Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jelq moje efekty Ćwiczeń
Autor Wiadomość
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 30 Sty, 2015   

Chłopy zrozumcie jedno prosze WAS.

1. Na pierwszej stronie jest poradnik jak ćwiczyć za nim ktoś zada pytanie niech go przeczyta wiele się dowie nie dla samej odpowiedza ale nowych informaci i niech poczyta temat po co sie pytan 10x o to samo?, przynajmniej ja tak robie za nim zapytam sprawdze poczytam.

2. Każdy trening trzeba zmodyfikowac i dostosowac pod siebie tak jak i trening siłowy na jednego działa to na drugiego to i tutaj na jednego działa jelq zwykły na drugiego odwrócony czy jeden woli rozgrzewke w postaci edgingu a drugi prysznic proste nie?.

3. Nie uważam się za jakies goru od powiekszania penisa ja ta wiedze zdobywałem metodą prob i błendow sporo sie naczytałem i roznych informacji sprawdziłem i dostosowałem pod siebie RUSZYŁEM GŁOWA I TAKA JEST MYSL TEGO PORADNIKA ZŁOTA MYSL!. I Zachariasz ćwiczy prawie równo ze mna wiec kto jest bardziej doświadczony to tu nie chodzi o to ale o to że on też mam efekty i ruszył głową i wie na czym polega powiekszanie więc nie robcie ze mnie kogos kto wie wszystko i co powie jest świete.

4. Sprawa edgingu Edging stosuje przed ćwiczeniami jelq jakro rozgrzewke u mnie jest to lepsze i lepiej sie sprawdza niz prysznic czy polewanie penisa wodą i taka rozgrzewka jedna czy druga ma spory wpływa na wyniki w treningu. Edging po ćwiczeniach robie bo poprostu lubie i tylko dla tego i nie musićie go robić jak nie chcecie czasu nie macie ale przed stosuj jedna z dwoch form rozgrzewki. Aha jest trzecia owijanie recznikiem ciepłym penisa to tez jest opisane w poradniki na 1 STRONIE.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Pią 30 Sty, 2015   

Kadeon wszystko wyjasnil wyczerpal temat
ja dodam tylko od siebie ze potrzeba duzo Cierpliwosci i Wytrwalosci :wink: to klucz do sukcesu
 
 
patataj 

Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 70
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 30 Sty, 2015   

Nom, dokładnie i nie ma chyba co, za czesto mierzyć, ja nastepny pomiar wykonuję pod koniec marca. Żeby tylko w obwód poszło. Aha i tez troche to modyfikuję na rozgrzewke edging ok 15 minut, a póxniej jelq 30 - 35 minut. Po juz raczej nie bede robił nic bo nie mam czasu. Ale jak znajde wolna chwilę to spróbuje włąsnie w dzień treningowy zrobic edging tak z godzinę.
 
 
penis.com.pl
masturbator
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 31 Sty, 2015   

Tak mierzyć najlepiej raz na miesiąc sam sie o tym przekonałem trzeba mu dac czas na przyrosty mam miesiac że słaby jest przyrost zendu 2,3 mm wiec tez cos modyfikuje i zmieniam. Raz wywaliło mi 6 mm obwodu a tak srednio te 4 mm przybywa długośći od 2 do 4 mm srednio 3 mm na miesiac ale moja natura taka że mi głownie w obwod leci s koncu ma 18 cm obwodu to naprawde bydle sie juz zrobiło:D
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
patataj 

Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 70
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 31 Sty, 2015   

Hahaha wiesz Kadeon, ten temat jest ok. Ale jak ktos tu wspomniał że ten temat jest motywacją dla wielu czytających, to ja Ci powiem że np. patrząc na obwód twojego kutacha, to mi sie aż odechciewa ćwiczyć widząc iż ja np nie mam progresu i tracę tylko czas. No ale pożyjemy, zobaczymy.
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 31 Sty, 2015   

No ja Cie rozumie ale chciałbym by było to odbierane w ta strone że da się powiększyć i było motywacją dla Was ja ogólnie mam predyspozycje do obwodu z natury miałem dojść grubego jak zacząłem bawić się w jelq miałem 14,2cm obwodu to już nie mało było i pierwsze 2cm obwodu to ja zrobiłem w niecałe 3 mc! tak naprawdę zrobiłem 17 cm obwodu wtedy 1 cm zeszedł bo to opuchlizna była a reszta trzymała się czyli te 16,1 cm stałe teraz tez liczę jak mam w tej chwili dokładnie 18,2 cm to pewnie odjedzie mi gdzieś te 8mm czyli tam około 17,5cm obwodu zostało ale ja chce dobic obwod do 19cm i nawet jak te 1cm zleci 18cm zostanie i będzie w sam raz:). Natomiast długosc mizernie mi idzie jak zaczołem ćwiczyc pierwszy raz jelq z obwodem 14cm i wystrzelił o te 3cm z opuchlizną to długosc prawie nic nie poszła ale wtedy tyłem tez ale jak były to przyrosty na niej to max 0.5cm bo jak słuchałem zrobił się o 1cm dłuższy:). I teraz ćwicząc od września robiąc na poczatku tylko uchwyt zwykły tylko obwód się zaczął powiększać a długosc stała może przybyło 1-2mm może ale to granica błędu pomiarowego dopiero jak wpadłem na pomysł z odwróconym i ciągnięciem penisa do dołu ruszyła sie długość ale mowie nie są to spektakularne wyniki w niej jak mi pójdzie te 4mm to raz może tak było a tak średnio to przybywa własnie na niej od 2 do 3mm na mc gdy na obwodzie potrafi walnąć 0.5cm tak że ja mam predyspozycje do obwodu penisa. Tutaj jeden kolega nie pamiętam:P a może Ty patataj ma predyspozycje do długości a obwód prawie mu nie idzie.

Ja powiem jedno by się nie podawac i szukać rozwiązania każdy ma słabe i mocne strony i inna genetyke ale zawsze mozna w pewien sposob przełamac genetyke wiadomo jeden zrobi to lepiej drugi gorzej jedni szybciej drudzy wolniej takie porównanie z siłowania jeden potrafi nabic 4kg miesnia w 3mc dajmy na to to jest bardzo duzo mając genetyke odpowiednia i nie musi nawet czystej michy trzymac bo poprostu ma takie predyspozycje genetyczne drugi 4 kg zrobi w dwa lata taka prawda.

Tak że ćwicz i nie podawaj się szukaj rozwiązania dodam że na obwód bardziej może działac uchwyt zwykły choć u mnie odwrócony działa na jedno i drugie. Trzeba próbować więc się nie podawaj i ćwicz.



Za kilka naście dni walne fotki takie poglądowe bez miarki dla porównania z przed i teraz coś trzeba robić a mam ochotę na foty:).
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
patataj 

Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 70
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 31 Sty, 2015   

No to u mnie poszła ta długość w 1,5 miesiąca. tylko wiesz akurat ja normalnego jelq nie jestem w stanie zrobic. Po prostu się nie da. Bo bym musiał za każdym razem gdy dojade do końca sam całą skóre cofać i no generlanie nie da się. Aha no i jaja przeszkadzaja.
A masz rację, to tak naprawde zależy od genetyki, daję sobie czas tak do wakacji czy bedzie co z tego czy nie, przynajmniej jakies oznaki postepu. Bo wiesz ten mój wzrost 1cm to tez mógł byc bład pomiaru ale raczej nie. W każdym badź razie nastepny tak jak mówiłem pod koniec marca. No i nad edgingiem musze bardziej popracowac. Swoją droga ja to sie dziwię jak Wy tu mówicie że te wasze kutachy sa spuchniete po trningu, mój wręcz przeciwnie. Nawet póxniej mam problem zeby go postawic. No narazie tez zmiejsze ten czas jelq, tak jak mówiłem.
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 31 Sty, 2015   

Słuchaj dla tego nie jest spuchniety bo jeszcze nie ćwiczysz tak inestywnie gdybys widział, wiedział co ja robie ze swoim to jest juz hardcore ja go sciskam tak że palce mi napier... po treningu i ciagne do ziemi ta że czuje lekki bol w podbrzuszu ale ja to robiłem stopniowo raz przesadziłem i popekały zyłki w cewce krew sie pojawiła wsytarszyłem sie:P, ale dałem dwa dni przerwy i z mniejsza intesywnością. I kolejna sprawa ja mam takiego kutasa że u mnie zbiera sporo opuchlizny a np. Zachariasz po bardzo intesywnym treningu nie ma tak spuchnietego on jak zrobi ze 2 dni przerwy to wyniki w obwodzie ma takie same wymiary jak cwiczy a u mnie jest tak że jak cwicze mam obecnie 18,2cm obwodu ale jak zrobiłem przerwe dwa dni miałem 17,7cm wniosek prosty opuchlizna schodzi i tyle to że nie masz takiej opuchlizny to i nawet lepiej bo takim osobą po skonczeniu treningu bede miedz o wiele mniejsze spadki a ja musze liczyc te 0,5cm co najmniej do 1cm w tył na obwodzie bo to opuchlizna. I radze Ci mierzyć raz na miesiadz dla tego że jak nie bedzie postempu zawsze możesz to zmodyfikować i cos zmienic a jak przez 3mc nie zaliczysz postempu i nic nie zmienisz to jestes w plecy i tyle rozumiesz. Tu trzeba kombinować.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 01 Lut, 2015   

Dzisiaj to chyba przesadziłem :D dłonie Na łączeniu kciuk palec wskazujący mi się spompowaly aż takie kule wyskoczyly :D
 
 
patataj 

Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 70
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 01 Lut, 2015   

hmm, mi to się wydaje że po prostu macie troche słabe dłonie, a nie że przesadzacie. Ale też u mnie siłownia jest od jakiś 13 lat z przerwami, także ja po dłoniach tego nie odczuwam. Też go ciągnę do dołu i czuć go w podbrzuszu, ale żadnych problemów z dłońmi nigdy nie miałem.
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 01 Lut, 2015   

Dawno nie pisałem nic o swoich treningach ani pomiarach. Pomiar na dziś wyniósł 16.6 cm długości i 13.7 cm obwodu, pomiar po 4dniowej przerwie gdyż z przemęczenia penisa nie mogłem uzyskac 100% erekcji. Tak jak wspomniał Kadeon, nawet po kilkudniowej przerwie nie ma u mnie spadków a nawet odpoczynek robi lepiej w moim przypadku ;d. Spróbowałem ostatnio znow uzyc pompki, ku mojemu zdziwieniu bardzo dobrze zadziałała, spróbóje cwiczyc pasywnie wieczorami a rano jelq i zobaczymy co z tego będzie, chce troszke powiekszyc również w stanie spoczynku. Wydaje mi sie ze wczesniej pompka mogła słabo dzialac bo miałem za mało obwodu na mój klosz a teraz sporo w obwodzie podskoczyło i te 17 cm długości w kloszu bez dużego podciśnienia bez wiekszych problemów sie napompowało. Ciekaw jestem jak to będzie teraz szło, do 17 cm już niedaleko a i redukcja już dużo dała wizualnie ;)
 
 
karol212 

Wiek: 31
Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 01 Lut, 2015   

Wiem że gdzieś to pisałeś ale teraz nie chce mi się tego szukać- z jakich wymiarów startowałeś?
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 01 Lut, 2015   

15.3 cm dł i 12 cm obw
 
 
penis.com.pl
masturbator
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 02 Lut, 2015   

Zachariasz napisał/a:
Dawno nie pisałem nic o swoich treningach ani pomiarach. Pomiar na dziś wyniósł 16.6 cm długości i 13.7 cm obwodu, pomiar po 4dniowej przerwie gdyż z przemęczenia penisa nie mogłem uzyskac 100% erekcji. Tak jak wspomniał Kadeon, nawet po kilkudniowej przerwie nie ma u mnie spadków a nawet odpoczynek robi lepiej w moim przypadku ;d. Spróbowałem ostatnio znow uzyc pompki, ku mojemu zdziwieniu bardzo dobrze zadziałała, spróbóje cwiczyc pasywnie wieczorami a rano jelq i zobaczymy co z tego będzie, chce troszke powiekszyc również w stanie spoczynku. Wydaje mi sie ze wczesniej pompka mogła słabo dzialac bo miałem za mało obwodu na mój klosz a teraz sporo w obwodzie podskoczyło i te 17 cm długości w kloszu bez dużego podciśnienia bez wiekszych problemów sie napompowało. Ciekaw jestem jak to będzie teraz szło, do 17 cm już niedaleko a i redukcja już dużo dała wizualnie ;)



Gratulacje jednym słowem bosko:).
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 02 Lut, 2015   

Dzięki dzięki, bosko nie bosko bedzie jeszcze lepiej ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group