Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Penimaster czy andropenis?
Autor Wiadomość
Hefa

Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 10
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2008   Penimaster czy andropenis?

Jak w temacie ktory byscie polecili czy wybrali, nie patrzac na cene!
 
 
Oleczki 

Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd: Francja
Wysłany: Sob 19 Kwi, 2008   

mam od 5mies aparat andropenisa 9godz dziennie boli jak cholera rezultat 2.5cm dl.I 0.5cm w obwodzie
 
 
Oleczki 

Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd: Francja
Wysłany: Sro 23 Kwi, 2008   

[quote="pipipi"]Hejka :D
Oleczki ... podaj więcej szczegółów jak możesz :) [/quote zanim kupilem ten aparat to sprawdzalem przez dlugi czas wypowiedzi specjalistow i na przeroznych forum francuskich i innych kraji az w koncu zdecydowalem sie kupic andropenisa.w 9mies.mozna przedluzyc penisa o 4.5cm ok.0.5cm miesiecznie bez zadnych skutkow ubocznych.Trzeba duzo rygoru i wytrwalosci oraz cierpliwosci...ale rezultaty sa;)
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
robertozero 

Wiek: 41
Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: polska
Wysłany: Nie 08 Cze, 2008   hm

czemu andropenis w sklepie kosztuje ok.600 zł a na allegro 1080 ??to rozbieznosc dosyc duza.jak w temacie penimaster jest tez za 1000 zl wec nie bedzie lepszy??planuje kupic któres urządzenie ale nie wiem któreeee.pozdrawiam

[ Dodano: Nie 08 Cze, 2008 ]
jak mozecie dajcie link skąd najlepiej zamówic te urządzenia,bez zadnej podróbki itd.
 
 
Hefa

Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 10
Wysłany: Sro 25 Cze, 2008   

zastanawialem sie bardziej na wygoda noszenia;/ wlasnie
a Oleczki powiedz jak go nosisz? czy w pracy czy naciagasz na maxa itp?
 
 
jjjjjjj 

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 3
Skąd: zawiercie
Wysłany: Wto 18 Lis, 2008   

czy wiadomo ktore z urzadzen jest skuteczniejsze? piszcie o swoim doswiadczeniu z tymi urzadzeniami
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

ja nosze andropenisa od tygodnia bo dopiero kupiłem...moge powiedziec jedno boli że ja pieprze nie wyobrażam sobie noszenia tego w pracy i latania do klopa co dwie godziny żeby to homonto zdjąć...wczoraj dopiero założyłem ten sylikonowy pierścień ochronny i jest troche lepiej ale szczerze mówiąć myslałem że to się nosi z naciągniętym napletkiem bo najbardziej boli obcieranie rzołędzia k... jego mać :) tak czy siak jako osoba bardzo konsekwentna będe nosił, aż do zajebania i liczę na efekty rzędu 4 cm długości i 1 cm długości...

[ Dodano: Sob 31 Mar, 2012 ]
aha jeszcze jedno kupiłem wypasiony zestaw andropenis gold z tymi dodatkowymi paskami gabkami i k... zajebista saszetką z naturalnego tworzywa sztucznego z luksusowym wykończeniem i oryginalna gumową lamówką zakrywająca chromowany zamek błyskawiczny :D zamówiłem u producenta w andromedical spain i zapłaciłem 250 Euro + 25 za przesyłkę...czego sie nie robi dla wawrzonka :lol:
 
 
PrzegralemZycie 

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 76
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2012   

Ja też zacząłem używać tego ekspandera. Nie ma co ukrywać, w średniowieczu to urządzenie robiłoby za narzędzie tortur. Jestem po 5 dniu (opuściłem fazę inicjacji, dodałem 1 cm i rozpoczynam fazę ewolucji) i jest to okropne. Dzisiaj po 10,5 godzinach noszenia (ogólnie 11 ale odliczyłem kilku minutowe przerwy) mój "pseudo-penis" jest zmęczony jak nigdy. Czasami boli niesamowicie a ustaliłem sobie że najwcześniej przerwę robię co godzinę czyli niekiedy trzeba w bólu 15-20 minut wytrzymać aż zdejmę to na 2-3 minuty między czasie masując małego. Dokładnie za 89 dni zrobię pomiary. Mam zamiar nosić to codziennie co najmniej 9 godzin. Dodatkowo stosuje tabletki + krem + suplement diety który ma podnosić poziom testosteronu. Niedługo nabędę pompkę, którą codziennie mam zamiar ćwiczyć 10 minut. Co dziennie, ewentualnie co drugi dzień dojdą do tego ćwiczenia PC. Chcę się też wychudzić do granic możliwości (tak jak lekkoatleci) co też mi mam nadzieję te 0,5 cm doda. Będę stosował dietę wysokobiałkową i brał witaminy żeby komórki miały co jeść nawet jak będę się wychudzać.

Startuje od zera praktycznie a moje oczekiwania są nie ukrywam bardzo duże. Do końca roku co najmniej 2 cm długości i 1 cm szerokości. Cicho liczę na dużo więcej ;)

Start z 12 cm długości (czyli praktycznie od mikropenisa w dzisiejszych czsach) z tym, że jest on łukowaty i krzywy do góry, jak wyprostuje łuk, i krzywiznę do góry (spora, prawdopodobnie patologiczna, około 60 stopni) ręką to jest te 13 cm. Ale liczę od 12 dł/12 szer. Liczę że ekspander troszkę też mi tego penisa wyprostuje. Do tego celu zakładam teraz na noc dodatkowo ciasną bieliznę z penisem ustawionym do dołu jakbym miał wzwód nocny. A i w trakcie masturbacji będę go wyginać w drugą stronę.

Zbieram też na operację którą mam zamiar przejść w stanach za 2-3 lata. I wydłużenia i pogrubienia.

Jak widzimy jestem zdeterminowany a moje poczynania to istna wojna z naturą o bycie normalnym facetem :) Mogę powiedzieć wprost, że ten fizyczny defekt zniszczył mi moje dotychczasowe życie. Pora to zmienić! Przeglądnąłem mnóstwo zagranicznych for i niektóre historie były niezwykle inspirujące. Co więcej autorzy byli wiarygodni i pisali wprost że trzeba być cierpliwym, wytrwałym i znosić cierpienie bo to co producenci piszą to bardzo często bajki. W rzeczywistości przyrosty są wolniejsze i mniej znaczące, ale są!

Nawet kawy się teraz boję napić żeby z moim sercem a co za tym idzie krwią i jej ciśnieniem było wszystko w porządku :)
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Kwi, 2012   

powiem Ci, że twardo sie zabrałes za małego:) ja jestem w czwartym tygodniu i mam przerwę bo zrobiły mi się bolesne opuchniete bomble na napletku przy wędzidełku i ogólnie jest mocno zaczerwieniony. Smaruje bepanthenem i jest już lepiej. Chujowi który wymyślił to gówno zrobiłbym z dupy jesień średniowiecza. Własnie negocjuje z producentem zwrot tego szajsu bo juz go nie bedę uzywał. Do 60 dni dopuszczaja zwrot kasy w przypadku niezadowolenia klienta co tez stało sie w moim przypadku. Jak dostane kase to kupuje Phallosana...zreszta nawet jak nie dostane to i tak kupuje. Inna zasada działanie, bardziej komfortowe noszenie tak przynajmniej sie dowiedziałem na różnych forach i co najważniejsze można to zakładac na noc. Z andropenisem wiem że można robić dwie czynności-stac nieruchomo lub leżeć....poszedłem do sklepu 500m to szedłem jakby mnie zerżnęło pieciu murzynów. Sorry za ortografie ale pyta mnie boli i nie moge się skupic :evil:
 
 
Mark4153 

Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 30 Paź, 2014   

Ekstender do powiększania penisa - https://prolongsystem.pl Używam podobnego sprzętu prawie 3 miesiące. Efekty są ok 3 cm przyrostu. To zupełnie normalne, że po pół godzinie trzba zrobić sobie 5-10 minut przerwy. W sumie to jak się zsumuje 8x 30 min to daje 4 godziny, wiec uzytkowanie nie jest takie proste i przyjemne. Dodam, ze na poczatku to po 20 minutach juz mnie bolalo, teraz moge ok 40 min w tym siedziec. Polecam ogolnie tego typu urzadzenia, ale przypominam, ze trzeba miec duzo cierpliwosci i wytrwalosci zeby osiagnac zamierzony efekt.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group