Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jelq moje efekty Ćwiczeń
Autor Wiadomość
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 19 Gru, 2014   

Mogą spasc ale po powrocie do cwiczen szybko wróca uzyskane efekty ;)
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 19 Gru, 2014   

Ile Ci spadną tego nikt Ci nie powie. Co do odwróconego słuchaj ja ciągnę penisa już bardzo mocno i hardkorowo zaciskam mocno ale ja mogę sobie po takim stażu na to pozwolić mi tez moszna przeszkadza ale nauczyłem się to omijać naciągam penisa mocno i druga ręka łapie przy mosznie i co z tego ze ja pociągnę to nie przeszkadza.

Zaraz wstawi foty po ćwiczeniach jak w zwisie wygląda mój penis.




I zaznaczam penisa można tak traktować jak się ma z dwa miesiące wprawy inaczej penis nie zdąży się wygoić wszelkie zaczerwienienia i opuchnięcia goją mi się bardzo szybko do następnego dnia. Traktuje go coraz większą intensywnością.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 19 Gru, 2014   

Widze Kadeon masz nadmiar skóry, ja mam w sumie podobnie tylko, że mniej i tak samo mi pociemniał od cwiczen.
 
 
penis.com.pl
andropenis
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 19 Gru, 2014   

To jest normalne już taki ciemny pozostanie, skory jest też więcej bo się rozciągnęła tylko że po ćwiczeniach wydaje się jej więcej jest opuchnięty i limfa się na napalcie i trzonie zbiera. Ale na drugi dzień jest ok wstawię tak jak wygląda po jednym dniu przerwy:).

_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 19 Gru, 2014   

Nosferatis kiedyś mówił ze ten ciemny kolor skóry znika po kilku miesiącach jak dobrze pamiętam. No no gratuluje kawał pyty już masz ;)
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 19 Gru, 2014   

No nie wiem ja jak ćwiczyłem jelq to ten ciemny kolor pozostał a teraz pociemniał jeszcze bardziej mi tam to pasuje:).

Ty też tak masz że penis teraz stał sie o wiele bardziej masywny i twardszy przy trzonie widać to przy ćwiczeniach ja ciągniesz jak by kija zaciskał hehe?.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 19 Gru, 2014   

tak, mam ;)
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 19 Gru, 2014   

To gitarka pałka rośnie masz tez już coś około 3 mc stażu więc intensywność możesz zwiększyć. A własnie twój penis po treningu podobnie ja mój wygląda?.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 19 Gru, 2014   

Aż tak to nie bo mam mniej skóry i zapewne z mniejsza intensywością pracuje przez co nie jest tak spuchniety jak Twój ;p
 
 
Stefanek123 

Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 61
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 19 Gru, 2014   powiekszenie

Kadeon,ty z tego co czytam jesteś fachowiec
z tego 18staka mozna tym jelq do 20 dojśc,czy nie ma sensu sie brać ?
http://wrzucaj.net/images/2014/12/19/DSC0581.jpg
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 20 Gru, 2014   Re: powiekszenie

Stefanek123 napisał/a:
Kadeon,ty z tego co czytam jesteś fachowiec
z tego 18staka mozna tym jelq do 20 dojśc,czy nie ma sensu sie brać ?
http://wrzucaj.net/images/2014/12/19/DSC0581.jpg


Słuchaj wszystko zależy od Ciebie masz ładnego i sporego penisa już na starcie tak że te 2 cm bez problemu zrobisz moim zdaniem a ile masz obwodu? ze 14 cm?

Dzięki za uznanie miło to słyszeć:).

Ja z 16,7 cm i 16,1 cm ob mam juz dł 18,1cm i ob 17,5cm dzisiejszy pomiar tyle wskazał a trzy dni temu jest napisane ile było tak że rośnie cały czas:).
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Stefanek123 

Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 61
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 20 Gru, 2014   ptaszek

Nie mam cm pod ręką,ale ob z 14-15 jest,potem przeczytam dokładnie tego jelq,liczy sie bardzo regularnośc prawda,dziennie minimalnie ile czasu muszę poświecać ?
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 20 Gru, 2014   

Tak regularność i co 4-5 dni rób dzień przerwy na początku przez tydzień 15 minut wystarczy potem po tygodniu 20 i tak zwiększaj do 35-40 min i to starczy ja teraz ćwiczę 40 min i więcej raczej nie będę intensywność tylko podkręcę. Ale ty pamiętaj pierwszy miesiąc go przyzwyczaj do treningu delikatnie by nie nawbawic się kontuzji taka dawka wystaczy mu i powinien rosnąc stopniowo. I jedz z uchwytem odwróconym najlepiej odrazu.

Możesz to dzielić na ilość pierścieni sprawdź ile wykonasz w 15 min i tego się trzymaj przez tydzień i dokładaj. I staraj sie dokładnie je wykonywać musisz się nauczyć dasz rade pierwszy miesiąc to wprawki tak naprawdę ale musza być byś później mógł dłużej i intensywniej pracować.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
  
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 20 Gru, 2014   

Kadeon załóż szkołę powiększania kutasa :) jestem chętny na lekcje :) ktoś jeszcze chętny? :P
 
 
 
Stefanek123 

Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 61
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 20 Gru, 2014   jelq

wieczorem będe w domu dłużej,bede miał czas to zapoznam się dokładnie i może przetesuje,może coś mały urośnie ;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group