Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     nosicie zsuniety napletek
Autor Wiadomość
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Sro 03 Kwi, 2013   

heh, zawsze tak jest - kto ma kręcone włosy chciałby mieć proste, a kto ma proste, chciałby mieć kręcone. Z napletkami jest tak samo (jak widać) - kto go ma, uważa, że bez niego jest lepiej, a kto go nie ma, to zazdrości tym, co go mają. A jak jest w końcu? Czy jest jakaś jednoznaczna recepta?

Pozdrawiam
_________________
janek
 
 
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Sro 03 Kwi, 2013   

sayeds napisał/a:
Zazdroszcze panowie napletków bo ja jestem obrzezany i wędzidełko też mam usunięte...

I widzisz, a ja bardziej zazdroszczę Tobie że nie masz ;)
 
 
Gorryl
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Kwi, 2013   

choćby po to, żeby ćwiczyć kutasa, żeby potem mieć własnie dłuższe stosunki planowałem chodzić bez napletka, ale w obecnym stanie, gdzie ograniczam masturbację jest to tylko dodatkowym obciążeniem. Ciągłe drażnienie główki sprawia, że cały czas myślę o swoim penisie i jest on w połwzwodzie, w dodatku cały czas leje ejakulatem, tak więc to średnie rozwiązanie dla napalonych. Musze poczekać aż mi minie syndrom "odstawienia" (o ile w ogóle to minie) :D
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
olszesaa 

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 102
Skąd: Ciechanów
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

napletek po to mam żeby chronił żołądź i dlatego chodzę z zaciągniętym :P
 
 
sikora92 

Wiek: 31
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 198
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

ja kiedyś próbowałem chodzić ze ściągniętym ale było mi nie wygodnie więc mam naciągnięty na żołądź :)
_________________
sikora92
 
 
maje 

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 134
Skąd: Jawor
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Chodzenie ze ściągniętym napletem ma 2 zalety: nic się pod nim nie gromadzi i nie śmierdzi po całym dniu. Dla mnie to istotne, bo nie mam w zwyczaju myć kutasa po każdym sikaniu. Druga to fakt, że cały czas się o nim pamięta, można sobie np. siedząc gdzieś dyskretnie masować czy uciskać żołądź przez spodnie. Oczywiście z wyczuciem, żeby się nie zlać. Z drugiej strony lubię zapach kutasa, zwłaszcza jakiś czas po spuście, z resztkami spermy, ale jak się przebywa z ludźmi to raczej trzeba dbać o higienę.
 
 
 
olszesaa 

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 102
Skąd: Ciechanów
Wysłany: Czw 20 Cze, 2013   

jak chodzicie z suniętym to nie lepiej obrzezać się?
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 21 Cze, 2013   

No właśnie
_________________
janek
 
 
ediwonder 

Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 16 Lut, 2015   

sikor17 napisał/a:
sayeds napisał/a:
Zazdroszcze panowie napletków bo ja jestem obrzezany i wędzidełko też mam usunięte...

I widzisz, a ja bardziej zazdroszczę Tobie że nie masz ;)


Zazdrościsz, bo nie wiesz co się dzieje po usunięciu napletka. Kiedyś poczytałem sobie na ten temat i naprawdę podziękuję.

Ogólnie zsunięty napletek w nieluźnej bieliźnie po jakimś czasie skutkuje podrażnieniem ujścia cewki moczowej. Osobiście mam dość po godzinie.

Ktoś napisał, że zapach jest znośny wieczorem, kiedy chodzi z zsuniętym napletkiem. Ludzie, mamy 21 wiek i prawie wszędzie jest dostęp do bieżącej wody, a do tego zlew zwykle jest na odpowiedniej wysokości. Co za problem nie chować Wacława po sikaniu tylko opłukać wodą?
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Sro 08 Kwi, 2015   

Ten co ma napletek nigdy nie pozna tego, co niesie ze sobą jego uzunięcie. A kto nie ma go od dzieciństwa, nie wie jakie odczucia są, gdy sie go ma. Więc kazdy ma swoją rację i nie próbujmy na siłe kogoś przekonać do swoich poglądów. ja swoje wiem i tyle. Mogę co najwyżej opisac swoje odczucia i je skomentować ze swojego punktu widzenia. ta dyskusja jest podobna do dyskusji co ważniejsze - kura czy jajo.

Pozdrawiam !
_________________
janek
 
 
fifinow88 

Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 08 Kwi, 2015   

jan_kaz, dobrze gadasz, polać Ci!
_________________
Życie jest jak taniec transwestyty - wszystko pięknie i nagle ch....j.
 
 
 
Minor 

Wiek: 29
Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 2
Skąd: Sz-n
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2015   

Ja chodze z nasunietym i jest git ;) kiedys sprobowalem bez, ale strasznie to bylo irytujace, jak zoladz sie ocierala caly czas o cos
 
 
obrzezany1 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Cze 2015
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 21 Cze, 2015   

Przed obrzezaniem chodziłem kilka lat z odsłoniętą celowo żołędzią, szybko się zahartowała
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
PPP13 

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 35
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 26 Cze, 2015   

Czy ja wiem... jak chodzę normalnie to mam nasunięty zdejmuję zazwyczaj tylko wtedy, kiedy jestem nagi :p no i jak mi stanie to się sam zdejmuje. Ja tam nie chcę żeby mi się główka obcierała o gacie.
 
 
uki21 

Wiek: 30
Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 49
Skąd: Warszawa - Radom
Wysłany: Pon 14 Mar, 2016   

Jak dla mnie jest to niekomfortowe, takie obcieranie o bieliznę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group