Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Pią 07 Kwi, 2006   Problem

Witam
Mam pewien problem z napletkiem
Podczas wzwodu gdy probuje sciagnac skorke z glowki nie moge - tak jak by skora byla nierozciagnieta czy jest na to jakis sposob?
 
 
Dab1000

Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1
Wysłany: Nie 09 Kwi, 2006   

... sposob jak an wszystko ;) , troche rozciagania i po pewnym czasie bedzie ok, powoli stopniowo i bez nerwow :)
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Nie 09 Kwi, 2006   

Dab1000 napisał/a:
... sposob jak an wszystko ;) , troche rozciagania i po pewnym czasie bedzie ok, powoli stopniowo i bez nerwow :)

jasne, troche rozciagania, troche bolo, troche ran i potem troche blizn...a sytuacja sie nie zmieni...
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Gość

Wysłany: Sro 10 Maj, 2006   

Witam, miałem już ten problem, chodzi o to że trzeba mieć dużo cierpliwości i te rozciąganie naprawde może dużo dać. Pozdrawiam
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Sro 10 Maj, 2006   

dokladnie ja też sam z tym sobie poradziłem, żadnych ran nie było, nic na siłe...
 
 
polaroid

Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 1
Wysłany: Nie 16 Lip, 2006   

Piotrek87 napisał/a:
dokladnie ja też sam z tym sobie poradziłem, żadnych ran nie było, nic na siłe...


witam
gdy byłem jeszcze mały bodajze w wieku 7 lat nie wiem dokladnie mialem zabiegac nacinania napletka czyli tzn zabieg stulejki. Teraz w wieku 17 lat mam pewien problem ,a mianowicie w pewnym miejscu moj napletek jest za wąski.Tzn gdy penis nie jest w zwodzie moge zsunac napletka z żółędzia lecz jezeli moj penis jest w zwodzie tez moge to zrobić lecz wiąze sie to z bólem i niestety jeżeli nie naciagne go do końca to uciska on na żółądz a jeżeli naciągne do końca uciska on pod zółędziem jak jakas opaska i wiąze sie to z bólem...Nie wiem co mam w tej sytuacji zrobić... czy jhakies codzienne ćwiczenia polegajace na naciaganiu napletka przy wzwodzie ?? Mam obawy takze ze podczas stosunku z kobieta po prostu nie bede mogl jej zaspokoić badz cos pojdzie nie tak.. i czy wogole mozna uprawiać sostusen z takim czyms..
Licze na wyrozumialosc i odpowiedz
pozdrawiam
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Pią 21 Lip, 2006   

bywa tak, ze przed okresem dojrzewania zabieg usuniecia stulejki jest niewystarczajacy...trzeba cos poprawic po nim...norma...nie ma sie czym przejmowac tylko skontaktowac sie ze specjalista...
w czasie stosunku korygowana stulejka nie powinna przysparzac wielkich problemow, ale mimo to nadaje sie do ostatecznej korekcji...decyzje ostateczna zawsze podejmuje pacjent, bo lekarz mimo szczerych checi nie ma nic do powiedzenia...moze jedynie radzic...
 
 
stasia

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 10
Wysłany: Nie 30 Lip, 2006   

Ja w wieku okolo 5 lat tez musialem regularnie (od kapieli do kapieli ) naciagac napletek aby go rozciagnac poniewaz on byl za waski. Po jakims czasie moglem bez zadnych problemow go naciagac i niemam zadnych ran ani blizn.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group