Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jes-Extender Czy ktos to probowal ???
Autor Wiadomość
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Sro 29 Mar, 2006   Re: Jes-Extender Czy ktos to probowal ???

excaliber napisał/a:
Mam zone ale nieczuje sie 100% facetem

kiedys uslyszalem od jednego z moich znajomych, ze prawdziwy facet potrafi zadowolic swoja kobiete bez uzycia zadnej czesci swojego ciala...i to prawda
prawdziwy facet ma po 1 mozg, a potem dopiero pukawke...wbij to sobie do glowy...
ps. ortopedia zajmuje sie urazami ukladu kostno-stawowego...w penisie nie ma kosci ani stawow...
 
 
ziomek25

Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 6
Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   Re: Jes-Extender Czy ktos to probowal ???

hildegrant napisał/a:
excaliber napisał/a:
Mam zone ale nieczuje sie 100% facetem

kiedys uslyszalem od jednego z moich znajomych, ze prawdziwy facet potrafi zadowolic swoja kobiete bez uzycia zadnej czesci swojego ciala...i to prawda
prawdziwy facet ma po 1 mozg, a potem dopiero pukawke...wbij to sobie do glowy...
ps. ortopedia zajmuje sie urazami ukladu kostno-stawowego...w penisie nie ma kosci ani stawow...

Człowieku ludzie mają kompleksy. Zrozum to wreszcie i daj spokój twoim komentarzom. Oni licza na pomoć więc jeżeli nie jesteś w stanie pomóc. MILCZ!!!!Psycholog od 7 boleści
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   Re: Jes-Extender Czy ktos to probowal ???

ziomek25 napisał/a:
hildegrant napisał/a:
excaliber napisał/a:
Mam zone ale nieczuje sie 100% facetem

kiedys uslyszalem od jednego z moich znajomych, ze prawdziwy facet potrafi zadowolic swoja kobiete bez uzycia zadnej czesci swojego ciala...i to prawda
prawdziwy facet ma po 1 mozg, a potem dopiero pukawke...wbij to sobie do glowy...
ps. ortopedia zajmuje sie urazami ukladu kostno-stawowego...w penisie nie ma kosci ani stawow...

Człowieku ludzie mają kompleksy. Zrozum to wreszcie i daj spokój twoim komentarzom. Oni licza na pomoć więc jeżeli nie jesteś w stanie pomóc. MILCZ!!!!Psycholog od 7 boleści

nie jestem psychologiem wiec pewnie moje wypowiedzi pod wzgledem psychologicznym sa kiepskie, ale pod wzgledem merytorycznym raczej nie sa...
widzisz, problem w tym, ze ja zamiast patrzec ile jest odcienia szarosci w szarosci staram sie ukazac te niewielka czesc bieli...ale wystarczajaca po to by przestac sie zamartwiac nad soba, a po prostu zaczac sie cieszyc z zycia i starac sie pozbyc niepotrzebnych kompleksow...
 
 
penis.com.pl
viamax
mariobos6

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 8
Wysłany: Wto 11 Kwi, 2006   Re: Jes-Extender Czy ktos to probowal ???

Hildegrant to jakis popieprzony psycholog, ale ma troche racji. Panowie 100% facet potrafi pozbyc sie kompleksow jesli chodzi o fiuta. Ja mam zone, super laske, a fiuta mam 15 cm w zwodzie. Ona wrecz go ubustwia, ciagnie go i caluje po 2 godziny dziennie i niezamienila by go na innego fiuta. A teraz najwazniejsze!!! jak jej calego wcisne to ja boli, to jaki sens jest powiekszac! po to zeby sprawiac jej bol?!!! Pozdrawiam.
 
 
hipopotam

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 101
Skąd: zadupie
Wysłany: Wto 11 Kwi, 2006   Re: Jes-Extender Czy ktos to probowal ???

excaliber napisał/a:
Witam wszystkich.
Jestem tutaj nowy ale sie ciesze ze znalazlem ta stronke , mam 37 lat i moj penis 15cm w zwodzie . Prosze mi uwierzyc ze to jest dla mnie klatwa.Mam zone ale nieczuje sie 100% facetem, zreszta moj penis zawsze mnie wkur........probowalem chyba wszystkiego , niema tebletek na necie ktorych bym niekupil -TO JEST WIELKIE CHOLERNE OSZUSTWO-pompki tebletki (naciagarki) ale caly czas mam nadzieje ze cos zadziala.
obecnie zakupilem ortopedyczny instrument +tabletki VP RX stosuje to od tygodnia naciagam i lykam zobaczymy.Chetnie poklikam z kims w celu wymiany doswiadczen.ROBERT
otóż ja stosuję metodę opisaną przez trzyera czy jakoś tak i puki co jest ok nie trenuję często ( bobo zdażyło mi sie tylko kilka razy ale efekty i tak sa widozczne ( na linijce oczywiście) życzę powodzenia.

ps opis jest trochę rozciagnięty w temacie poszeżanie penisa
 
 
jaca80

Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 3
Wysłany: Wto 16 Maj, 2006   Re: Jes-Extender Czy ktos to probowal ???

Witam kolege.Mam 26 lat i tez mam 15 cm.i masz racje te 15 cm bardzo moze wkur... Ale do dziela!nie moge otworzyc tego pliku co sciagnolem wiec mam prosbe do ciebie .mozesz mi przeslac na cmok_olusia@buziaczek.pl jakies cwiczenia ktore tu mozna sciagnac ami sie nie udaje???Ja wzamian postaram sie jeszce w tym tyg pozyskac od kogos cos innego ale podobno skutecznego na wieksze rozmiary naszego penisa.i jak tylko dostane to odrazu ci przesle.pozdrawiam
 
 
David2467 

Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Skąd
Wysłany: Sro 27 Cze, 2012   

Ekstender do powiększania penisa - https://prolongsystem.pl Używam podobnego sprzętu prawie 3 miesiące. Efekty są ok 3 cm przyrostu. To zupełnie normalne, że po pół godzinie trzba zrobić sobie 5-10 minut przerwy. W sumie to jak się zsumuje 8x 30 min to daje 4 godziny, wiec uzytkowanie nie jest takie proste i przyjemne. Dodam, ze na poczatku to po 20 minutach juz mnie bolalo, teraz moge ok 40 min w tym siedziec. Polecam ogolnie tego typu urzadzenia, ale przypominam, ze trzeba miec duzo cierpliwosci i wytrwalosci zeby osiagnac zamierzony efekt.
  
 
 
cemek4 

Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: kraków
Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

hej, hej, chłopaki najpierw zerknijcie na ten wątek ,tam 100% prawdy o tym produkcie. serio warto poczytać. mi opisy dały dużoo do myślenia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group