Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Skrzywienie i ułożenie penisa w bokserkach
Autor Wiadomość
Kokos91
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Kwi, 2015   Skrzywienie i ułożenie penisa w bokserkach

Witajcie,

Mój penis mocno odstaje w bok, prócz tego jest trochę zakrzywiony do góry. Wygląda to dla mnie mocno nieestetycznie, jednak potrzebuję też Waszej opinii. Jak myślicie - czy może być to spowodowane tym, że od dziecka noszę penisa w bokserkach skierowanego na lewą stronę?(jak na zdjęciu) Jak wygląda to u Was? Czytałem, że wielu facetów nosi penisa pionowo do góry - co jest dla mnie dziwne, bo i tak zsuwa się on na bok podczas chodzenia. Wielu nosi go też w dół. I teraz pytanie - jak dokładnie? Wzdłuż jąder i pomiędzy nimi? Czy wzdłuż, ale obok jąder, np. po lewej stronie?

Czy jest jakiś sposób, na "wyprostowanie" penisa? Tzn. aby nie odginał się w lewo aż tak bardzo?

Klik 1
Klik 2
W bokserkach
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2015   

Taki urósł, taki zostanie. Noszenie miało jakis pośredni wpływ a raczej chyba zbyt ciasne bokserki na takiego olbrzyma. Nic już z tym nie zrobisz, jedynie nie gnieć go bardziej i dobierz właściwy rozmiar bokserek.

Poza tym, penis jest bardzo fajny i to skrzywienie dodaje mu moim zdaniem pewnego uroku.
_________________
TereFere.
 
 
 
DuzeBerlo 


Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 135
Skąd: Z Polski
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2015   

Jelq i rozciąganie mogą korygować krzywiznę penisa. Pytanie czy jakoś ci przeszkadza?
_________________
A może herbatki na erekcję?
http://www.penis.com.pl/f...p?p=84450#84450
 
 
penis.com.pl
bathmate
Kokos91
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Kwi, 2015   

Przeszkadzać nie przeszkadza. Taka krzywizna jest dla mnie jedynie mocno nieestetyczna.
 
 
kolega007 

Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 29
Skąd: z tąd
Wysłany: Pią 15 Maj, 2015   

Spróbuj nosić go na drugą stronę, i może ciasne bokserki do spania tez z ułożeniem na drugą stronę, spróbuj kilka tygodni i zobacz czy to coś zmieni...
 
 
adhd32 

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 22
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 28 Cze, 2015   

Nie noś go na drugą stronę, przy takiej "krzywiźnie" męczyłbyś się niemiłosiernie (mam delikatnie skrzywionego w lewo i noszenie go "w prawej nogawce" powoduje u mnie dyskomfort). Raczej nic z tym nie zrobisz. Jak powiedział Shnitzel - taki urósł, taki zostanie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group