Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy jest dla mnie jakiś ratunek?
Autor Wiadomość
ProStefan 

Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 03 Lut, 2015   Czy jest dla mnie jakiś ratunek?

Od razu odpowiadam, nie nie interesowałem się w tym wcześniej, co było wielkim błędem

Mam 30 lat i jestem prawiczkiem.
Nie współżyłem nigdy bo mój penis ma 8cm w wzwodzie i ok. 10cm w obwodzie.
Przez to własnie z nikim się nie umawiam i nie uprawiam seksu.
Co nie powiem coraz bardziej negatywnie działa na moją psychikę :(
Dopowiem że jestem bardzo otyły, co akurat nie przeszkadza w zawieraniu znajomości z kobietami bo jestem dosyć rozrywkowy.
Jednak nie dopuszczam do sytuacji intymnych kończąc wcześniej znajomości.

Czy w moim wieku istnieją po za "cudownymi" tabletkami inne kuracje? Np: hormonalne?
Nie ukrywam nie wiem ile dam rade jeszcze znieść to uczucie kiedy tak bardzo się chce a nie można.

Dopowiem jeszcze że jak mocno naciągnę podbrzusze i postaram się go maksymalnie wyciągnąć dobijam do 11cm ale to i tak za mało i mam wrażenie że nie jestem w stanie wejść w partnerkę.

W opadzie ma może 1cm

W tabletki nie wierzę i uważam że szkoda na to kasy
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Wto 03 Lut, 2015   

Tak, zmiana nastawiania. Jak robisz z siebie wesołego grubaska to o seksie zapomnij.

1. Koniec ze szpanowaniem sadłem - odchudzanie. Masz taka pojemność hormonalna ze żadne tabletki by ci nie pomogły.
2. Sam piszesz ze jak naciągniesz podbrzusze to sie centymetry pokazują - jakie wnioski? ze penis - co zabrzmi okrutnie - utknął w twoim sadle.
3. Głębokość stymulacyjna pochwy ma około 10cm , dalej to juz nie kwestia zadawania przyjemności jako takiej a wygody.
4. Seks to nie tylko sam stosunek, to dziesiątki innych przyjemnych rzeczy, stosunek waginalny traktuj jako sam koniec, taki finał. Jak nie rozgrzejesz partnerki to nawet z maczugą herkulesa moze być drętwo.

I to wszystko. Serio, 30 lat i takie pytania to raczej nie problem z kobietami a z samym soba. Przemysl sobie co piszesz i czego oczekujesz.
_________________
TereFere.
 
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 03 Lut, 2015   

Odchudzanie i to ostre, nie bieganie 2 razy w tygodniu dla picu bo nic Ci to nie da. Ostra redukcja dopięta na ostatni guzik bez żadnych ustepstw , siłownia i bieganie, jedzenie ma byc prawie bez tłuszczu. Jak schudniesz możesz pomyślec o powiększniu treningiem domowym, o którym jest temat na tym forum.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Wto 03 Lut, 2015   

Ty z tym bieganiem to nie wylatuj jak filip z konopi, przy jego prawdopodobnej masie jak zacznie biegać to tylko sobie rozwali kolana. Tak w ogole to ma brać leki na nadciśnienie bo przy takim stanie ma, i szorować na jak najwięcej różnego ruchu, pływanie i ćwiczenia na siłowni ale nie siłowe a takie które zdejmą sadło.
Gadanie o jedzenie u bez tłuszczu moze poweidziec tylko osoba która nigdy się nie żywiła "od stanu sadłowego". To cukier robi sadło, nie tłuszcz (ten tez ale naprawdę trzeba żreć bez opamiętania).
_________________
TereFere.
 
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 06 Lut, 2015   

Sam odpowiedziałeś sobie na problem jak jesteś bardzo otyły penis może tkwić kilka cm w środku odchudzanie ale z głową jak zaczniesz ostro biegać i robić areoby nie dasz rady rozwalisz kolana stawy serce i wszystko dostanie. W twoim przypadku na początek zmiana żywienia przede wszystkim zmniejszenie bilansu kalorycznego poniżej tego ile potrzebujesz i ruch w formie marszu czy marszobiegu lub biegu nie wiem 30 sekund i marszu 30 sek takie przykłady to wszystko na początek będzie wystarczającym bodźcem do gubienia tkanki tłuszczowej. Za siłownie weź się dopiero jak zgubisz ten tłuszcz bo u osób otyłych jest tak że robienie mięśni na tak wysokiej masie tłuszczowej da efekt jej powiększenia i będziesz nadal zle wyglądał a tłuszczyk pozostanie więc najpierw redukcja i wyrobienie sobie kondycji i podstawa do treningu siłowego na początek.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 07 Lut, 2015   

Shnitzel po pierwsze nie wiem ile on waży, po drugie z siłownią to pieprzysz głupoty widziałem ludzi po 130-40 kg ktorzy cwiczyli na silowni i hudli (oczywiscie inne sporty tez wskazane) po trzecie NIE OBŻERANIE SIE CUKREM I SŁODYCZAMI jest nadzwyczaj oczywiste gdy chce sie schudnac ;O i najlepiej wiedzą to osoby mocno otyłe bo przeważnie jedzą słodycze tonami lecz nie potrafią ich sobie odmowic z powodu uzależnienia. Ja bym zalecił schudniecie, na pewno nie przyjdzie to szybko, a nastepnie rozpoczecie cwiczenia penisa.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

Tylko weź pod uwagę to że nie każdy da rade ze 130-140 kg ćwiczyć od razu na siłowni po prostu organizm nie wyrobi dostanie zadyszki i takiej siłowni to ja podziękuje chyba że mowily to o siłowni bardzo mało intesywnej male ciężary proste ćwiczenia no to jeszcze ok ale ja jak bym był tak otyły na początek samom dieta bym to zbijał później areoby i siłka by doszła.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

Cytat:
Shnitzel po pierwsze nie wiem ile on waży, po drugie z siłownią to pieprzysz głupoty widziałem ludzi po 130-40 kg ktorzy cwiczyli na silowni i hudli (oczywiscie inne sporty tez wskazane)

Pisalem o bieganiu...
_________________
TereFere.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group