Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mój dziwny penis?
Autor Wiadomość
Avernus 

Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 4
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 05 Lip, 2015   Mój dziwny penis?

Dlaczego mam takiego penisa że gdy stoi ta skóra jest taka? Mam małego penisa? Czy ma tak być? I nie podoba się mojej Justynie i mnie też nie zadawala to.
 
 
MałyPotworek 


Wiek: 27
Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 456
Skąd: Kuj-pom
Wysłany: Nie 05 Lip, 2015   

Ale skórkę możesz ściągnąć?
 
 
Avernus 

Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 4
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 05 Lip, 2015   

Dziwny ten fiut i jak ruchać ,justyna nie chciała go widzieć :(
 
 
penis.com.pl
bathmate
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 05 Lip, 2015   

zmień dziewczynę :)
 
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pon 06 Lip, 2015   

Mnie się akurat bardzo podoba. To normalny penis z niezwykle długim napletkiem. Nie wiem czego oczekiwała Justyna, ale nie było to ani miłe, ani mądre z jej strony.
 
 
małyperes 

Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 98
Skąd: lubuskie
Wysłany: Pon 06 Lip, 2015   

@avernus

a ile masz lat? u młodych skóra bardziej zwisa bo penis jest mniejszy.
 
 
Avernus 

Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 4
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 06 Lip, 2015   

19 w sierpniu.

Tylko on nie jest w spoczynku tylko stoi a jak stoi to powinien być rozwiniety sam?
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pon 06 Lip, 2015   

Avernus napisał/a:
19 w sierpniu.

Tylko on nie jest w spoczynku tylko stoi a jak stoi to powinien być rozwiniety sam?


Jeśli masz długi napletek (i przy okazji chyba dość wąski), to przy erekcji nie będzie się zsuwał z żołędzi. Musisz go odprowadzić ręcznie. To jest zupełnie normalne.
Pytanie jest tylko takie - czy możesz to zrobić. Czy jak ci "stoi" możesz ręką zsunąć napletek z żołędzi?
 
 
Avernus 

Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 4
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 06 Lip, 2015   

Muszę iść z tym do lekarza żeby mi usuneli nadmiar napleta ?

Chodzi o to że Justyna pierwszy raz takiego widzi bo rzadko kto ma takiego fiura dziwnego jak mój
 
 
karol212 

Wiek: 31
Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 06 Lip, 2015   

Tobie Per Rectum to widzę że się każdy podoba, ale to nie jest portal dedykowany gejom. A Tobię Avernus radzę iść do lekarza niech Cię wyśle na jakiś zabieg i Ci to wytną troche
 
 
MałyPotworek 


Wiek: 27
Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 456
Skąd: Kuj-pom
Wysłany: Pon 06 Lip, 2015   

karol212 napisał/a:
Tobie Per Rectum to widzę że się każdy podoba, ale to nie jest portal dedykowany gejom. A Tobię Avernus radzę iść do lekarza niech Cię wyśle na jakiś zabieg i Ci to wytną troche


To forum dedykowane jest dla każdego, jakbyś nie wiedział ;)
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pon 06 Lip, 2015   

karol212 napisał/a:
Tobie Per Rectum to widzę że się każdy podoba, ale to nie jest portal dedykowany gejom. A Tobię Avernus radzę iść do lekarza niech Cię wyśle na jakiś zabieg i Ci to wytną troche


Nie zamierzam wdawać się w pyskówki, powiem jedynie, że tobie nic do tego, co mi się podoba, a co nie, ani też jaka jest moja orientacja. Poza tym, tak się składa, że w każdym człowieku można znaleźć coś atrakcyjnego. Forum to traktuje głównie o penisach i problemach okołopenisowych, więc wypowiadam się i oceniam genitalia innych kolegów (na marginesie niektórzy wyłącznie po to je prezentują). Ty nie musisz ich oglądać ani komentować.
Jak słusznie zauważył kol. MałyPotworek to forum jest dla wszystkich, nie tylko dla ciebie i osób z podobnymi poglądami.

Skoro już doradzasz, to postaraj się robić to z sensem. Dlaczego kol. Avernus ma iść do lekarza i coś wycinać czy podcinać. Nie twierdzi przecież, że ma z penisem jakiś poważny medyczny kłopot (np. stulejkę bądź załupek). Ma tylko długi napletek. Czy ma go modyfikować chirurgicznie, co zawsze niesie jakieś ryzyko, tylko dlatego, żeby podobał się jego Justynie?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 07 Lip, 2015   

Dokładnie, zresztą dziewczyny zawsze sobie nawzajem doradzają, żeby nie zmieniać się dla faceta, więc nie rozumiem czemu w drugą stronę ma to działać inaczej. No i przepraszam za wyrażenie, ale w pochwie to Justyna oczu chyba nie ma...
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group