Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wielkość
Autor Wiadomość
KoksikPro 

Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob 17 Gru, 2011   Wielkość

Witam czy w wieku 18 lat wielkość +13cm (w zwodzie) to normalne ?? Jest szansa na wydłużenie go naturalnie :?:
 
 
młody555 

Wiek: 29
Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 14
Skąd: Ostrów Maz
Wysłany: Sob 17 Gru, 2011   

Ja myślę że każda wielkość którą Pan Bóg Cię obdarzył jest naturalna, i pozostaje naturalna dopóki, dopóty nie będziesz jej niekonwencjonalnymi sposobami powiększał. Tak naprawdę 13-15 cm to według mnie najbardziej przyzwoita wielkość. Penis jest wtedy szczególnie estetyczny, kuszący, nieodrażający i dobrze się prezentuje. Jak to się mówi, wszystko kwestia nastawienia, jeżeli Ty z takim przyrodzeniem będziesz czuł się pewnie, to i kobieta na pewno tego nie zakwestionuje , jeżeli Ty go pokochasz i będzie go cenił, kobieta razem z Tobą! Pozdrawiam
 
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Sob 17 Gru, 2011   

Jest duzo sposobow na zwiekszenie "członka" ale nie wszystkie maja potwierdzona swoja skutecznosc...
np. tabletki,kremy,pompki,extendery

Ja osobiscie nie polecam tabletek i kremu ,obecnie biore tabletki "penilarge i do tego penilarge cream" jestem w 2 miesiacu kuracji i jakos efektow nie widac..
Jesli chodzi o extender to ludzie mowia ,ze działa .Ale trzeba duzo czasu i nie kazdy ma do tego mozliwosc bo trzeba regularnie nosic po kilka godzin dziennie...
I jeszcze cos o pompkach ,sam zastanawiam sie nad kupnem bathmate hydropump,bo ludzie pisza ,ze pomaga. Poczytaj na forum o tej pompce ,ale mi sie wydaje ze to jedyne rozwiazanie jak dla mnie bedzie skoro po tabletkach nie widac efektu.A po pompce od w miare regularnego stosowania efekty zostaja na dłuzej.Niby jak sie długo nie uzywa to członek wraca do swojego poprzedniego rozmiaru bo tkanki sa elastyczne i sie rozciagaja ,tez zalezy od organizmu bo na kogos działa tak ,a na inna osobe inaczej...
Po nowym roku kupie ta pompke i wyprobuje na sobie:)

Wiecej pytan,pisz:)
 
 
penis.com.pl
masturbator
KoksikPro 

Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 18 Gru, 2011   

hmmmm Gdybym się z tym dobrze czół to bym nie pisał na tym forum a co do tych pompek i inny gadżetów to tak na szybko przekalkulować to na start wywalić 500zł a potem co miesiąc 100-200 zł na coś co może nie być wo gule efektów
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Nie 18 Gru, 2011   

Zalezy od tego co chciałbys kupic.
Bathmate hydropump kosztuje 330zł mysle,ze z pompek to tylko taka bym mogł sobie kupic bo duzo osob kupiło ja i sporo jest napisane na forum o tym,a nie bede brał takiej co nic o niej nie wiem...

A ty w jakie urzadzenie chcesz zainwestowac?
 
 
Dawid159 

Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 18 Gru, 2011   

Kolego ty masz 18 lat a facet rozwija się do 21 roku życia więc jeszcze poczekaj ;)
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Nie 18 Gru, 2011   

i wierzysz w to ,ze członek urosnie jeszcze do 21roku zycia?
Bo ja jakos nie bardzo...
Kluczowy wiek dojrzewania to jest 15-16 lat i wtedy narzady płci powinny sie rozwinac ,a pozniej to watpie
 
 
Dawid159 

Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 18 Gru, 2011   

Nie mam zamiaru się kłócić poczytaj troszkę to wyczytasz takie informację .
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Wto 20 Gru, 2011   

czytałem i dojrzewanie płci meskiej jest 11-15/16 lat ,a pozniej dojrzewaja inne czesci ludzkiego ciała np.gruczoły itd ,pozniej rosnie zarost ,włosy pod pachami na nogach itd
rowniez rosnie krtan i zmienia sie glos.
 
 
j.alvarez 

Wiek: 31
Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014   

hehe, o tych pompkach bobkach lepiej jest najpierw przejrzec opinie. Poza tym ciekawy i dosc interesujacy artykulik tu wynalazłem :D WPIS
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group