Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jelq moje efekty Ćwiczeń
Autor Wiadomość
xxxy
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Paź, 2014   

Muszę wypróbowac jak tak chwalisz, na pewno w Rossmanie go znajde.

[ Dodano: Sob 18 Paź, 2014 ]
Pojemnośc troche mała ale zobaczymy co z tego będzie. Wydajny chociaż ten balsamik ?
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 18 Paź, 2014   

Właśnie średnio wydajny w rosmanie kupuje szukam czegoś bardziej wydajnego co by rogrzewało też.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
  
 
 
xxxy
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Paź, 2014   

Ja używam dosyc taniego z rossmana też, najtańszy zwykły balsam 500 ml za 7 zł bodajże, no ale nie rozgrzewa niestety.
 
 
penis.com.pl
bathmate
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 18 Paź, 2014   

Wcześniej używałem INSANA BODY MILK OIL ale nie rogrzewa cena podobna 400ml bardziej wydajne ale mysle je wymieszac i zobaczyć co z tego będzie. Niektóre rozgrzewajonce moga sprawić kłopot z pieczniem wiec uważać trzeba.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
xxxy
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Paź, 2014   

Ja to wgl musze uwazac bo mam uczulenie na niektore balsamy. Wymieszanie dwóch w sumie niegłupi pomysł ;)
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014   

Wymieszałem i za bardzo to się nie sprawdza ten rozgrzewający ma taką wadę że jest bardzo tłusty i szybko się wchłania używałem tylko do jelq a tamten z kolei bardziej wydajny i mniej tłusty. Mieszanka jest do bani nie rozgrzewa tak i za tłusto jednym słowem. Wcześniej miałem inny tamten bardzo mocno rozgrzewał ale powodował pieczenie w cewce moczowej wrrrrr!. Nie wiem czy przy tamtym zwykłym nie zostanę bo efekt rozgrzewania od edgingu i tak jest penis jest cieplutki więc to wystarczy myślę. Mierzyłem sobie z rana ob i wskazało ponad 16,5cm! już jest bardzo groby wolał bym że jak już to w długość by szło lepiej, a z długością u mnie krucho może być :( . Tak btw jak bym zrobił te 17cm obwodu to już więcej bym nie chciał tak naprawdę teraz już starczy te 16,5 cm ale znając życie to będzie się powiększać jak miałem z opuchlizną 17,2cm rekord! a co do długości to 18, 18.5cm max ale z tym ciężko może być.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
xxxy
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Paź, 2014   

Skoro tak mówisz, to zostaje przy swoim balsamie. Właśnie kupiłem sobie nowe opakowanie i lece z cwiczeniami ;)
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014   

Powiedz mi długo ćwiczysz?.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
xxxy
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014   

Ogółem wcześniej już próbowałem sporo róznych treningów. Stosowałem pompke, kiedyś też jelq ale zawsze po 2 miesiacach mi sie nudzilo bo nie przykladalem sie roznie bywalo z systematycznoscia. Ogółem cokolwiek już to dało, w wieku 19 lat miałem penisa z 14 cm jakoś jak dobrze pamiętam (od tamtego czasu na pewno nie urósł mi już sam z siebie, bo wiadomo, że mały już wtedy nie rośnie), przed cwiczeniami które teraz zacząłem pomiary wynosiły 14,8-15 cm także coś tam już cwiczeniami ugrałem ale na długiej przestrzeni czasu, jednak brak motywacji ze mną wygrał. Teraz trening stosuje od 10 dni bez przerwy, codziennie i już widze, że w obwód poszło jednak nie prowadze jakichś restrykcyjnych pomiarów. Z ciekawości ostatnio sprawdziłem to przy 100 % erekcji miałem 15,2 cm także coś się rusza ;)
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014   

Powiem Ci tak byś prowadził pomiary bo jak tego nie robisz nie widzisz wyników swojej pracy choćby minimalnych a to demotywuje i zniechęca przynajmniej ustal sobie że raz w miesiącu mierzysz go i zapisuj sobie. Do tego wprowadzaj zmiany jak postęp jest mniejszy lub pomyśl co zrobić by lepiej było. Co do rozwijania się penisa w okresie dojrzewania to mi rósł nawet do 21 roku życia więc z tym rożnie jest. I jeszcze jedna sprawa jak masz nie co wyższe bmi powyżej tych 25 zapewne lekki brzuch tak ja ja miałem kiedyś i wtedy pamiętam penisa miałem 15,8 cm jak zacząłem jelq te 1,5roku temu i też w tym okresie jeszcze przytyłem potem zacząłem ćwiczyć bieganie siłownia brzuch zleciał a penis miał już 16,7 czyli o prawie 1cm więcej no i zacząłem ćwiczyć od miesiąca jelq i jest 17cm ale jeszcze mam lekką tkankę tłuszczową jakieś 15% chce zejsc do tych 11-12% ogólnie by kaloryfer było dobrze widać więc razem z jelq może mi się uda to 18cm takie moje wymarzone ogólnie chciałbym 18,5cm bo biorę pod uwagę spadki po zaprzestaniu treningu.

No i sam widzisz masz efekty ja radze jechać taką intesywnośćią jaka masz puki idzie do przodu jak przestanie pomyśla nad zmianami w treningu itd
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
xxxy
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014   

Oczywiście, że co jakiś czas bede sobie mierzył. Chodzi mi o to, że codzienny pomiar nie jest miarodajny bo wiadomo raz wstane i bede mial lekko nabrzmialego po porannym wzwodzie a raz nie aż tak. Np. dziś zmirzyłem długosc w stanie w spoczynku wyszła prawie 13 cm a godzine pozniej już 12 także wiesz. Co do tkanki to wiem o co chodzi, bp troche cwicze, ja mam na oko około 20 % tkanki tłuszczowej, w listopadzie mam zamiar zrobic redukcje i zbic tłuszcz na tyle właśnie ayb był zarys mięśni brzucha ;) . Pomyśle i zastanowie się jeszcze poważnie na temat penilarge lub innego podobnego specyfiku o którym pisałem dzis w innym temacie ale to bardziej w ramach suplementu diety mającego na celu wspomaganie treningu a nie jako złotego środku na wszystko ;P.
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014   

No to jak zbijesz tkankę tłuszczową to na pewno wpadnie ten 1cm jak nie więcej. Co do penilarge to ja nie wierze że sam w sobie może zadziałać na tyle by powiększyć penisa na stałe ale jak ten środek powoduje większy i mocniejszy napływ krwi do członka to z jelq może wiele zdziałać. Ale jest też druga strona o której myślę czy po odstawieniu drastycznie rozmiary nie spadną bo wiesz on powoduje większy rozrost napływ krwi a jak go zabraknie?, cały czas nie będziesz brał to rożnie może być prawda?.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
xxxy
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014   

Myślałem żeby później stopniowo go ograniczyc w celu zapobiegnięcia spadków ;p. Zawsze może to byc jakieś wyjście w sumie.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014   

Tak też można i co do treningu trzeba zastosować coś podobnego na końcu ograniczajonc dłuższy czas by efekt spadku był jak najmniejszy.


Btw po treningu masz też takie lekkie czerwone kropki na grzybku?, tak jak by je igłą narobił i powieszchnia żołendzia lekko chropowata a na drugi dzień przechodzi?..
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
xxxy
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014   

Jak zaczynałem przez pierwsze dni miałem mini wylewy jak po pompce troche, teraz już przeszło to w sumie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group