Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     17 lat mały penis
Autor Wiadomość
maks1998 

Wiek: 26
Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   17 lat mały penis

Mój sprzęt jest bardzo mały-6cm. Dopiero w tym roku na basenie kiedy zacząłem chodzić z kolegami to stwierdziłem że mój mały odstaje od średniej. Było trochę śmiechu ale jest OK, nie mam jakiś oporów żeby się rozebrać przed kolegami, ale z dziewczyną to juz mam problem :cry:
Co można zrobić z tak małym penisem. Czy są jakieś ćwiczenia zeby go trochę powiększyć bez operacji? Czy jest szansa że jeszcze urośnie?


http://pokazywarka.pl/ebkwe5/
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

6 cm to rzeczywiście niedużo, ale najważniejsze, że nie masz z tym problemu. Są różne ćwiczenia powiększające, choć w twoim wieku to chyba jeszcze wszystko może się zdarzyć i może jeszcze sam urosnąć.
 
 
back_adriano 

Wiek: 29
Dołączył: 16 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Szczecinek
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

Nie jest źle, najważniejsze to być pewnym siebie nie każdego obdarowano 20 cm penisem, z doświadczenia mogę ci powiedzieć, że ja we wzwodzie mam jakieś 13 cm kobiety lubią to ponieważ łatwiej jest stymulować punktem G, ile masz we wzwodzie, dodaj zdjęcie ;)
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
maks1998 

Wiek: 26
Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

We wzwodzie mam 11cm. Ale nawet jak stoi to w bokserkach jest troche pusto. I mysle ze moze byc problem z rozmiarem gumki. Dodam zdjecie zaraz jak będę mogl zrobic :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 24 Lip, 2015   

a grubość jaka? To nawet ważniejsze niż długość.
 
 
PanTak 

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 24 Lip, 2015   

Spokojnie. Penis rozwija się do 21 roku życia(podobno u niektórych do 24 lat) więc przypuszczam,że zyskasz jeszcze parę cm,a nawet jeżeli będziesz miał 11cm to nie ma się czym dołować.

PS> z ostatnich badań przeprowadzonych chyba w Anglii wyszło,że średnia długość penisa w stanie wzwodu to 13,12 cm. Natomiast znany seksuolog Izdebski potwierdził,że Polacy w tych granicach się mieszczą z różnym odchyleniem

PS> sam w stanie spoczynku mam 8 cm,a czasami 7 może mniej :mrgreen:

PS> a koledzy jak będą się śmiali to powiedz im,że nie liczy się różdżka tylko czarodziej :mrgreen:
 
 
MrHead 

Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 25
Skąd: Zagranicy
Wysłany: Sob 25 Lip, 2015   

zapraszam do tematu kadeona o cwiczeniach http://www.penis.com.pl/f...der=asc&start=0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group