Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zapach członka
Autor Wiadomość
maje 

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 134
Skąd: Jawor
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   Zapach członka

Panowie, kręci mnie zapach kutasa, który jakiś czas pozostaje nie myty. A zwłaszcza jak w ciągu dnia zwalę konia i go nie umyję. Wieczorem zapach jest bardzo podniecający. Lubię wtedy ślinić palca, ocierać go o żołądź, wąchać i zlizywać. Zapach majtek też jest fajny. Dla wyjaśnienia: nie kręci mnie tyłek.
Ze względu na rodzinę nie hoduję zapachów dłużej niż 1 dzień, ale myślę, że zapach kutasa po kilku waleniach byłby również fajny.
I pytanie: czy ja ze swoimi dziwactwami jestem sam czy może Wy również podniecacie się na myśl o zapachu kutasa? Ponieważ nie obciągałem nigdy żadnemu chłopakowi proszę o wypowiedź doświadczonych, czy w czasie waszych kontaktów oralnych trafiacie na higieniczne kutasy czy trafiają się też takie, o których wspomniałem? :wink:
 
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Sob 15 Cze, 2013   

Dziwne "zboczenie".

Jak długo go nie myjesz, żeby ten zapach cię podniecał? :roll:
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 15 Cze, 2013   

Zapach kutasa niemytego jeden dzień może być spoko, ale sądzę, że przy dłuższym niemyciu przestaje podniecać :wink:

Natomiast znam jednego kolesia (bisexa), którego wąchanie niemytych pał i znoszonej bielizny strasznie kręci. Więc najwyraźniej nie jesteś jedyny :D
 
 
penis.com.pl
andropenis
maje 

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 134
Skąd: Jawor
Wysłany: Sob 15 Cze, 2013   

Tak też myślę, ale chyba nie ma zbyt wiele stron w tym temacie.
 
 
 
arrek99
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Paź, 2013   

macie racje ! widzieliście ją w akcji? bo ja ostatnio właśnie nie i szukam czegoś z nią, możecie coś polecić?
 
 
kutas1995 

Wiek: 28
Dołączyła: 29 Wrz 2014
Posty: 77
Skąd: sad
Wysłany: Pon 29 Wrz, 2014   

mnie tez to jara ;p taki fetysz
_________________
dxd
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group