Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mój mały penis - na prawdę mały, help!!!
Autor Wiadomość
madejski 

Dołączył: 29 Kwi 2012
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   Mój mały penis - na prawdę mały, help!!!

Otóż mam prawię 19 lat i mój penis jest bardzo mały w zwisie ma 5 cm a w stanie erekcji ok 9.10 cm!! Czy może być to wina jakieś wady genetycznej? Czy mój penis jeszcze urośnie ?

Wstyd mi za takiego małego mojego penisa na szczęście moja dziewczyna mówi żeby się tym nie martwił
_________________
Żyj tak jakbyś miałbyś tego nigdy nie przeżyć
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Jeśli urośnie to niewiele. Nie jest to zapewne wina wady a po prostu genów.
A jeśli dziewczyna mówi żebyś się nie martwił to jej uwierz.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
małyperes 

Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 98
Skąd: lubuskie
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

a seks już uprawialiście?
 
 
penis.com.pl
bathmate
madejski 

Dołączył: 29 Kwi 2012
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

małyperes napisał/a:
a seks już uprawialiście?


Tak już uprawialiśmy,ale jestem naprawdę załamany tym co napisał Andrzej Gajder że mój penis już nie urośnie a jeśli urośnie to nie wiele, totalna załamka
_________________
Żyj tak jakbyś miałbyś tego nigdy nie przeżyć
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

No ale skoro dziewczyna mówi, że jej wystarcza to po co Ci więcej?
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
PrzegralemZycie 

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 76
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Jak cię będzie rzucać to z pewnością nie omieszka ci powiedzieć że jesteś żałosnym mężczyzną z malutkim penisem. No chyba że albo wyglądasz jak Johny Deep albo masz co najmniej pensje z 4ma zerami.... wtedy kto wie, może się ułoży :)

Choć nawet w tych alternatywnych przypadkach, nie ma siły żeby cię prędzej czy później nie zaczęła zdradzać. Tak to już jest :)

Tak w ogóle to w wieku 14-15 lat powinno się mieć badania długości prącia i w przypadku zaniżonego wyniku, wysyłać na leczenie np. hormonem wzrostu. Na pewno wiele by pomogło w wielu przypadkach. Do tego sądowy nakaz nałożony na rodziców którzy pod groźbą pozbawienia wolności musieliby zapewnić odpowiednie żywienie człowieka w w kolejnych latach.
 
 
stefffffcio 

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 74
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

Sądowy nakaz to powinien wydać sędzia - w sprawie nadzoru psychiatrycznego nad Twą szanowną osobą :?

[ Dodano: Sob 11 Sie, 2012 ]
Co do autora, jak się jest dobrym człowiekiem, to każda dziewczyna to doceni, nie trzeba mieć maczugi nie wiadomo jakiej, naprawdę seks nie jest najważniejszy w związku, a zadowolić partnerkę można nie tylko penisem, wystarczy troche wyobraźni i finezji, a będzie zadowolona i bez niego :D
_________________
gg: 15545620
 
 
 
małyperes 

Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 98
Skąd: lubuskie
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

@madejski

Jak będziesz się załamywać to nic z tego nie będzie i wtedy na prawdę może odejść Twoja dziewczyna od Ciebie, bo uzna, że jesteś zakompleksionym frajerem. Nie oszukujemy się, że tyle, ile masz to malutko, ale widocznie wystarczająco dużo.



Ja mam 11cm i wózek w komplecie (trochę rozklekotany już), robimy zamienę? :twisted:

PS. Dziewczyny nie oddam:P
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw 16 Sie, 2012   

Cytat:
No ale skoro dziewczyna mówi, że jej wystarcza to po co Ci więcej?


Bo z większym łatwiej. Proste no nie :) Pomijając już psychiczną stronę medalu. Z większy można dobrać więcej pozycji, wychodzą znacznie łatwiej itp. Oczywiście za duży też nie może być.

Cytat:

No ale skoro dziewczyna mówi, że jej wystarcza to po co Ci więcej?


Żadna normalna dziewczyna nie powie, że jej nie wystarcza, nawet jak jej czegoś brakuje.
 
 
magbet18 

Dołączył: 19 Sty 2015
Posty: 4
Skąd: Opole
Wysłany: Wto 27 Sty, 2015   

Za duży też w gaciach przeszkadza :twisted:

Szamba betonowe Warszawa
 
 
Artrue 

Dołączył: 03 Maj 2015
Posty: 2
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 03 Maj, 2015   

no za duży może przeszkadza ale mały chyba jest jeszcze gorszy. Znam ten problem bo sam we wzwodzie miałem 11 cm. Nie ma się czym pochwalić. Zafundowałem sobie kurację *** i po trzech miesiącach moj mały jest 3,5 cm dłuższy! A do tego mogę dłużej. Polecam.
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 03 Maj, 2015   

nie słuchaj go, to akwizytor. Zawijaj się stad szczurze
 
 
local idiot 

Wiek: 46
Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 1
Skąd: Pila
Wysłany: Sob 30 Maj, 2015   

Fajnie piszecie panowie a w szczegolnosci Andrzej, malyperes, steffcio I inni, przegralemzycie jeszcze moze je wygrac ale musi stety badz niestety zmienic myslenie. Mozna byc sfrustrowanym facetem I miec 17cm ale kiepskie ogolnie podejscie do zycia, byc zamknietym w sobie I stwarzac sobie sztuczne problem, a mozna miec 11 cm brac zycie takie jakie jest, smiac sie z siebie, myslec pozytywnie, konstruktywnie I czuc sie dobrze sam ze soba, pozdrowionka a pomiary sa rozne czasem bywa krotszy albo dluszy widocznie tez musi maly miec dobry dzien na pomiar. A dziewczyny tez sie dziela na madre I nie, a jedna fajnie mi napisala kiedys, ze w rozny sposb mozna zaspokoic kobiete nie tylko dlugoscia penisa pozdrowionka :) :wink:
_________________
local idiot
 
 
penis.com.pl
masturbator
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 15 Cze, 2015   

To może ja jeszcze dodam, tak z punktu widzenia kobiety, że mały penis to nie tragedia. Jeśli zaspokajasz dziewczynę i ma ona orgazmy to wszystko jest jak najbardziej w porządku. Wiele kobiet doświadcza tylko orgazmu łechtaczkowego, a do tego nie potrzeba dużego penisa.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sro 17 Cze, 2015   

onesa napisał/a:
To może ja jeszcze dodam, tak z punktu widzenia kobiety, że mały penis to nie tragedia. Jeśli zaspokajasz dziewczynę i ma ona orgazmy to wszystko jest jak najbardziej w porządku. Wiele kobiet doświadcza tylko orgazmu łechtaczkowego, a do tego nie potrzeba dużego penisa.


Otóż to! Ponury, seksistowski "dowcip" mówi, że kobieta to narośl przyrośnięta do pochwy. Jest to po świńsku przerysowane oczywiście, ale dla wielu jednak tak jest - liczy się tylko pochwa i długi penis. A jest przecież jeszcze łechtaczka, punkt G, wrażliwy odbyt (wiem nie każdy/każda lubi), czułe piersi, uda, pośladki itd. Wszystko to składa się na udany, bądź mniej udany seks. Nie tylko i wyłącznie długość interesu.
Na dodatek właśnie jest tak piszesz onesa, o czym już stosunkowo dawno czytałem w książce "Psychologia kobiety" (opisującej m.in. rozmaite badania nad seksualnością w latach 70-tych ub. wieku), niektóre panie w ogóle nie mają orgazmu pochwowego i tylko i wyłącznie "dochodzą" przy pieszczotach łechtaczki. Na co więc wtedy maczuga, kiedy wystarczy najpospolitszy członek i np. jakaś nakładka na niego łechcząca łechtaczkę. Można też przy penetracji umiejętnie łechtaczkę masować paluchem. Itp., itd.
Jak napisał kolega powyżej, kobietę można zadowolić na wiele sposobów, nie tylko długością przyrodzenia.
Polecam pod rozwagę :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group