dzieki kadeon :wink:
Cwicze cwicze bez ustanku i jak widac pomalu sa efekty i tak sie sklada ze idzie wiecej w grubosc niz w dlugosc taki freak ze mnie :mrgreen:


Heh a mi stabilizuje sie grubość i wątpię że więcej zrobię a długość teraz idzie i w sumie ok zrobiłem test jak cwicze jest 18cm do 18,3cm a po trzech dniach przerwy złazi do 17,5cm i tak trzyma chciałbym 18cm zrobic no ale to będzie bardzo trudne penis sie przyzwyczaił do pompki i juz tak nie puchnie ale ok 17,5cm i tak świetny wynik no zobaczymy bo kto wie:).


Swietne wyniki , sam chcialbym sie zblizyc do ciebie :wink:
Wydaje mi sie ze osiagnoles juz granice jesli chodzi o grubosc , a mimo to i tak przodujesz :wink:

Zachariasz : dzieki za opinie, sam wlasnie jestem zadowolony z grubosci choc moglo by wskoczyc cos na dlugosc , a ty jak z cwiczeniami wygladasz


No dzięki Ja już raczej głownie o długość walczę nawet nie patrze na obwód i teraz mierze penisa po 2 mies ćwiczeń redukcja w toku zeszło około 3kg chce zrobić płaski brzuch i zobaczyć jaką sylwetke zbudowałem i ile penis sie wydłuży ciekawe ale widzę że mu przybywa wiec się ciesze:).
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penis.com.pl
masturbator
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Jelq nie polepsza erekcji..... Patataj ją robię Uli#3 po prostu jak jelq tylko przed pierścieniem robisz kegla i jedziesz aż do paru centymetrów przed główką i trzymasz i robisz kegla i lapiesz drugą ręką pierścień (jednocześnie trzymając dalej pierścień drugą ręką) i wtedy dopiero puszczasz pierwszą i tak w kolko. Tylko że te pierścienie robisz jak najdłużej nawet 30s jeden.
 
 
patataj 

Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 70
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 05 Sie, 2015   

a erekcja na ile procent?
Bo to chyba dobre na maxach jest. Ja też zauważyłem, że najlepiej to działa, jak robis się powoli. Jakbyś owoc wyciskał
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group