Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Cos dziwnego?
Autor Wiadomość
noddy

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 115
Wysłany: Nie 25 Cze, 2006   Cos dziwnego?

Witam. Od jakiegoś czasu (ok.4 miesiecy) na grzybku pojawily mi sie czerwone kropeczki. Nie odbywałem zadnego stosunku jeszcze, ale obawiam sie ze to od masturbacji, a moze to poprostu dojrzewanie? (mam 16 lat a moj okrest dorastania jest bardzo pozny) Na napletku mam takie chrostki wielkosci maku przypominające gęsią skorke (to normalne)??????????. Prosze o pomoc bo sie wstydze pojsc do lekarza :|
 
 
stasia

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 10
Wysłany: Nie 30 Lip, 2006   

Ja osobiscie radze isc do lekarza bo to moze byc cos powaznego :!:
 
 
noddy

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 115
Wysłany: Sro 02 Sie, 2006   

a wiesz co? zapomnialem o nich bo juz ich nie widze wogole ;p chyba zniknely :) i nie straszcie mnie ludzie lekarzami :) hildegrant jak powie ze trzeba isc to pojde :) wiem ze on dobry specjalista i zna sie na temacie ;)
 
 
penis.com.pl
andropenis
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Czw 03 Sie, 2006   

nie przesadzajmy...specjalista chorob skory nie jestem i nie bede raczej...wypowiadajac sie w kwestii zmian skornych korzystam raczej z ogolnej wiedzy medycznej i swoich zainteresowan...specjalizuje sie w zupelnie innej dzidzinie nauk medycznych :wink:
 
 
noddy

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 115
Wysłany: Czw 03 Sie, 2006   

hehehe ;) chodzilo mi raczej o ogolna taka wiedze (nie lekarska) na temat jakichs chorob penisa :D poprostu widze ze masz w tym fach i wiem do kogo sie zwrocic o pomoc :D ;) dzieki
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Czw 03 Sie, 2006   

odp. masz na privie i uszanuj to co napisalem, i zachowaj dla siebie :wink:
 
 
noddy

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 115
Wysłany: Czw 03 Sie, 2006   

:) zachowam napewno :) i dobrze ze jest tu ktos taki :) pozdrawiam :) ide chyba spac bo juz 4 rolf :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group