Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     mało w obwodzie
Autor Wiadomość
balon7111 

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 3
Skąd: asdasd
Wysłany: Czw 08 Sty, 2015   mało w obwodzie

Witam, mam 19 lat i długość mojego penisa w zwodzie to 17cm. , ale obwód jedynie 11cm... Dużo czytałem na temat Waszych pomiarów i większość z Was ma w obwodzie 12,5-13,5cm... Stąd moje zaniepokojenie, czy mój nie jest zbyt ,,cienki'' ?
Przyznam, że jeszcze nie miałem pierwszego razu, nawet nie wiem czy standardowy durex nie spadnie z takiego, co o tym myślicie?
 
 
komono2 

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 20
Skąd: Z Polski
Wysłany: Czw 08 Sty, 2015   

No troszkę mało ale durexa dopasujesz
 
 
 
balon7111 

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 3
Skąd: asdasd
Wysłany: Czw 08 Sty, 2015   .

il
  
 
 
penis.com.pl
bathmate
abc2272@wp.pl 

Dołączył: 27 Mar 2012
Posty: 9
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 08 Sty, 2015   Odp

To prawda imponujący obwód to nie jest (raczej dolna granica) ale z pewnością gumkę znajdziesz dla siebie :D
 
 
brooxx 

Wiek: 28
Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 33
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 08 Sty, 2015   

Nie ma problemu, gumki mają to do siebie że są ciasne i łatwo się rozciągają. Długość masz bardzo w porządku więc nie powinno być problemu :)
 
 
balon7111 

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 3
Skąd: asdasd
Wysłany: Czw 08 Sty, 2015   

Dzięki za odpowiedzi, a jest wogle jakaś szansa, że w takim wieku jeszcze przybędzie mi obwodu w penisie?

Może dla niektórych z Was to śmieszne pytanie.... ale nigdy nie rozczytywałem się na necie bardzo obszernie na ten temat, więc zwyczajnie nie wiem.
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Czw 08 Sty, 2015   Re: mało w obwodzie

balon7111 napisał/a:
Witam, mam 19 lat i długość mojego penisa w zwodzie to 17cm. , ale obwód jedynie 11cm... Dużo czytałem na temat Waszych pomiarów i większość z Was ma w obwodzie 12,5-13,5cm... Stąd moje zaniepokojenie, czy mój nie jest zbyt ,,cienki'' ?
Przyznam, że jeszcze nie miałem pierwszego razu, nawet nie wiem czy standardowy durex nie spadnie z takiego, co o tym myślicie?



Co do gumek, to jak znasz swój obwód, to łatwo policzyć jaką powinieneś kupić , aby ci pasowały.
Standardowe gumki mają od 49mm szerokości do 56mm. szerokości , na każdym opakowaniu jest podana szerokość prezerwatywy.
Z szerokości prezerwatywy łatwo policzyć obwód jaki ona ma, ponieważ obwód to szerokość razy dwa.
Czyli gumka o szerokości 49mm. ma obwód 98mm.
52mm. ma obwód 104mm.
53mm. ma obwód 106mm.
56mm. ma obwód 112mm.
Prezerwatywa powinna mieć jakieś 10-15% mniejszy obwód od twojego penisa, czyli na penisa o obwodzie 11cm (110mm) powinna pasować taka prezerwatywa o szerokości 49mm.lub tez o szerokości 52mm, a może nawet prezerwatywa o szerokości 53mm.
Skoro masz obwód 110mm, to nie radzę kupować takich gumek, jak Durex classic , bo one jak dobrze pamiętam mają szerokości rzędu 56mm. czyli 112mm obwodu.

Kup sobie Unimil - Contact one mają 52mm. szerokości, czyli 104mm obwodu , powinny być dobre.

Cytat:
Dodam, że jestem chudy. Czy to ma jakieś znaczenie?


To że jesteś chudy nie ma nic wspólnego z grubością , czy długością twojego penisa.

Cytat:
Dużo czytałem na temat Waszych pomiarów i większość z Was ma w obwodzie 12,5-13,5cm


Wiesz, w internecie to wszyscy mają po 13, 14 , albo nawet 15 cm obwodu, i co najmniej 18 cm długości, a badania mówią co innego, nawet takie które są wykonywane przez samych badanych.
Według wszystkich poważnych badań , średni obwód penisa ma około 12,3 cm
 
 
małyperes 

Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 98
Skąd: lubuskie
Wysłany: Pią 16 Sty, 2015   

Tak naprawdę nie wiadomo ile wynosi średnia w obwodzie. Jest niewiele takich badań. Po za tym wielu źle mierzy bo za luźno daje centymetr krawiecki... ja zyskuję tak 1.5cm a na zdjęciu w ogóle nie widać, że taśma jest pod penisem luźno.
 
 
patryk161 

Wiek: 26
Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 148
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 17 Sty, 2015   

Ja mam obwod 15,,5 cm w najgrubszym miejscu i mogewkleic fotki..kupuje szerokosc gmek 60mm lub 64
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Sob 17 Sty, 2015   

małyperes napisał/a:
Tak naprawdę nie wiadomo ile wynosi średnia w obwodzie. Jest niewiele takich badań. Po za tym wielu źle mierzy bo za luźno daje centymetr krawiecki... ja zyskuję tak 1.5cm a na zdjęciu w ogóle nie widać, że taśma jest pod penisem luźno.


Trochę tych badań jednak jest, tutaj stronka ( http://condomsizeandfacts...cumference.html )

Prawda o obwodzie jest jedna, i jak ktoś specjalnie źle mierzy , to się sam oszukuje.
Nie wiem jak ty mierzysz ten obwód, skoro zyskujesz aż 1,5 cm. więcej.
Jeżeli owiniesz centymetrem krawieckim w środku trzonu , tak żeby centymetr całkowicie przylegał i nie było luzu ,to miara zawsze wychodzi taka sama.
Nie należy mierzyć szerokości i przemnażać przez liczbę pi (3,14), bo penis nie jest okrągły ,i w ten sposób obwód jest zakłamany, zawsze zawyżony.
Poza tym , nigdy nie można dokładnie zmierzyć szerokości np; linijką , bo po prostu się nie da, a takie mierzenie na oko jest zakłamane.
Szerokość dokładnie można zmierzyć tylko odpowiednim przyrządem , jak suwmiarką, ale przemnażanie przez liczbę pi , i tak daje zawyżony obwód.
Ja na przykład mam 12,2 obwodu w środku trzonu , mierząc centymetrem krawieckim, mam też suwmiarkę , i sobie kiedyś zmierzyłem szerokość w tym miejscu , wyszło mi 4,2cm , co po przeliczeniu przez liczbę pi daje obwód 13,2 cm., ale mój rzeczywisty, prawdziwy obwód wynosi 12,2 cm, i tego się trzymam.
 
 
małyperes 

Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 98
Skąd: lubuskie
Wysłany: Sob 17 Sty, 2015   

Cytat:
Prawda o obwodzie jest jedna, i jak ktoś specjalnie źle mierzy , to się sam oszukuje.
Nie wiem jak ty mierzysz ten obwód, skoro zyskujesz aż 1,5 cm. więcej.
Jeżeli owiniesz centymetrem krawieckim w środku trzonu , tak żeby centymetr całkowicie przylegał i nie było luzu ,to miara zawsze wychodzi taka sama.
Nie należy mierzyć szerokości i przemnażać przez liczbę pi (3,14), bo penis nie jest okrągły ,i w ten sposób obwód jest zakłamany, zawsze zawyżony.
Poza tym , nigdy nie można dokładnie zmierzyć szerokości np; linijką , bo po prostu się nie da, a takie mierzenie na oko jest zakłamane.
Szerokość dokładnie można zmierzyć tylko odpowiednim przyrządem , jak suwmiarką, ale przemnażanie przez liczbę pi , i tak daje zawyżony obwód.
Ja na przykład mam 12,2 obwodu w środku trzonu , mierząc centymetrem krawieckim, mam też suwmiarkę , i sobie kiedyś zmierzyłem szerokość w tym miejscu , wyszło mi 4,2cm , co po przeliczeniu przez liczbę pi daje obwód 13,2 cm., ale mój rzeczywisty, prawdziwy obwód wynosi 12,2 cm, i tego się trzymam.


1. Nie oszukuję się. Po prostu jak zrobi się to źle to można mieć wynik znacząco różnicy się od prawdy, a uwierz, że wielu oszukuje, bo na zdjęciu tak tego nie widać.

2. Wielu też mnoży przez Pi - to już kardynalny błąd.

3. Autor strony nie wie jak pozyskano dane - ankieta czy pomiar bezpośredni? Raczej ankieta i to rodzi problem wiarygodności.

Penisowe badania są pełne bzdur, a obwód to nowy męski kompleks i dopiero teraz zaczęto się tym zajmować.

Jednakże 11cm w obwodzie penisa to żaden wstyd czy powód do paniki. Wzrost ok 170cm u faceta też nim nie jest.
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 18 Sty, 2015   

Zacznij cwiczyc jelq, a nie sie pytasz czy taki obwód jest dobry. Źle ci z takim obwodem ? To zrób coś z tym, proste. Ja cwicze jelq 3 miechy i już blisko 2 cm w obwodzie złapałem.
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Nie 18 Sty, 2015   

Cytat:
1. Nie oszukuję się. Po prostu jak zrobi się to źle to można mieć wynik znacząco różnicy się od prawdy, a uwierz, że wielu oszukuje, bo na zdjęciu tak tego nie widać.


Jeżeli ktoś chce się pochwalić na jakimś forum ,że ma grubego , to może tak ułożyć centymetr krawiecki ,że na zdjęciu wyjdzie mu kilka centymetrów więcej, niż w rzeczywistości, oszukać w taki sposób to nic trudnego.
Pytanie tylko, po co są tacy , którzy kłamią ,przecież i tak na takim forum, nikt takiego delikwenta nie zna, i każdy ma jakiś fikcyjny pseudonim.
Ja mam na przykład 12cm obwodu , w najgrubszym miejscu 12,2 i tak mnie tu nikt nie zna, więc mi to wisi, tylko nie rozumiem takich , którzy zawyżają sobie , przecież też tu są anonimowi.

małyperes napisał/a:
Zacznij cwiczyc jelq, a nie sie pytasz czy taki obwód jest dobry. Źle ci z takim obwodem ? To zrób coś z tym, proste. Ja cwicze jelq 3 miechy i już blisko 2 cm w obwodzie złapałem.


Nie wierze w takie przyrosty, a już nie na pewno jako trwały wynik, a nie będę całego życia tracił na jakieś durne ćwiczenia , aby może mieć te parę milimetrów więcej
Jak czytam ,że ktoś ma 17 cm obwodu i dalej ćwiczy , to chyba mu brakuje piątej klepki,i jeszcze pisze ,że jego nastoletnia dziewczyna wraz ze wzrostem grubości jest coraz bardziej zadowolona.
Sory , ale mój nadgarstek ma 16/16,5 cm obwodu , i zmieszczenie takiego czegoś , albo jeszcze większego w młodej pipce , nie należy zapewne do przyjemności.
 
 
penis.com.pl
andropenis
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 19 Sty, 2015   

Nie wierzysz w takie przyrosty ? Myślisz, że oszukuje Cie ;d ? Poczytaj sobie temat o powiekszaniu, tam cały czas aktualizujemy swoje wyniki i wymieniamy sie swoimi spotrzezeniami. Najlepszym przykładem jest na to Nosferatis (tez ma swój własny temat o powiększaniu), zdobył 3 cm na długosci i podobnie w obwodzie, to juz oczywiscie po spadkach czyli mowimy tu o efekcie trwałym ( są zamiszczone zdjęcia, pewnie napiszesz ze fotoszop ;D). Jeżeli dobrze Ci z takim obwodem to sobie taki miej, ja Ci tylko podałem alternatywne zmiany, którą mozesz wykorzystac lub nie bo w sumie mi to lata koło nie powiem czego ile tam masz w majtkach xd. Ale nie pisz, że cwiczenia nie są trwałe lub durne, moim zdaniem jest to bardzo dobra sprawa jezeli komus jest z czyms zle i chce cos zmienic w swoim życiu. Mi bylo zle, zaczalem solidnie cwiczyc i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, po co wgl ktos mialby oszukiwac ? Zeby podbudowac swoje ego ? Nie widze wgl sensu w tym co napisałeś ...
 
 
magbet18 

Dołączył: 19 Sty 2015
Posty: 4
Skąd: Opole
Wysłany: Wto 27 Sty, 2015   

To jest jak z bickiem nie ćwiczysz nie rośnie

Szamba betonowe Warszawa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group