Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jelq moje efekty Ćwiczeń
Autor Wiadomość
Stefanek123 

Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 61
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 26 Kwi, 2015   

Ja niestety już 2 dni przerwy,zakończenie roku i 2dniowy melanż wciągnął zbyt mocno ;p
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 26 Kwi, 2015   

Panowie z czystym sumieniem mogę powiedzieć że pompka naprawdę się sprawdza i słowa Nosferatisa by zrobić na początek wprawki na małym ciśnieniu tak tez zrobiłem.

Pierwszy tydzień wprawki czyli 150 pierścieni jelq i na 20 min w pompce małe ciśnienie i 150 pierścieni jelq. Wymiary penisa po wyjęciu z pompki uwaga to wymiary z opuchlizną obwod to 18cm a długość 18,7cm.

Od wczoraj drugi tydzień 150 pierścieni jelq 30 min pompki i 150 pierścieni. Wymiary po wyjęciu z pompki obwód 18,4cm długość 19cm!.

Małą wskazówka w czasie edgingu podgrzewam pompkę termoforem i owijam w koc kończe edging i wkładam penisa w ciepłą tube co wpływa na jego większe rozciągniecie w tubie pompki która to oddaje ciepło penisowi.

Specjalnie napisałem wymiary po wyjęciu z pompki by pokazać że czas i lekkie zwiększenie ciśnienia wpływa coraz mocniej a efekt powiększenia w połączeniu z pierścieniami jelq gra to wyśmienicie jelq ma za zadanie doprowadzić jak najwięcej krwi a pompka sprawia że penis coraz mocniej puchnie a tym samym się rozciąga i powiększa. Mowie wam ten widok penisa po wyciągnięciu z pompki zajebisty kawał mięsa i nadaje się do seksu spokojnie jedyne defekt estetyczny spuchnięty napletek po tych 30 min ale ustępuje to w ciągu kilku godzi wymiary z opuchlizna nie spadają poniżej 17,7cm obwodu i 18,7cm długości długość jest stałą i zawsze jest 18,7cm w tej chwili nawet powiem że więcej.

Wymiary przed nierozpoczęciem używania pompki to było 18,6cm długość a obwód 17,3cm po kilku dniach przerwy bez opuchlizny wiec już widać tendencje wzrostowa mojego penisa.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 26 Kwi, 2015   

Kadeon dobrze ci wkladasz tylko do pompki i trzymiesz :) tez mialem okres zanim wpadlem na to forum, ze chcialem kupic pompke ta bathmate ale jakos zwatpilem bo podobno pogarsza to erekcje ze penis bez pompki sie tak nie pobudza jak to jest u ciebie ? Chociaz raczej za krotko stosujesz zebyc sie mogl wypowiedziec
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
uniqat 

Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2015   

Wiem, ze to temat o powiekszaniu, ale chciałbym was zapytać co myślicie o prostowaniu penisa metodami typu curved jelq, odginanie w strone przeciwną do skrzywienia? Myslicie, ze prostowanie penisa "recznie" jest możliwe? Jest tu ktoś kto tego dokonał? Nie mam jakiegoś wielkiego skrzywienia, ale jak go trzymam w ręce i czuje "metalowy pręt" (mam bardzo mocne erekcje) skrzywiony w lewo jak banan to wk... mnie to bardziej niż to, ze mam tylko 15-15,5 cm długosci. Może zna ktoś jakieś inne skuteczne metody prostowania penisa? Oczywiście oprócz operacji bo to nie wchodzi w gre :P
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2015   

Widze ze temat rozwinol sie na tyle ze coraz wiecej technik sie pojawia jak cwiczyc w sumie i dobrze choc moim zdaniem najprostrze metody sa najlepsze co pokazuje kadeon jak cwiczyl i do jakich wynikow doszedl nie neguje innego podejscia ale tez nie ma comza duzo kombinowac imcwiczyc swoje
ja dalej cwicze ponstaremu i efekty sa jak sie zatrzymam wtedy bede myslal co dalej :mrgreen:
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2015   

Heretyk napisał/a:
Kadeon dobrze ci wkladasz tylko do pompki i trzymiesz :) tez mialem okres zanim wpadlem na to forum, ze chcialem kupic pompke ta bathmate ale jakos zwatpilem bo podobno pogarsza to erekcje ze penis bez pompki sie tak nie pobudza jak to jest u ciebie ? Chociaz raczej za krotko stosujesz zebyc sie mogl wypowiedziec


Nie wiem u mnie nic takiego nie występuje erekcje as jakie były ja słyszałem tez że od jelq erekcja sie pogarsza ja widać ćwicze jelq ju z długo i erekcje mocniejsza mam więc sam widzisz.

DziękiCycus85 jak dla mnie najprostsze metody najlepsze i to działa ale czasem trzeba spróbować kilku metod i co działa najlepiej na każdego innego.

A oto mój penis w i po wyjęciu z pompki w rożnym stadium wzwodu od zwisu po 85% maksa.


W pompce:


Po wyjęciu z pompki obwód w granicach 18,5cm lol!.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2015   

Swietnie to wyglada kadeon, widac duzy potencjal jest w twoim penisie , taki widok mnie motywuje jak cholera choc pewnie nie uzyskamnaz takich efektow to mimo to walczymy daleuj hehe
 
 
fiut69 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 132
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2015   

Isana body milkolive - to mleczko rzeczywiście jest rozgrzewające?

Kadeon a co to za pompkę używasz? I czy jest droga? Ta uszczelka jest dołączona?
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2015   

Cycus85 napisał/a:
Swietnie to wyglada kadeon, widac duzy potencjal jest w twoim penisie , taki widok mnie motywuje jak cholera choc pewnie nie uzyskamnaz takich efektow to mimo to walczymy daleuj hehe



Dzięki własnie o to mi chodziło by dodać motywacji innym i pokazać że ciężką praca można coś zdziałać i w tym temacie:).

[ Dodano: Wto 28 Kwi, 2015 ]
fiut69 napisał/a:
Isana body milkolive - to mleczko rzeczywiście jest rozgrzewające?

Kadeon a co to za pompkę używasz? I czy jest droga? Ta uszczelka jest dołączona?


Tak rozgrzewa ja mieszam z oliwka i masuje penisa przy robieniu jelq.

Pompka to magnum pump masz ja na pierwszej stronie penis.com.pl w okienku po lewej stronie z innymi się wyświetla kosztuje 150 zł z przesyłką 165 zeta i dla tego tylko bo to pożadny aparat ssący metalowy a nie zabawka plastikowa za 50 zeta ci sie rozwali w tydz. Uszczelki mam własnie z innej pompki za grosze co sie rozje... w kilka dni i własnie to jedyny minus magnum pump że nie ma dobrych uszczelek te w zestawie sa za cienkie ale możesz bez problemu za parę złoty rożne na allegro dokupić jak poszukasz dobrz
e.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
fiut69 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 132
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 29 Kwi, 2015   

Dzięki KAdeon, cóż jeśli chodzi o mnie ostatnio rzadko ćwiczę jelq, pompki w ogóle nie używam (problem z prywatnością i wyciszeniem) ale zauważyłem że jak nie ćwicze jelq jednak efekt się utrzymuje 14cm (lekko naciągane w obwodzie), po za tym spoko
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sro 29 Kwi, 2015   

Spoko ale jak coś chcesz osiągnąc w tym temacie muśisz summienie i wytrwale ćwiczyć lub używać pompki albo zaostosować połonczenie tych metod jak ja:). Pamietasz jak pisalismy że wczesniej efekty nie były zadowalajonce dla tego że żle ćwiczyłem metodom prob i błendów znalazłem sposob na swojego penisa:).
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Stefanek123 

Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 61
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 29 Kwi, 2015   

Póki co mały wygląda tak,08 robie pomiar,mam nadzieje,że choć 1mm skoczy w górę bądź w szerz ;p

 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 30 Kwi, 2015   

Kolejny cel osiągnięty dziś na linijce pokazało 17,5 cm przed treningiem ;D !!! Nowym, celem jest 18 cm ;)
  
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 30 Kwi, 2015   

Zachariasz dalej rozciaganie samo ? Ja mojego katuje 2s jelq po takich 750 pierscieniach jest ogromna roznica :mrgreen:
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Czw 30 Kwi, 2015   

Zachariasz napisał/a:
Kolejny cel osiągnięty dziś na linijce pokazało 17,5 cm przed treningiem ;D !!! Nowy, celem jest 18 cm ;)



GRATULACJE Ty jeszcze trochę to i mnie dościgniesz:P.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group