Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jelq moje efekty Ćwiczeń
Autor Wiadomość
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 20 Maj, 2015   

Stefanek troche nierealnie do tego mierzenie podchodzisz, brakuje Ci jeszcze 13 mm i póki ich nie wbijesz nie bedziesz mierzył wgl ;d ? dobrze zrozumiałem ? To jest przecież kupa pracy, mierz sobie chociaż co te 2 tygodnie ;p
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sro 20 Maj, 2015   

Stefanek123 napisał/a:
Moze i masz racje,mowilem,ze dlugosci nie bede mierzyl,bo ciezko o miarodajny wynik,ale wczesniej mialem 18 z mocnym przycisnieciem,teraz mam 18,7 z mocnym przyciesnieciem,wiec jest git,to lece o dzisiaj juz bankowo ;p kolejny pomiar dlugosci jak bede pewien,ze 20 bedzie ;p
.

A z kąd bedziesz wiedział że jest 20cm nie mierząc??:D, ja tak nie potrafie i mierze raz na miesiąc i zwykle wskakuje od 3do5mm na długości miesiac temu miałem 18,7cm wiec moge oszacować że ta 19cm jest w tej chwili ale jak nie zmierze w okolicach 25 tego miesiaca to pewnosci nie mam. I jak bym mierzył tak żadko to nie miał bym motywacji i nie wiedział jak moj trening działa.

Nie obraż sie ale dziwne troche podejscie masz tu trzeba nakuriwa..... i nie że może mam racje tylko mam i co jakis czas sprawdzać czy efekty trening przynosi.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Stefanek123 

Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 61
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 20 Maj, 2015   

bede widział gołym okiem róznice to zmierze ;p
 
 
penis.com.pl
viamax
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Pią 22 Maj, 2015   

Panowie dzis linijka pokazala 15,5 cm dlugosci a miarka 16,7 cm obwodu i powiem ze jestem mega zadowolony z progresu , dalej cwicze jelq odwrocony plus rozciaganie
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 22 Maj, 2015   

o kurde gratulacje Cycus85, widze ładnie ciśniesz ;) , zaraz mnie dogonisz w przyrostach czego Ci oczywiscie zycze :D
 
 
Kamill_tak 

Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 121
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 22 Maj, 2015   

Cycus gratulacje 16,7 w obwodzie to ładny klocek :) , ja to nie wiem co wy robicie że tak wam puchnie!. Ale to tak jak u Kadeona on tez ma tendencje od początku to obwodu pokaźnego. Jak ja startowałem z 12,5 teraz 13,2 przy nasadzie jest więcej ale po prawie 3 miesiącach treningu chce dojechać do 15 ale widzę że ciężko będzie. Jeszcze bawiłem się w wieszanie ciężarków ale nie mam dobrego uchwytu na penisa, ale dwa kg wieszałem i zajebiście penisa rozciąga robiłem tak przez 2 tygodnie w czerwcu robię pomiar zobaczymy jak i co idzie. Też czytałem, że od wieszania idzie na obwód przy nasadzie ogólnie od rozciągania powinno iść trochę na obwód!. Staram się też rozciągać po 2-3 razy dziennie, jest taka teoria że po 6 godzinach od rozciągania wszystko jakby się cofało do wcześniejszego stanu to trzeba ten proces hamować przez kolejne rozciąganie. Też coś dziwnie bo jak mi na maxa sterczy to w obwodzie mam mniej jak przy takiej erekcji na 80% też macie tak??.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 22 Maj, 2015   

Cycus85, Graty! masz potenciał na bardzo grobego penisa! jak ja) zycze jeszcze wiekszego i jedziesz z koksem pokaż na co Cie stac!.

Kamill to normalne dla czego bo penis w mniejszej erekcji jest krotrzy tak i nadmiar skory i opuchlizny zbiera sie po srodku najbardziej moj przykład penis w zwisie jest tak groby jak w zwodzie ba nawet grobszy.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Sob 23 Maj, 2015   

Dzieki panowie za cieple slowa :mrgreen:
motywuje mnie to do wiekszej pracy nad penisem, a nawet rano jak sie budze i widze wizualnie ze jest wiekszy i grubszy to dostaje takiego powera do treningu , co prawda do kadeona i zachariasza mi daleko ale waznienze idzie to w dobrym kierunku
 
 
Białas 

Dołączył: 19 Kwi 2015
Posty: 5
Skąd: rzeszow
Wysłany: Nie 24 Maj, 2015   

A u mnie Panowie chyba koniec z progresem - stanęło na 14,5 w obwodzie po całości i naciągane 17 w długości. A pod grzybem na napletku jakaś żyła się zrobiła.
Ale... w zwisie ogólnie jest 13 cm długości i 13 w obwodzie,i to akurat czuć że tak powiem w spodniach. Trochę wygląda jak sopel albo jak bomba lotnicza z IIwś. :mrgreen:

[ Dodano: Nie 24 Maj, 2015 ]
A i Panowie moje spostrzeżenia. Zaczynałem na jesieni zeszłego roku od ćwiczenia mięśni PC /kegla/ Chyba przesadziłem z nimi , bo mam wrażenie, że utrudnia mi to jelq. Mianowicie jakakolwiek większa erekcja podczas ćwiczeń, uniemożliwia mi przepompowywanie krwi w penisie. Po prostu penis jest za twardy, więc muszę to często na pół flaku robić.


Ew. jakieś sugestie?
_________________
Białas
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 24 Maj, 2015   

Białas skoro staneło z progresem to zmień coś w treningu zwieksz intensywność czy długośc treningu KOMBINUJ. Ja tez miałem przestoje i je przetwrałęm a myslałem że juz koniec i więcej sie nie da.


Wracając do mnie z dumą mogę ogłosic ze moj penis po dzisiejszym mierzeniu osiągnął 19cm!!:) po miesioncu urzywania pompki gdzie wcześniej było to 18,7cm więc 3mm przyrostu na miesiąc poszło:). Ale tu małą rozkmina dygresja tak naprawde jest wiekszy mysle że spokojnie ma 19,5cm nawet bym powiedział w granicach 20cm dla czego tak?, dla tego Panowie że jak wspominałem jestem na masie sporo się przytyło i niestety to zakrywa trzon mojego penisa palce jestem tam w stanie na 4cm włozyć tak że szacuje ze po zrzuceniu tych 6-8kg od lipca do września zyskam na długości 1cm na pewno. Tak jak już kiedys o tym pisałem czyli resumując mierzalne jest 19cm w pozycji siedzoncej na maksymalnej erekcji i penis w doł odchylony linijka przylega do kosci łonowej a nawet już sam widze że czy bym chciał czy nie chciał lekko się wciska w kośc łonową z powodu nadmiaru tłuszczyku i cały trzon po bokach jest w nim zatopiony pamietam te żyły przy trzonie teraz znikneły wniosek jeden schudne i zyskam w długosci. Obwód podam wieczorem przed treningiem bo z rana wkłądam penisa na 10min do pompki i niech odpocznie ale podejzewam że bedzie to 18cm jak zwykle to bywa obwod jest nie równy skacze od maks 19cm zaraz po treningu do 18cm przed treningiem.

Wieczorem podam dokładny wymiar obwodu. Aha zdjecia robie za miesiąc bedzie to dwa miechy używania pompki i tuz przed redukcja wiec b.dobry moment na zmierzenie ale przypuszczam że jak nadal tyje juz nie wiele zwieksze długośc ale mierzalnie linijką nie mierzalnie owszem bo skoro przybywa i brzucha wiec wydaje sie że wzrost jest powolny ale on nadal wystempuje tylko go nie widać tak na linijce natomiast wzrokowo w porownaniu do przedmiotow czy w zwisie jak najbardziej go widze i trzymajonc ten kawał miecha:). Jedno dotarło do mnie na 20cm nie poprzestane dla czego bo jak schudne bede miał tyle gdzies nawet może 20,5-21cm ale bedzie to w pozycji siedzoncej po schudnieciu a ja chce tak jak stoje pałke 20cm i nawet jak przytyje mi sie by miał w tych granicach wiec mysle że mierząc na siedzonco pociagne go od 21do22cm taki mam plan.

Zakreciłem wiem ostateczny wymiar obwodu wieczorem i podsumuje wszystko a jest b.dobrze ciesze sie z efektów wiem że jest wiekszy i z tym brzuchem zle sie czuje juz nie chodzi o penisa ale ogolnie mam miesnie a sa słabo zarysowane coz przedemna ostatni miesiac masy trzeba wytrwać i puzniej zrobie to co chce.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 24 Maj, 2015   

ej Kadeon Ty chcesz mieć największego penisa na świecie? :)
 
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 24 Maj, 2015   

Tak chce zrobic 40cm a Ty marnujesz czas za miast działać jak byś ćwiczył od czasu naszej ostatniej rozmowy i jak ćwiczyłeś juz by wpadło po 1cm i tu jak nie więcej no ale jak chcesz Twoja sprawa marnować taki potencjał.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
SpitArrow 

Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 24 Maj, 2015   

Hej, jestem nowy na forum. Jakoś od października zeszłego roku ćwiczę regularnie, zacząłem z lekko poniżej 20 cm długości i 13 cm w obwodzie a jak dzisiaj zmierzyłem wyszło bez dociskania niewiele ponad 20 cm długości i 15.5 cm w obwodzie. Głównie dlatego że nie robię żadnego rozciągania a skupiam się na pierścieniach. Wariacja około 700 dziennie. Ale nadal chcę więcej obwodu. Nie mierzyłem wcześniej żeby się nie zniechęcać, ale widzę progres i chcę więcej. Myślicie że to pora wskoczyć do akcji z pompką? Bo oczywiście żeby robić przyrosty długości zacznę go rozciągać, ale nadal chcę dogonić obwodem długość.
 
 
penis.com.pl
andropenis
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 25 Maj, 2015   

SplitArrow dziwne że w długośc nic a nic Ci nie poszło ale może to wina właśnie tego że zadnej rozgrzewki nie robiłes lub poprostu tak masz co do długości 20cm to mysle że to wystarczy i słusznie że nad obwodem pracujesz ale czy 20cm w obwodzie jest realne u Ciebie to trudno powiedzieć. Ja bym postawił sobie 17cm na początek i dązył do tego wszystko zalezy od bydowy penisa i twoich upodobań 15,5cm juz masz zrobiłeś 2,5cm co jest bardzo dobrym wynikiem i gratuluje ćwicz dalej i dojdz do tych 17cm i zobaczysz. Czy to jest dobry moment na pompke tego Ci nie powiem ale jak widzisz że masz zastoje i juz tak nie idzie i nuży zwykły trening jelq to jak najbardziej możesz sprobować masz juz wycwiczonego penisa. Rob rozgrzewke połoncz ja z jelq traktuj jelq jako forme rozgrzewki ale tylko wtedy gdy dodasz pompke i stosuj ja z głową np 100 pierscieni jelq i rob je tak jak bys chciał masować penisa i ciepło mu przekazać nastepnie 20min z pompka na niskim cisnieniu wprawki i po niej 100 jelq na rozmasowanie limfy i opuchlizny to na początek wystarczy. Pozdro!


OK A TERAZ MOJE WYMIARY PODSUMOWUJĄC:

DŁUGOŚĆ 18,9CM JEST 19cm ale linijka sie wbija troszkę wiec dam 18,9cm jest spokojnie.
OBWÓD 18,1CM, przed treningie ma zaraz i coś zaczyna sie tu dziac chyba
:).

Penis jak widać rosnie to najważniejsze ale najlepsze przedemna za miesiąc pomiar z fotkami i zaczynam redukcje jak odsłonie brzuch i penisa wtedy długość powinna jak szalona skoczyć wiem że tak bedzie Panowie.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
SpitArrow 

Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 25 Maj, 2015   

Ani rozgrzewki, ani rozciągania nie robiłem. A pierścienie to na 100% erekcji, właśnie w obwód celowałem. Dzisiaj jeszcze odpuszczam rozciąganie. I to nie tak, że nie widzę postępów. Po jakimś czasie, ale są. Jestem na etapie gdzie mam treningi zaplanowane na przynajmniej najbliższe półtora roku, a rozpatrywanie pompki to dla mnie kwestia poboczna. Coś dla zmaksymalizowania efektów. Bo widziałem dużo osób które zwykłą pompką się bawi i ma z tego niezłe efekty. A tym bardziej że ćwiczą na tyle długo że te efekty zostają na zawsze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group