Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jelq moje efekty Ćwiczeń
Autor Wiadomość
patataj 

Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 70
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 03 Mar, 2015   

Dzis zaczynam trening, powiem wam tak szczerze że od 8 dni mi nawet nie stanął. Sam nie wiem czy robic to na czas tak 25 minut czy liczyć pierscienie.
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 03 Mar, 2015   

Lepiej licz jak trening bedzie zajmował Ci powyżej 40 minut to wtedy na czas wal
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Wto 03 Mar, 2015   

patataj napisał/a:
Dzis zaczynam trening, powiem wam tak szczerze że od 8 dni mi nawet nie stanął. Sam nie wiem czy robic to na czas tak 25 minut czy liczyć pierscienie.


Słuchaj jak wolisz masz dwie drogi jedna taka że robisz na czas zaczynasz tam od hmm 15 min i zwiększasz co tydz dwa o te 5min i do ilu chcesz ja robię max do 40 min. Lub druga droga taka że zaczynasz daj my na to od 200 pierscieni i dodajesz po 50 co tydzień. Ja tam na maksa robiłem 750 pierscieni co dawało 37min teraz robie ze 600 i jest to nie całe 30 min coś takiego. Więc jak Ci wygodniej i nikt nie zabrania Ci wiecej robic np 100 pierscieni jak masz czas ja robie aktualnie 600 i z czasem dobije może do 800 teraz skupiam się na intensywności treningu głownie.

[ Dodano: Nie 08 Mar, 2015 ]
Jutro zamieszczę fotki z pomiarów zrobił bym to dziś ale pamięci mi brakło na karcie hahaha i zrobiłem fotki z długości penisa ale z obwodu zrobie jutro z samego rana i zamieszczę wszystkie razem. Ale już teraz mogę powiedzieć mój penis ma solidne 18.5cm dł:).
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penis.com.pl
viamax
patataj 

Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 70
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 08 Mar, 2015   

No nic, tak naprawde dopiero dziś wziąłem sie za trening, bo jakos nie mogłem sie po tym wszystkim pozbierać, ale mówi sie trudno, zyje sie dalej.
Bede robił na ilość, a konkretnie 300 pierścieni. I raczej nie mniej i nie wiecej, tak 6 razy w tygodniu.
Aha po dzisiejszych 300 dokładnych pierścieniach - fiut był fioletowy, robiłem tak na erekcji 60%
Koksów brał nie bede- ten etap mam za sobą.
Suple - tak, jak najbardziej.
Jutro startuje z 6 bromo - 150 mg dziennie przez 30 dni, a po skończeniu tego biorę hypermaxa też przez 30 dni (zawiera arimastane i jakies ziółka).
Wiem że może by było lepiej pociągnac jeden suplement przez 8 tygodni, przerwa a później drugi, ale mam tylko 1 puche każdego to bede brał tak jak napisałem
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Pon 09 Mar, 2015   

patataj napisał/a:
No nic, tak naprawde dopiero dziś wziąłem sie za trening, bo jakos nie mogłem sie po tym wszystkim pozbierać, ale mówi sie trudno, zyje sie dalej.
Bede robił na ilość, a konkretnie 300 pierścieni. I raczej nie mniej i nie wiecej, tak 6 razy w tygodniu.
Aha po dzisiejszych 300 dokładnych pierścieniach - fiut był fioletowy, robiłem tak na erekcji 60%
Koksów brał nie bede- ten etap mam za sobą.
Suple - tak, jak najbardziej.
Jutro startuje z 6 bromo - 150 mg dziennie przez 30 dni, a po skończeniu tego biorę hypermaxa też przez 30 dni (zawiera arimastane i jakies ziółka).
Wiem że może by było lepiej pociągnac jeden suplement przez 8 tygodni, przerwa a później drugi, ale mam tylko 1 puche każdego to bede brał tak jak napisałem


To ze jest fioletowy to skutek wiekszej ilosci krwi ktora naplynela do penisa, choc moze tez dojsc ze za mocno go sciskales, penis jeszcze nie jest przyzwyczajony wiec rob z glowa.

A co do mnie z przykroscia inforumuje ze musialem przerwac trening, juz od miesiaca nie cwicze w skutek kontuzji ktora nabawilem sie na silowni, dostalem silne zapalenie rwy kulszowej nie moge wykonywac prostych czynnosci wiec musze uzbroic sie w cierpliwosc, i tak z racja ze bardzo sie roztylem dlugosc penisa mi spadla ponizej 15cm a obwod mniej wiecej zostal na 14,5 ale sie nie poddam :mrgreen:
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 09 Mar, 2015   

No to trzeba Was zmotywować:).

Wreszcie zrobiłem zdjęcia z pomiaru. Powiem tak Panowie ja też te ostatnie dwa miesiące miałem rożne przygody z penisem a to krwiak mi wyskoczył a to ranka pod naplatkiem i musiałem delikatniej ćwiczyć a to nie dawno 2tyg temu miałem ostrą grypę żałondkową i prawie tydz nie ćwiczyłem nie byłem w stanie bo jak jak tu gorączka dojść ostra przez 4 dni a kolejne kilka zacząłem coś wiecej jesc i nie było szans na dobra erekcje. Jedno mi to pokazało że wprawki i okres przygotowawczy musi być po tygodniu przerwy musiałem stopniowo zwiększać ilość od 300 pierścieni zaczynałem i co dwa dni 100 dodałem i to delikatnie jeszcze robiłem bo penis bolał i robiły sie wspomniane krwiaki. Ale koniec końców penis odzyskał dawną formę treningowa i teraz mogę poszaleć choć nigdy na maksa nie ćwicze bo wcześniej miałem wspomniane problemy tak że daje jakies 85% z maksa intensywności i na niej sie skupiam i robie dokłądnie po 600 pierścieni obecnie.

Dobra a teraz pomiary długość tu jestem zadowolony mimo przerw i przestojów jak sami zobaczycie jest solidne 18,5cm długosći, obwód to 17,5cm i tu trochę dziwna sprawa bo było juz 18 cm ale już wiem dla czego to spadło poprostu wczesniej zawsze pośrodku miałem taka opuchlizne penis jak kuleczka wyglondał do tego żle robiłem mierząc penisa w obwodzie na 50% wzwodu czy mniej co zawsze dawało te kilka mm bo przy opuchliznie i grubym penisie zawsze na środku przynajmniej u mnie zbiera się najwięcej skory. Teraz tej opuchlizny nie mam obwód jak by się ustabilizował i mierzony penis na około od 70 do 90% wzwodu ma 17,5cm ob. Teraz pytanie czy uda mi się jeszcze więcej wycisnąć, tego nie wiem bo skacze też trochę ten obwod i jest od 17,4 cm do 17,8cm na zdjęciu jest 17,5cm wiec sami widzicie i to na dzień dzisiejszy przyjmuje jako średnią i bede sprawdzał czy moj penis osiagnoł maksa w obwodzie ale wydaj mi się że do 18cm ob dobije z czasem. Najważniejsze że długość idzie do przodu ob juz mam zajebisty i tak teraz tylko to utrwalić a o to fotki:).




Cycus85 wspułczuje tej rwy kulszowej ja miałem to holerstwo 3x w zyciu raz trzymało mnie 2 tyg wcale ci się nie dziwie pamietam jak przez ten czas nawet bałem się głęboko oddychać by nie zabolało. To jest najgorsze co może być o prowadzeniu auta mogłem pmażyć bo jak mnie zabolało to rzucałem sie dosłownie ja miałem barkową prz.....eje dosłownie. Moge Ci doradzić choć wiesz penie trzymaj to w cieple i maści rozgrzewające ew masaże jak dasz rade pomagają.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Bills48 

Wiek: 37
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 63
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pon 09 Mar, 2015   

45
  
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 09 Mar, 2015   

Tak dokładnie od samego początku tak wykonuje pomiary i tego się trzymam i staram się nie wbijać linijki w ciało a pomiar z boku to będzie gdzieś 19,5cm ja nie więcej. No i muszę go tak trzymać jedną ręką a drugom aparat bo inaczej się nie da zdjęcia zrobić wiesz ile sie męczyłem by zrobić te fotki z 20 min jak nic. A czemu pytasz?.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
  
 
 
karol212 

Wiek: 31
Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 09 Mar, 2015   

Kadeon czy mógłbyś tak w skrócie napisać z jakich wymiarów zaczynałeś i po kolei np. pierwszy miesiać ile przybyło mm, ile w drugim itd.
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 09 Mar, 2015   

Chyba jesteś tu nowy kliknij na 1 stronę i tam masz szczegółowy poradnik i opisy ze zdjęciami od ilu zaczynałem są fotki.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
karol212 

Wiek: 31
Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 09 Mar, 2015   

Nie jestem nowy po prostu nie widziałem że aktualizujesz wszystko na pierwszej stronie, myślałem że poprostu dodajesz nowe posty, sam ćwicze już dość długo ale od miesiąca lepiej się przykładam i na początku kwietnia podam wyniki
 
 
Bills48 

Wiek: 37
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 63
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pon 09 Mar, 2015   

45
  
 
 
patataj 

Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 70
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 09 Mar, 2015   

Kadeon a jak to teraz robisz, chodzi mi mniej więcej na ilu procentach erekcjio wykonujesz trening, bo domyślam się że stawaiasz go i tak na poczatku na 100% .
I wraz z ilościa powtórzeń Ci zaczuyna opadać. To tak do ilu procent erekcjii robisz żeby go postawić znów. Oraz ile wykonujesz tak średnio powtórzeń w serii zanim go postawisz znów.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Pon 09 Mar, 2015   

Kadeon, nie żebym się dowalał, ale według mnie jesteś typowym przykładem, jak nie powinno się mierzyć penisa, bo potem na różnych forach, i ankietach , wychodzi ,że wszyscy mają penisy po 17, czy 18 cm.
Ewidentnie widać, że mierzysz na siedząco, linijka leży z 2 centymetry na wzgórku łonowym, do tego penis przyciśnięty do linijki, to wszystko bardzo zawyża pomiar.
Zrobiłem eksperyment , i powiem ci ,że mój penis ma 14,5 -15 cm, ale jak zmierzyłem sobie , tak jak jest to pokazane na twoich zdjęciach , to wyszło mi ,że mój penis ma 16,5-17 cm, a to nieprawda.
Jakbyś brał udział w badaniach lekarskich, w których dokonuje się pomiaru penisa , to jestem przekonany, że więcej jak 17 cm by ci nie wyszło, a może jeszcze mniej.
Dla mnie, to jest typowy przykład, że te wszystkie ankiety nie maja sensu , bo jest wielu, którzy mierzą sobie tak jak Kadeon , albo nawet jeszcze bardziej sobie zawyżają, to co mają w spodniach.
 
 
newuser3 

Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 55
Skąd: gdfg
Wysłany: Pon 09 Mar, 2015   

Kadeon kilka pytań:
- jak radzisz sobie z zapachem oliwki? przy tak czestym uzywaniu pewnie czuc od Ciebie ja mimo wielu prysznicy itd.
- jak czasowo dajesz rade? pochlania to pewnie mase czasu?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group