Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jelq moje efekty Ćwiczeń
Autor Wiadomość
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 20 Mar, 2015   

Napier....... a nie mówić że boli coś mnie też czasem bolą dziś nawet za ostro ćwiczyłem znow:p i żyłka w cewce moczowej przy wyjściu pękła i krew poleciała myślicie że przerwałem trening nie kur..... dokończyłem bo penis i tak się prężył jak maczuga i się prosił.

Sam siebie zmotywowałem przeglądając stare fotki penis adekwatnie jest większy i mocniejszy a będzie jeszcze WIĘKSZY! TYLKO TRZEBA NAPIERD....!.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Kamill_tak 

Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 121
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 20 Mar, 2015   

Ja sobie robię po dwóch tygodniach ciągłych treningów dwa dni przerwy, penis widać już ma dość i żyłki też przebarwienia łapią niech się wszystko zagoi i wzmocni i przygotuje do bardziej intensywnych treningów. Ale będę robił rozciąganie przez te dwa dni bez jelqingu. Łapanie przy nasadzie i ciągnięcie na wszystkie strony i przetrzymywanie. Bo tak naprawdę jelqing to daje na obwód, i wiadomo że jak się ciągnie mocno i doi kutasa to też daje na długość. Ale na długość same ćwiczenia rozciągające są dobre, jeszcze jak bym sobie coś wymyślił do zakładania jakiegoś ciężaru na penisa to by można tak było go przez kilka godzin wyciągać. Na długość to chodzi żeby go wyciągnąć bardziej z nas prawda?. Widać też po kadeonie że mu zajebiście poszło od jelqingu na obwód już pewnie ponad 3cm przez kilka miesięcy ćwiczeń, bo jelqiing robi dobrze i ostro. Ale na długość tak bardzo mu jeszcze nie poszło.
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 20 Mar, 2015   

Zaraz Ci powiem dł z 16,7 na 18,6cm w tej chwili coś takiego jest a ob z 16,1 na 17,8 cm czyli dł o 1,9cm a ob mniej czyli o 1,7cm. Tak własnie chodzi by go wyciągnąć bardziej i b.doby pomysł z tym jelq i w czasie przerwy robienie rozciągania popieram. Przypomnę o oliwce i o dobrej rozgrzewce nie musi to być edging ale staraj sie np masować penisa przez 10 min zobaczysz jak go rozgrzejesz oliwka odwala kawał dobrej roboty teraz wiem że jak bym jej od początku stosował miałbym lepsze efekty.

I co do mojej dł sam widzisz na fotkach że względem dł penis jest bardzo groby te 7mm obwodu mniej jedynie wiec tej długości tak nie widać przy tak grubym penisie ale serio wole miedz takiego grubego naprawdę super jest go trzymać w łapie a jeszcze lepiej w szparce:d.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penis.com.pl
bathmate
Kamill_tak 

Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 121
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 20 Mar, 2015   

Powiem Ci że zazdroszczę Ci tego na jakim etapie jesteś z treningiem, i tych rezultatów. Przecież jak Ty go zasadzisz w cipkę to ją wypełni po brzegi i jeszcze trochę. A potem jak poczuje jak wchodzi i głębiej i głębiej to będzie w szoku:). Taki obwód to rzadkość, ja chce dobić chociaż z obwodem na mocne 14cm. Ale pomiary zacznę jakieś robić za dwa miechy. Chyba że zobaczę, że w oczach rośnie :) .
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 20 Mar, 2015   

Oj tam nie zazdrości tylko ćwicz a efekty będą.

Dobijesz obwód i nawet do 15cm jak będziesz chciał i włożysz w to swój czas i wysiłek.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
masxxl 

Dołączył: 09 Lip 2014
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 24 Mar, 2015   

podsumowując nie ma żadnych skutecznych suplementów na powiększanie, jedyne skuteczne metody to pompka ćwiczenia i operacja czy nie myle sie?
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sro 25 Mar, 2015   

masxxl ja nie wierzy w te magiczne suplementy a to dla tego że ćwicząc jelq lub stosując pompkę ile trzeba się namęczyć i na starać by coś sobie wypracować jak na dwa mies przybędzie 0,5cm po tak intensywnych treningach to jakim cudem branie magicznych tabletek czy supli zrobi lepszą robotę?.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
masxxl 

Dołączył: 09 Lip 2014
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 25 Mar, 2015   

W sumie masz rację.

A ile ty czasu już ćwiczysz? ile miesięcy dokładnie?

[ Dodano: Sro 25 Mar, 2015 ]
Teraz moje wymiary długość 14 i grubość 13, jak myślisz kadeon czy po roku sumiennych ćwiczeń mozliwe jest zyskać 3cm na gługości i 3 cm na grubości?

cały czas odwrócony jelq
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sro 25 Mar, 2015   

masxxl nie bez powodu prowadzę na pierwszej stronie dziennik.

Zależy od danego człowieka rożnie z tym jest ale to jest możliwe i ja jestem na dobrej drodze by zrobić 3cm dł w ciągu roku.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
masxxl 

Dołączył: 09 Lip 2014
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 25 Mar, 2015   

a ile miesięcy juz ćwiczysz?
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro 25 Mar, 2015   

Jak podajecie swoje wymiary to mierzycie od kości łonowej ? Czyli uwzględniając trochę tłuszczyku.
 
 
masxxl 

Dołączył: 09 Lip 2014
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 25 Mar, 2015   

raczej z uwzględnieniem tłuszczu bo to inaczej bez sensu, oszukujesz sam siebie. liczy się to co wystaje.
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Czw 26 Mar, 2015   

Od kości łonowej.

[ Dodano: Czw 26 Mar, 2015 ]
Tak dla motywacji fotka z pilotem od tv pilot ma prawie 19cm oczywiście z boku przystawiony w celach porównawczo prezentacyjnych.

_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 28 Mar, 2015   

2 miesiąc za mną
Długość 16 cm c:
Grubość solidne 13,6 waha się między 13,7-13,8
W dwa miechy 0,5 cm na długość c: myślę że głównie na długość poszło bo często robiłem po 100 powtórzeń na serię a te osostatnie 40 powtórzeń to już taki prawie flak więc go ciąglem do ziemi na chama ciąglem. Teraz już mu nie dam litości będzie napierdalanie :D pozdro dobrze jest :mrgreen:
 
 
lassadiarra 

Wiek: 107
Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 34
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Mar, 2015   

Heretyk dobre efekty :) ile powtórzeń dziennie robisz ?? zwykły jelq czy równiez odwrotny stosujesz ??:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group