Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wielkość pomocy!!!
Autor Wiadomość
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2015   

Cytat:
Nodobra to przyjmuje około 14 cm. Mam pytanie czy przy tej mierze ktoś miał problem z klasycznymi pozycjami


Rozumiem, że chodzi Ci o pozycję klasyczną i jej pochodne ? To nie ma problemu a mam jeszcze troszkę mniej niż Ty.


Cytat:
Czy taki rozmiar może utrudniać czy raczej nie powinien większości pozycji?


Nie powinien. Choć to kwestia indywidualna.

Cytat:
ie pytam bo nie wiem tylko z Waszych doświadczeń bo u mnie (nie wiem czy przez tłuszcz czy przez długość) jest to utrudnione :(


Od samej długości penisa raczej nie w tym przypadku. Od gabarytów po części jest zależne. Do tego kwestia gustu itp. Dla jednych dana pozycja jest bardzo dobra dla innych już nie bo np nie wygodna itp. Zależy też od partnerki. Ja np z jedną nie mogłem zbytnio stosować pozycji na pagony tak zwanej a z inną bez problemu wychodziło. Musisz eksperymentować. Dobierać takie, w której Ci najlepiej i Twojej partnerce. Wiadomo każdy ma tam jakieś swoje ulubione.
 
 
Trałma 

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2015   

uspokoiłeś mnie trochę ;) Czyli faktycznie szukanie problemu na siłę i to tylko w głowie.
Dzięki wielkie za odpowiedzi. Gdyby ktoś chciał się jeszcze wypowiedzieć to czekam ;)
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2015   

Dokładnie szukanie problemu na siłę.

Warto jednak walczyć z otyłością. Nie po to aby przyrodzenie wyglądało pokażnie ale aby w dobrze działało przez długie . Jak wiadomo otyłość niezbyt korzystnie wpływa na układ krążenia. Miażdżyca, potencjalna cukrzyca itp a to wróży spore problemy w seksie. Tak więc trzeba dbać o zdrowie. Oczywiście odchudzanie z głową.
 
 
penis.com.pl
bathmate
Trałma 

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2015   

No właśnie tak też myślę a z racji tego, że jakieś tam problemy już mam... nie zawsze no ale jednak. Dlatego postanowiłem raz na zawsze wygrać mam nadzieję, że mi się uda i wytrwam.
 
 
chomik875 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Lis 2014
Posty: 32
Skąd: dolny śląsk
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2015   

Nie warto jeść chudo, ponieważ tłuszcz, tak samo jak cukier jest paliwem dla organizmu.
Jednakże cukier jest dużo gorszym paliwem, ponieważ powoduje otyłość, raka, nadciśnienie i wiele innych chorób degeneracyjnych.
Zauważyliście, że u plemion masajskich, które żywią się mlekiem pełnotłustym i mięsem, nie ma chorób serca i raka?
Coś Wam to mówi? To wszystko wina cukru, ponieważ podwyższa on poziom insuliny we krwi i chcemy przez to jeść jeszcze i jeszcze. Dieta wysoko tłuszczowa jest najlepsza dla organizmu człowieka. Człowiek duże ilości węglowodanów zaczął spożywać kilkanaście tysięcy lat temu i wtedy pojawiły się wszystkie choroby degeneracyjne. Wcześniej człowiek nie jadł tyle roślin i problemów nie było.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group