Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     14 cm problem
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 02 Lip, 2015   

Krzysztofff napisał/a:


Też zauważyłem, że dziewczyny bardzo cenią pewność siebie u chłopaków, co was w tym tak rajcuje,?


A to chyba nawet nie chodzi o to, że to nas rajcuje (choć to taka typowa, męska cecha, a męskość nadal jest w cenie), chodzi o to, że wiele dziewczyn często nie ma nic przeciwko temu, żeby chłopak do nich podszedł i podrywał. Tym bardziej, jak dziewczyna jest właśnie niepewna siebie i ma kompleksy. Ja na przykład nigdy nie wychodziłam z inicjatywą do mężczyzn i jeśli facet też tego nie zrobił, no to niestety, ale nic nie miało prawa się wydarzyć. Co nie znaczy, że nie chciałam. I pewnie nie jestem jedyna. Więc jeśli chłopak nie jest brudny, śmierdzący czy nawalony to ma spore szanse na różne interakcje z dziewczyną, która też sobie podbudowuje ego tym, że ktoś ją podrywa.
 
 
Kks 

Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 7
Skąd: Wawa
Wysłany: Pią 03 Lip, 2015   

Właśnie pewność siebie co z tego ze ktoś jest wesoły fajny w towarzystwie jak przyjdzie co do czego to zwyczajnie blokuje sie mózg automatycznie przez niedostateczny rozmiar i strach przed wysmianiem małego normalne jak bym miał 17 albo te 16 minimum to bym sie niczym nie przejmował bo wiem ze to już jest norma

[ Dodano: Nie 09 Sie, 2015 ]
Witam kolejny raz przekonałem sie ze prawda jest okrutna a kobiety jeszcze gorsze ze względu na te głupie 3-4 cm znowu dowiedziałem sie ze co to jest nigdy takiego małego nie widziałam i jak tu sie nie załamać ;/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group